Jump to content



[Greek Gatherings 12/6/2016] Lamborghini Countach @ Vallelunga Classic


Recommended Posts

πριν 31 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Επειδή την Κυριακή θα σας πουλήσω για να συρθώ στο γνωστό league, ψήνεστε να κάνουμε ένα full race σήμερα το βράδυ όπως και την προηγμούμενη Πέμπτη έτσι για τη φάση;

 

Αυτό σκεπτόμουν κι εγώ ως την καλύτερη λύση ,έχει βέβαια τα τρωτά της ( ίσως λιγότερο practice για τους κυρίους της Πέμπτης ,ίσως απώλεια θέσεων της Κυριακής ) αλλά τί είναι τέλειο σ΄ αυτή τη ζωή εκτός από μένα. :amen:

Ας δοκιμάσουμε λοιπόν έτσι και βλέπουμε ,ένας την Πέμπτη κ ένας την Κυριακή ,εννοείται πως μπορεί να λάβει μέρος κάποιος και στους δύο αγώνες .

Εγώ πάντως αν γουστάρω και άλλη μέρα θα ρίχνω ειδοποίηση για μάζοξη .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, akis_z80 said:

Επειδή την Κυριακή θα σας πουλήσω για να συρθώ στο γνωστό league, ψήνεστε να κάνουμε ένα full race σήμερα το βράδυ όπως και την προηγμούμενη Πέμπτη έτσι για τη φάση;

 

 

Επειδή μάλλον θα τρέξω κ γω την Κυριακή εκεί με βολεύει το σημερινό.Ας απαντήσουν κ οι επίλοιποι αν κωλύονται ή όχι.

 

Στις 22.00 όμως αν δεν υπάρχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαμε μπορούμε και αύριο αλλά και Σάββατο βράδυ.

Ας οριστεί μια ώρα και όσοι έρθουν.

Απλά θα κλειδώνει να μην μπαίνουν οι noobs ( αν και άποψη μου να γίνει Α/Β σέρβερ ώστε να μπαίνουν και προσεκτικοί ξένοι αυτές τις ημέρες αλλά και για να έχουμε κίνητρο να είμαστε και εμείς πιο προσεκτικοί).

Unofficial races για χαβαλέ.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο σερβερ απο το πρωι εχει ενημερωθει για ABC grades.

Για σημερα και γενικα μεχρι και Κυριακη που ειναι ο αγωνας το προγραμμα μου ειναι αβεβαιο. Μπορει να ειμαι παρων μπορει και οχι.Δε το γνωριζω...

 

Link to comment
Share on other sites

Σκοπός είναι ο κάθε Άκης να προσπαθεί να αποφύγει ακριβώς αυτό.

Προσωπικά θα το ήθελα.

Πάντως δεν πέφτει τόσο εύκολα. Το σύστημα είναι σοφό. Προσωπικά ποτέ δεν έχω πέσει κ ας είχα επαφές που και που.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σοφο δεν ειναι γιατι το λαθος του αλλου το πληρωνω και εγω.Δε μιλαω αγωνιστικα αλλα βαθμολογικα στο grade του MR

Παντως πλακα ειχε οταν πρωτοβγηκε η 1.5 που πεσαμε ολοι σε C :hehe:

Οσο για το AB μονο,οτι αποφασιστει.Μπορουμε να το δουμε πως θα παει.

 

Link to comment
Share on other sites

Σε φυσιολογικές συνθήκες , δεν θα πέσει ποτέ κανείς σε C.

Επίσης θα μπαίνουν πάντα προσεκτικοί ξένοι.

Φαντάσου τον σέρβερ με όνομα "thelab MR A/B only" .

Τεσπα , είμαι off topic.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα λίγο να δοκιμάσω τον ταύρο, δεν μπόρεσα να τον δαμάσω για πάνω από δύο γύρους κάθε φορά προτού με στείλει στα χωράφια :p

 

Δεν ξέρω εάν μπορέσω σήμερα πάντως θα έχει ενδιαφέρον ο αγώνας, προβλέπω πολλά να γράφονται μετά.

 

Μην ξεχάσετε να μπείτε discord σήμερα :lol:

 

https://discord.gg/013vEzK3GV7V8nBI8

 

 

Link to comment
Share on other sites

βλέπεις ενα handmade shifter να δουλεύει στο ασέτο.

Μέσα στο ελκυστικό ξύλινο κουτί με το pvc χτένι βρίσκεται ενα απλό joystick thrustmaster.

Με σάλιο και υπομονή ρυθμίστικε και καμιά τριανταριά virtualjoystick programs, scripts ktl  να πατάει τις γαμ....τητες του ασέτο.

Και σε απάντηση για το offtopic δεν είναι offtopic γιατί θα μπώ τωρα μέσα να το dokimasw και να σας skitso.:hehe:

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.