Jump to content



[Greek Gatherings 12/6/2016] Lamborghini Countach @ Vallelunga Classic


Recommended Posts

Τελικά σήμερα το πιθανότερο είναι πως θα απέχω γιατί ο μόνος λόγος που θα μέ έκανε να συμμετέχω είναι πως το κόμπο το έβαλε ο Jim.

Το αυτοκίνητο είναι δύσκολο ,το κόμπο είναι καλό, ναι αλλά δεν με συγκινεί αυτή τη στιγμή ,χθες που μπήκα κουράστηκα και δεν το ευχαριστήθηκα ,σίγουρα δεν φταίει το κόμπο

μάλλον η διάθεσή μου φταίει που τώρα τελευταία είναι στα χειρότερά της .

Ισως συμβάλλει και το ότι ο κύριος όγκος θέλει περισσότερο Πέμπτη ,ίσως ακόμα και το ότι ο Vitas δεν μπορεί να ξαναλάβει μέρος τις Κυριακές αλλά μάλλον δυσκολεύεται γενικότερα με το ασσέττο και τον καταλαβαίνω   πόσο να  γουστάρει να μπαίνει χωρίς προπόνηση ,σίγουρα κι αυτό με επηρέασε αρκετά .

Ο Δημήτρης θα με συγχωρέσει το ξέρω γιατί έχει μεγάλη καρδιά :)

Θα συνεχίσουμε όπως μπορεί ο καθένας άλλωστε η Κυριακή ήταν φορ φαν .

Θα στήσω τον σέρβερ το απόγευμα με password για όσους θέλουν να τρέξουν ισχύουν οι ώρες που αναγράφονται στην αρχή του νήματος στο πρώτο post που έκανε ο Δημήτρης και  27 γύροι οκ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη, επίσης την ώρα μισή ώρα πιο μετά και λιγότερο qualy για σασπένς.

Δηλαδή:

Practice : 20:30

Qualy : 21:45

Race : 22:00 , 30 laps

Password βάλε : poster

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRACTICE>>>> 20:45   TIME 60 MIN

QUALIFY>>>>  21:45    TIME  15 MIN

RACE       >>>>  22:00    >>>  30 LAPS

@liakjim  Στις 20.45 μηδενίζεις από μέσα(restart session or next session  you know) σαν admin  και μετράει από κει και πέρα.

PASSWORD:  poster

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, panosdimp said:

ίσως ακόμα και το ότι ο Vitas δεν μπορεί να ξαναλάβει μέρος τις Κυριακές αλλά μάλλον δυσκολεύεται γενικότερα με το ασσέττο και τον καταλαβαίνω   πόσο να  γουστάρει να μπαίνει χωρίς προπόνηση ,σίγουρα κι αυτό με επηρέασε αρκετά .

[roufianos mode on]

99% τον ειδα σημερα το μεσημερι βολτα στον πεζοδρομο! @rapid_fast εσυ δεν ησουν? Αργησα να σε αναγνωρισω (λεω καπου τον ξερω καπου τον ξερω) γιαυτο δεν σε φωναξα.. :p:p

[roufianos mode off]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Billys said:

[roufianos mode on]

99% τον ειδα σημερα το μεσημερι βολτα στον πεζοδρομο! @rapid_fast εσυ δεν ησουν? Αργησα να σε αναγνωρισω (λεω καπου τον ξερω καπου τον ξερω) γιαυτο δεν σε φωναξα.. :p:p

[roufianos mode off]

Το θέμα δεν είναι ότι τον είδες.. Το θέμα είναι με τι παρέα έκανε βόλτα στο πεζόδρομο :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

Το θέμα δεν είναι ότι τον είδες.. Το θέμα είναι με τι παρέα έκανε βόλτα στο πεζόδρομο :D

Αυτα δεν λεγονται...ειπαμε ειμαστε ρουφιανοι αλλα οχι κ ετσι...:p:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, liakjim said:

Κόψτε τις μ@λακίες.

 

Μπείτε

Ρε jim, ειμαι κομματια σου λεω.Δε μπορω, προσπαθησα να ερθω νωρις μπας και προλαβω αλλα ειναι περαν των δυναμεων μου.Σορρυ

Link to comment
Share on other sites

Θυμείστε μου στο επόμενο gatherings , να πάω βόλτα τον σκύλο μου. Νομίζω πρέπει να ανανεώσω τον RD λογαριασμό μου.

Ευχαριστώ τους 4 που ήρθαν. Προσπάθησα να παίξω με Lazy και Christian, όμως βλέποντας τους στον καθρέπτη πως οδηγούσαν, ήξερα πως στο τέλος θα πάρουν τα λάστιχα στο χέρι.

Μπράβο Κώστα και Uhu για τον τερματισμό.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι είναι ρε παιδιά,όλοι έξω βγαίνουν τώρα,είναι δύσκολη εποχή για παιχνίδια. Ήταν και το combo βασικά δύσκολο και αποθάρρυνε κάποιους πιστεύω.Αν δεν ήταν fixed το setup θα ήταν πιο διασκεδαστικό ίσως, γιατί τουλάχιστον θα κατεβάζαμε τις πιέσεις στα λάστιχα και θα κρατούσε καλύτερα ενω τώρα κάναμε πατινάζ. Δημήτρη sorry που βγήκα αλλά βαρέθηκα και δεν έπαιζε και να σε περάσω ποτέ,οδηγούσες πολύ σταθερά,μπράβο!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βασικά από την μία σκεφτόμουν ότι θα χαλάσω τον αγώνα κάποιων και από την άλλη μπερδεύτικα, αφού ήμουν μέσα με τον @uhu , πήγα για ένα τσιγάρο και όταν γύρισα πίσω (την ώρα υποτίθεται που θα έπρεπε να έχει κόσμο ο σέρβερ) είδα μόνο τον @liakjim μέσα και πίστεψα ότι τελικά δεν θα γίνει ο αγώνας...

Αυθαίρετη (και χαζή) σκέψη, αλλά έτσι λειτούργησα.

 

Μπήκα στον σέρβερ του @mad_dog και κόλλησα εκεί :rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Καλοκαίρι είναι ρε παιδιά,όλοι έξω βγαίνουν τώρα,είναι δύσκολη εποχή για παιχνίδια. Ήταν και το combo βασικά δύσκολο και αποθάρρυνε κάποιους πιστεύω.Αν δεν ήταν fixed το setup θα ήταν πιο διασκεδαστικό ίσως, γιατί τουλάχιστον θα κατεβάζαμε τις πιέσεις στα λάστιχα και θα κρατούσε καλύτερα ενω τώρα κάναμε πατινάζ. Δημήτρη sorry που βγήκα αλλά βαρέθηκα και δεν έπαιζε και να σε περάσω ποτέ,οδηγούσες πολύ σταθερά,μπράβο!

Γιαυτο ειπα να παει καθημερινη για τους καλοκαιρινους μηνες...

Μαζευονται πιο πολλοι, τουλαχιστον σε πιο ευκολα κομπο.

 

@GoMaR δεν νομιζω να ησουν πατρα μαζι με ορεστη?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.