Jump to content



[Greek Gatherings 12/6/2016] Lamborghini Countach @ Vallelunga Classic


Recommended Posts

4 hours ago, wolves said:

Ποιος δε ειχε δει αυτη την ταινια τοτε;  (Στους μεγαλυτερους της παρεας απευθυνομαι)

Δε θυμαμαι ποσες φορες την ειχα δει στο σινεμα και παντα περιμενα με αγωνια να εμφανιστει στην οθονη, οπως και αυτες που το οδηγουσαν :hehe:

Εμένα ταινία με Countach πάντα αυτή η σκηνή μου έρχεται στο μυαλό :hehe:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος wolves έγραψε:

Ποιος δε ειχε δει αυτη την ταινια τοτε;  (Στους μεγαλυτερους της παρεας απευθυνομαι)

Δε θυμαμαι ποσες φορες την ειχα δει στο σινεμα και παντα περιμενα με αγωνια να εμφανιστει στην οθονη, οπως και αυτες που το οδηγουσαν :hehe:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος akis_z80 έγραψε:

ΣΩΚ ΔΙΕΔΩΣΤΑΙ :  ο sosna παίζει με mouse και xpadder. Μάλιστα έχει και σκριπτάκι που κάνει αυτόματα ανάποδο ανάλογα με το slip angle.

Επίσης κερδίζει και κάποια δεκατάκια λόγω του γνωστού exploit asus μητρικής με overclocked intel.

Περισσότερες πληροφορίες εδώ.

@akis_z80 

Αντί να ανεβάζεις αέρα... κοπανιστό δεν στέλνεις κανά message στους devs που έχεις και τα κονέκτιονς να υποστηρίξουν xpadder για αλλαγές shifter.

Σε όλα τα σιμ δουλεύει να εχεις keyboard keys για αλλαγές εκτός απ' τους περίεργους στο ασέτο.  

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Τα σκινς αρχίζω να τα πετάω μέσα σιγά σιγά ,μην ασχολείσαι μ΄ αυτά Ιάσονα κάνε κάνα practice γιατί απ΄ ότι βλέπω στους χρόνους ο Νάσος παράτησε την εξεταστική για να σας κάνει μαθήματα οδήγησης :p .

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosdimp said:

Τα σκινς αρχίζω να τα πετάω μέσα σιγά σιγά ,μην ασχολείσαι μ΄ αυτά Ιάσονα κάνε κάνα practice γιατί απ΄ ότι βλέπω στους χρόνους ο Νάσος παράτησε την εξεταστική για να σας κάνει μαθήματα οδήγησης :p .

 

Σημασια εχει η σταθεροτητα σε εναν αγωνα και οχι τοσο ο απολυτος χρονος  ©Ακης

:hehe:

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, GoMaR said:

Σημασια εχει η σταθεροτητα σε εναν αγωνα και οχι τοσο ο απολυτος χρονος  ©Ακης

:hehe:

 

Αλλάζω το ρητό μου. Σημασία έχει να μην είναι ο Νάσος κοντά σου στον αγώνα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Δύσκολο αυτοκίνητο...

Το όχημα του ρόζ πάνθηρα κρατάει καλύτερα...

Είναι και η πίστα ιδιότροπη...

Θα γίνει χαμός προβλέπω...

Ειδικά μετά τα japanese που είναι εργαλεία κρατήματος και ευχρηστίας.

 

Αν και μου θυμίζει λίγο Supra σε συμπεριφορά

tiretrailer.jpg

Αν της βάλεις να τραβάει κανά trailer:hehe:

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, akis_z80 said:

Αλλάζω το ρητό μου. Σημασία έχει να μην είναι ο Νάσος κοντά σου στον αγώνα.

 

Μακάρι να την παρατούσα Πάνο.Έχω μια κατοστάρα σελίδες να βγάλω κ σήμερα.:(

 

Με την πίστα πάντως θα υπάρξει πρόβλημα αφού δεν έχει σημείο φρεναρίσματος για προσπέραση.Προβλέπω να καούν μοτόρια κ να κουρευτούν πολλές δευτέρες.:amen::hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος sosna έγραψε:

Ιάσονα μπήκα να βρω το ριπλέι να σου ανεβάσω έστω αυτό αλλά για κάποιο λόγο δεν το κράτησε. :(

 

Αν μπορέσω να μπω σήμερα θα κοιτάξω να το σώσω κ να το ανεβάσω.

Άστον, δεν το χρειάζεται.

Μπήκαμε με Θοδωρή, παρθένοι κ οι 2 (μάλιστα εγώ όχι τόσο μιας κ το έκανα λίγο με ΑΙ πρακτις για την επιλογή) , να φέρνω σβούρες κ ο κύριος σε 5 γύρους να κάνει ρεκόρ...

Εκνευριστικότατος μιλάμε...

 

@GoMaR, ξανα τσέκαρε λίγο τα MR φίλτρα, είδα μέσα και τους Ν κ νομίζω έναν D.

Στον σέρβερ να γίνεται της Πόπης. Κανείς δεν άκουγε μπλε σημαίες αλλά ήξερες ότι στα πρώτα φρένα θα βγεί έξω. Είχα πεθάνει στο γέλιο. Τους λυπήθηκα.

 

Πάντως , προσωπικά θεωρώ πως το αμάξι είναι διαφήμιση για το Assetto. Νιώθεις την τεράστια μάζα στην πλάτη σου , να σε θέλει να σε προσπεράσει με την αδράνειά της σε κάθε ευκαιρία.

Είχα δυσκολία στα φρένα της μεγάλης ευθείας που μου δίπλωνε, τελικά θέλει σταδιακό άφημα λίγο πριν το μπλοκάρισμα.

Επίσης έχει τρελή πρόσφυση πίσω, βγαίνεις με τέρμα γκάζι. Έπιανα τον εαυτό μου να τοποθετεί το αμάξι με το γκάζι. Ο ήχος φοβερός.  

@panosdimp, άσε τα σάπια mod του rf2 και μπες εδώ να απολαύσεις οδήγηση!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή την Κυριακή θα σας πουλήσω για να συρθώ στο γνωστό league, ψήνεστε να κάνουμε ένα full race σήμερα το βράδυ όπως και την προηγμούμενη Πέμπτη έτσι για τη φάση;

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Επειδή την Κυριακή θα σας πουλήσω για να συρθώ στο γνωστό league, ψήνεστε να κάνουμε ένα full race σήμερα το βράδυ όπως και την προηγμούμενη Πέμπτη έτσι για τη φάση;

 

:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.