Jump to content



Recommended Posts

Μακραν το καλυτερο multiplayer fps που εχω παιξει. Το φτωχο του περιεχομενο βεβαια εκανε ολον τον κοσμο να το αφησει αλλα ισως αυτο ευθυνοταν για το οτι το παιχνιδι ειχε τελειο balance και το καθε τι ειχε πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα απεναντι σε κατι αλλο. Ειναι το μοναδικο παιχνιδι που στις ωρες που του αφιερωσα δεν αναρωτηθηκα ουτε μια φορα "μα καλα, πως εγινε αυτο τωρα;"

 

Edit: Να σημειωθει οτι ολα τα dlc δοθηκαν δωρεαν στους παιχτες και νομιζω ειχαν δεσμευτει πως και για το Titanfall 2 θα ισχυσει το ιδιο.

Έγινε επεξεργασία από giorgos2187
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Edit: Να σημειωθει οτι ολα τα dlc δοθηκαν δωρεαν στους παιχτες και νομιζω ειχαν δεσμευτει πως και για το Titanfall 2 θα ισχυσει το ιδιο.

Δε ξέρω τι έγινε αργότερα αλλά εγώ προσωπικά μια χαρά είχα πληρώσει Season Pass στην αρχή  21 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Μακάρι πάντως να δώσουν το όποιο content δωρεάν, διαφορετικά η κοινότητα πάλι θα διαχωριστεί και θα περιμένεις 5 λεπτά στο matchmaking.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ένα και μοναδικό ήταν το παράπονο και από μένα!!  Το content, τα όπλα ρε παιδί μου.. Μετά από ένα σημείο χρησιμοποιούσαμε 2 όπλα :p Κατα τα άλλα το παιχνίδι ήταν απλά τέλειο! Ισορροπημένο στα όποια όπλα υπήρχαν, μηδενικά προβλήματα (glitches, bugs etc.)  Δε ξέρω αν υπάρχει κόσμος μέσα στους server πλέον, αλλά αξίζει να το δοκιμάσετε όσοι δεν το έχουν δοκιμάσει ακόμα και τώρα.

 

Στα του Titanfall 2 τώρα. Είναι γνωστό πως θα υπάρχει περισσότερο content καθώς και singλε player campaing! (Το campaing του πιστεύω ότι λόγο του "εποχής" που διαδραματίζεται θα είναι πραγματικά ωραίο :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Κατ'εμε κίνηση με τάσεις αυτοκτονίας. Θα χαθεί μπροστά στο BF1 όσο καλό και να είναι. Το πρώτο ήταν καλή ιδέα με μέτρια υλοποίηση . Βέβαια μπορεί να δικαιολογηθεί η κίνηση της €ΕΑ£ $ σου λέει " όλο και ένα ποσοστό θα πάει στο futurιστικό infinite warfare, εμείς έχουμε ww1, οπότε θα έχουμε και το ww1 για όσους θέλουν και θα "κλέψουμε" κοινό για όσους θέλουν κάτι με "μέλλον" με το titanfall 2. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Θα χαθεί μπροστά στο BF1 όσο καλό και να είναι.

Πολυ σιγουρο σε βρισκω για το bf1, το νου σου γιατι μυριζομαι μεγαλη φολα.

Οπως και να χει εχουν τελειως διαφορετικο target group τα 2 παιχνιδια ή μηπως πλεον οχι; -_-

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Πολυ σιγουρο σε βρισκω για το bf1, το νου σου γιατι μυριζομαι μεγαλη φολα.

Οπως και να χει εχουν τελειως διαφορετικο target group τα 2 παιχνιδια ή μηπως πλεον οχι; -_-

Δεν νομίζω να είναι φόλα. Γιατί να ρισκάρουν να φαν τα μούτρα τους ; Είναι από τους πιο κερδοφόρους τίτλους για την ΕΑ.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, SpirosKGR said:

Δεν νομίζω να είναι φόλα. Γιατί να ρισκάρουν να φαν τα μούτρα τους ; Είναι από τους πιο κερδοφόρους τίτλους για την ΕΑ.

Βρε και η χειρότερη φόλα όλον τον εποχών να είναι θα βγει μετά από καιρό TitanFall 3 ένα σωστό hype και τσούρ παιχνιδάρα για 2 μήνες :p:p

Link to comment
Share on other sites

Χειρότερο από Hardline & Battlefront δε παίζει να είναι.  Αν το Titafall 2 πιάσει καλά στην αγορά (όπως θα έπρεπε να είχε πιάσει το 1 αλλά είχε πολύ λίγο content) η EA θα έχει το μεγαλύτερο μερίδιο στην αγορά των fps!! θα καλύπτει και τα 2 genres των fps με μεγάλη διαφορά!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.pcgamer.com/how-to-watch-every-e3-2016-press-conference/?utm_content=bufferd0df1&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamer

 

Όλο το πρόγραμμα της E3

 

http://www.ea.com/play2016

Έγινε επεξεργασία από Georgiadis Giorgos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.