Jump to content



[Greek Gatherings 12/6/2016] Lamborghini Countach @ Vallelunga Classic


Recommended Posts

Εγώ παίδες δεν είχα καθόλου χρόνο σήμερα οπότε δε έπαιζε να μπω.

 

Για αυτό άλλωστε δεν ασχολήθηκα καθόλου ούτε με ACRL.

 

Ας το κάνουμε μεσοβδόμαδα κ ας βάζουμε πιο προσιτά κόμπο,τουλάχιστον για το καλοκαίρι.

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, είδες πως ένιωσα και εγώ ε; αν άκουγα τον καθένα θα είχε τους λόγους του και θα το σεβομουν Εκτός από 2-3 :p

 

Αλλά όπως ξέρεις είχα ταξίδι με το ποδήλατο 170 χιλιομέτρων που πρόσθεσα κιαλλα την Κυριακή.παρόλα αυτά προσπάθησα σου ειπα να ειμαι παρών αλλα λόγω σωματικης κούρασης ήταν αδιανόητο να παίξω.

 

Ηλία Όχι, πηγα βόρεια Εύβοια στο εξοχικό μου.

 

ας γίνει καθημερινή λόγω καλοκαιριού.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι είναι ρε παιδιά,όλοι έξω βγαίνουν τώρα,είναι δύσκολη εποχή για παιχνίδια. Ήταν και το combo βασικά δύσκολο και αποθάρρυνε κάποιους πιστεύω.Αν δεν ήταν fixed το setup θα ήταν πιο διασκεδαστικό ίσως, γιατί τουλάχιστον θα κατεβάζαμε τις πιέσεις στα λάστιχα και θα κρατούσε καλύτερα ενω τώρα κάναμε πατινάζ. Δημήτρη sorry που βγήκα αλλά βαρέθηκα και δεν έπαιζε και να σε περάσω ποτέ,οδηγούσες πολύ σταθερά,μπράβο!

Οι πιέσεις δεν ήταν πρόβλημα. Μη σου πω ότι μπροστά ήθελε λίγο ακόμα.

Το μυστικό ήταν στη διαχείριση των ελαστικών. Στρωτή οδήγηση, αποφυγή δια ροπάλου των γλιστρημάτων τόσο μπροστά όσο και πίσω.

Ως αποτέλεσμα, στους 30 γύρους ήμουν με τις μπάρες στα κίτρινα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Το κόμπο ήταν οκ το απέδειξε την Πέμπτη που ήταν φουλ ο σερβερ οπότε μη χαλιέσαι βρε Δημήτρη, οποιοδήποτε κόμπο κ να ταν τη δεύτερη φορά μέσα σε τρεις μέρες δεν θα είχε καλύτερη τύχη.

Το αφήνουμε Πέμπτη έτσι έχουμε χρόνο κ για άλλα το Σ/Κ συν το ότι θα μπορεί να τρέχει κι ο Γεωργιάδης που δεν μπορούσε τις Κυριακές :p:D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως οι 30 γυροι ηταν πολλοι τελικα για αυτο το κομπο.

Δε το λεω επειδη ημασταν μονοι μας χτες, και με κοσμο ακομα μεσα και να γινονται μαχες παλι θα ηταν πολλοι...

Αν δε το ειχα παρει πεισμωτικα να τερματισω (λογω podium :hehe: ) γυρω στον 18ο θα ειχα βγει...

Kριμα παντως για χτες, γιατι ηταν ενα πολυ ενδιαφερον κομπο και πηγε χαμενο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θυμάμαι το αμάξι πριν την 1.5 να είναι πολύ διαφορετικό,είχε άλλη συμπεριφορά. Χθες και πριν λίγες μέρες που έκανα λίγες γύρες μου φάνηκε πολύ δύσκολο και με πολύ γλίστρημα. Το combo δυσκόλευε επίσης και τις προσπεράσεις πιστεύω και δε δικαιολογούμαι σε καμία περίπτωση επειδή δε σε περνούσα Δημήτρη :)

 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά , είχα τόσο πολύ πορωθεί από το αμάξι, που και 50 γύρους να ήταν δεν θα έλεγα όχι. Απλά θα ήθελε pit stop.

Με έχει τρελάνει η ρυθμισημότητα του. Κάνεις ότι θες να δαύτο. Το S , το έπαιρνα με μηδέν τιμόνι, μόνο με γκάζι. Υπέροχο. Κρίμα που δεν το δοκίμασαν και άλλοι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο δεν το λες.Σαδομαζοχιστικό ναι το λες άνετα.:amen::hehe:

 

Μου αρέσει που δεν σας έφταναν οι 27 βασανιστικοί γύροι,βάλατε κ 3 ακόμη για το κερασάκι. :amen::kiss2:

 

Τα λάστιχα θυμάμαι τα τσέκαρα όταν ο Άκης στον τελευταίο ή προτελευταίο γύρο αναφώνησε ¨αμάν με τα λινά είμαι¨.Ε μετά κατάλαβα γιατί πάλευα με την ουρά για τόσους γύρους.Είχα κ το άλιεν από πίσω να με πλησιάζει σαν τον διάολο...με τις ζάντες τερμάτισα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ στεναχωρηθηκα που το έχασα. (τουλάχιστον έτρεξα την Πέμπτη)

Δυστυχώς οι Κυριακές, μου είναι πολύ δύσκολες και σαν μην έφτανε αυτό έφαγα και μια μικρή τούμπα και ταρακουνήθηκε το κεφάλι μου, 

οπότε ακόμα απέχω από συνεχόμενη επαφή με οθόνες γιατί με κουράζουν.Θα επανέλθω βέβαια άμεσα (με την γνωστή αραιή μου εμπλοκή εννοώ)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.