Jump to content



[Greek Gatherings 14-5-2016] Portimao Circuit-RUF RT12 R


Recommended Posts

Ξέρεις τι έκανες τώρα ε, ξύπνησες το γίγαντα που κοιμόταν δεν εννοώ εμένα βρε :p :D.

Πάντως εύγε σου λέω τώρα που μου πέρασε η στεναχώρια από τη χθεσινή μου απόδοση, ήσουν lethal weapon το πήγες ακριβώς τόσο όσο χρειαζόταν με ρομποτική ακρίβεια 

Αλλά κι αυτός ο Θοδωρής και με τα λινά ακόμα δεν παίζεται, πιστεύω πως μόνο όταν θα φύγει εντελώς το λάστιχο από τη ζάντα θα έχει πρόβλημα , αλλά δυστυχώς δεν το έχουμε ακόμα αυτό το feature. 

Τέλος δεν μπορώ παρά να αναφερθώ στη καλοστημένη παγίδα του Σαββάτου, ήρθες με πήρες με πήγες με μέθυσες και γύρισα σπιτάκι μου αργά μη έχοντας όρεξη για practice. :p  :D

Μπράβο κ πάλι βρε. 

Δυνατός πολύ κ ο lazy κ μάλιστα αυτή τη φορά δυστυχώς για μένα έβγαλε όλον τον αγώνα :p:p.

Τον Vita βλέπω να τον χάνουμε προς rFactor μεριά. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Μέθυσες με μια μπύρα? Τς τς τς

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ένα ψέμα είπαμε κι εμείς ψάχνοντας για δικαιολογίες κι αμέσως να μας μειώσεις χαχα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε οσους ετρεξαν.

Συγχαρητηρια Δημητρη για τη νικη.

Για μενα χτες ηταν σαν να ηταν ο πρωτος μου αγωνας. Το απολαυσα πραγματικα. Τελειως διαφορετικη εμπειρια....

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινα με το γκάζι στο πάτωμα απο την αρχή και αρκετές φορές με το πλάι με αποτέλεσμα να μην έχω καθόλου λάστιχα στους τελευταίους γύρους. :o

Ο jim έκανε σωστή διαχείριση των ελαστικών και ήταν αναμενόμενο για μένα οτι θα με περνούσε.

Μπράβο @liakjim σου άξιζε η νίκη. :T: 

 

 

 

 

 

        

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σας άρεσε στη τελική το combo και που έδωσε "μάχες" :D Κρίμα που δε τρέξαμε-έτρεξα αλλά η ανακοίνωση του ότι εγώ βάζω κομπο αυτή τη βδομάδα ήρθε μετά την εγγραφή στον αγώνα του ACRL :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Τώρα αυτό πως το εξηγείς

WOW.PNG

ΥΓ: REDBULL  Δίνει φτερααααα.

 

πριν 8 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Bug?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λοιπόν δεν ξέρετε τι λέτε...:p:p:p

Θα έπρεπε να έχετε καταλάβει ότι όλο αυτό τον καιρό που έχω χαθεί, κάνω κρυφές προπονήσεις με δάσκαλο τον τρισμέγιστο ΠΙΛΟΤΟ, "τρελό-βρωμό σκυλο" :p

Ο λόγος είναι ΑΠΛΟΣ! Απέταξα το παλιoάχρηστο AC και προσηλυτίστηκα :amen: στο sim super duper rF2 :D

 

Ξέχωρα από την πλάκα (Φιλόθεε δέχομαι ανταπόδοση εντός και εκτός πίστας!!!), τον χρόνο τον έκανα με το σεταπ του Δημήτρη, με off το traction και το ABS στο 1 και εάν δεν κάνω λάθος μέσα στην πίστα ήμουν μαζί με τον Άρη.

Μετά με έπιασε το χέρι (κουλό εκ γενετής :rolleyes:) και δεν έμεινα για τον αγώνα.

Πως θα μπορούσα να δω εάν κάτι δεν είναι σωστό, πχ Bug?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.