Jump to content



Αγορά κινητού μάλλον απο China μεριά


Recommended Posts

 

 

1 hour ago, FrOsT said:

Έχει ρωτήσει κανείς στο live chat, αν πάω να πάρω από εκεί αντί να το στείλουν λέτε να δίνουν καμία έκπτωση; :p

 

Ρώτα τη Selena ποτέ δε ξέρεις με τους Κινέζους... :p

4 hours ago, karmen1983 said:

Ομορφοι οι τζιχαντιστες :wub:

Μεγειές!Αναμένουμε εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Οι πρωτες ειναι πολυ καλες παντως. Απο αυτο γραφω μιας και δε το εχω αφησει απο τα χερια μου.

Εχω παθει ενα σοκ μιας και απο note 2 βρεθηκα με αυτο που ειναι πολυ πιο συγχρονο.

 

Θα παιξω καποιες μερες μαζι του και θα πω εντυπωσεις μετα. Παντως σιγουρα δε περιμενα να ειναι τοσο γρηγορο και να μη κολλαει πουθενα. Πχ με το note 2 οταν εκανε καποιο update ή καποιος μου μιλουσε σε εφαρμογη τυπου skype κολλαγε σα τρελο. Θα δειξει αλλα τα λεφτά δε δειχνει να τα κλαιω ισα-ισα χαλαλι του.

 

Δεν αλλαξα και τη ρομ με την οποια ηρθε μιας και ολα λειτουργουν ρολοι. Οποτε νεοτερα εντος των ημερων :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Με τον ορο εσωτερικη καμερα εννοεις σε εσωτερικο χωρο; Οριστε μερικες απο ενα κουτακι αναψυκτικου που ολοι εχουμε δει.

Το σπιτι ειναι ψιλοταβανο και ο φωτισμος ειναι μονο μια λαμπα 100w στην οροφη

 

Χωρις φλας και αυτοματο

IMG_20160404_224319.jpg

 

Με φλας και αυτοματο

 

IMG_20160404_224326.jpg

 

Manual ρυθμιση σε iso και white balance χωρις φλας

 

IMG_20160404_224411.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα του τόπικ.

Εγώ έχω το nexus 5 και λεω το επόμενο μου να είναι κατι τέτοιο(xiaomi), μιας και δεν με βλέπω να παίρνω το επόμενο up.

Με το nexus είμαι αρκετα εντυπωσιασμένος με τις φωτογραφίες που βγάζει σε συνήκες χαμηλού φωτισμού. Πως τα πάει το xiaomi σε αυτόν τον τομέα;

Link to comment
Share on other sites

Δε θα έλεγα ότι βγάζει πολύ καλές φωτογραφίες βγάζει όμως ικανοποιητικές. 

Δες τις πιο πάνω και εδώ μία φώτο με φωτισμό καταστήματος

 

IMG_20160407_200203.jpg

 

Σε εξωτερικό χώρο έκανα κάποιες λήψεις σήμερα επίσης έκανα και μία λήψη απο εσωτερικό προς εξωτερικό χώρο. Οι φωτογραφίες έχουν γίνει απλά resize τίποτα άλλο.

 

Ολες στο αυτόματο

 

IMG_20160408_123248.jpgIMG_20160408_123259.jpgIMG_20160408_153735.jpgIMG_20160408_160125.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 07/04/2016 at 0:06 PM, optimogar said:

Καλησπέρα στην παρέα του τόπικ.

Εγώ έχω το nexus 5 και λεω το επόμενο μου να είναι κατι τέτοιο(xiaomi), μιας και δεν με βλέπω να παίρνω το επόμενο up.

Με το nexus είμαι αρκετα εντυπωσιασμένος με τις φωτογραφίες που βγάζει σε συνήκες χαμηλού φωτισμού. Πως τα πάει το xiaomi σε αυτόν τον τομέα;

Άμα είσαι εντυπωσιασμένος με το n5 που δεν φημίζεται κιόλας εγώ θα το χτυπούσα γιατί είναι άλλη κλάση το κινητό σε σχέση με το ν5. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.