Jump to content



[Greek Gatherings 12/6/2016] Lamborghini Countach @ Vallelunga Classic


Recommended Posts

1 hour ago, Lazy Dog said:

Ωραια ητανε παιδες αλλά χτυπησε η νυστα...πολλοι οι 27 γυροι για τετοιες ωρες :lazy::lol:

Είχα καταϊδρώσει για να σε φτάσω και εσύ χασμουριόσουν δηλαδήςςςς; Ι don't buy it :p 

 

 

 

 

RIP tyres στον 27ο γύρο:

g9vp2uL.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, liakjim said:

Ιάσονα , 30 γύρους τον αγώνα.

Θάνο, στο chat γράφεις /mr

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

θα τα αναλάβει ο Παναγιώτης , φευγω σε λίγο Εκτός Αθηνών Και θα εχω μονο κινητό..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

θα τα αναλάβει ο Παναγιώτης , φευγω σε λίγο Εκτός Αθηνών Και θα εχω μονο κινητό..

Καλά να περάσεις δεν σου κρύβω πως ζηλεύω θέλω κι εγώ να αποδράσω για λίγες μέρες. 

Αναλαμβάνω εγώ λοιπόν ότι παράπονα έχετε εδώ, αύριο λέω να δοκιμάσω και τη lambo. 

Θα ρίξω πρόσκληση για το πότε για να σπεύσετε όσοι θεότρελοι μπορείτε γιατί σίγουρα θα είναι φοβερό το κόμπο αφού το επέλεξε ο κολλητός μου. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@akis_z80 με το ενα ματι ανοιχτο αδηγουσα οδηγουσα...με το που εκανα το λαθος συνειδητοποίησα οτι στιγμιαια με πηρε ο υπνος οποτε κ αποχωρησα για να αποφυγω τα χειροτερα :)

 

Κριμα γιατι το πηγαιναμε ωραια μεχρι εκεινη τη στιγμη :T:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το κόμπο είναι τρελό μανίκι πάντως.

 

Θυμάμαι τον Άκη να αναφέρει ¨χμμμ...είμαστε μόλις στον 16ο γύρο...¨ κ πραγματικά με έπιασε απογοήτευση.

 

Ιδίως με τα ντουμπλαρίσματα κ τα σπιναρισμένα αμάξια δεξιά αριστερά ήθελε πολύ αυτοσυγκέντρωση που μετά από ένα σόλιντ 5ωρο μελέτης δεν μου έβγαινε.Για μένα ήταν ένας από τους δυσκολότερους αγώνες που έχω τρέξει,χαλαρά εντός τοπ 5 -κ μιλάω για 3ωρους κ 4ωρους με multiple classes-.

 

Καλό κουράγιο στους ήρωες της Κυριακής.Εγώ θα χαλαρώσω με ACRL :amen::hehe:

 

Να εξάρω τις επιδόσεις του Άρη κ του Κώστα που σε τόσο δύσκολο κόμπο πήγαν καταπληκτικά.

 

Βρε συ @uhu στο παρατσάκ είμασταν με το μπλου φλάγκ.Τι στον κόρακα,δεν μπορούσες να αφήκεις μισό δευτερόλεπτο νωρίτερα το γκάζι?Τέσπα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.