Jump to content



[Greek Gatherings 12/6/2016] Lamborghini Countach @ Vallelunga Classic


Recommended Posts

Απο τα λιγα που εχω καταλαβει θελει γερο πατημα φρενου στην αρχη και λιγο πριν ξεκινησει το λοκαρισμα των τροχων, αφημα λιγο και σταδιακο trail braking.
Αν μπορειτε, ειδικα απο 3η σε 2α θελει λιγη γκαζια γιατι θα δωσει σφαλιαρα στον κωλο που θα τον κυνηγατε και δε θελει σε καμμια περιπτωση αποτομες τιμονιες.
Επισης οταν βλεπετε οτι ξεκιναει να φευγει ο κωλος, αρχιστε να το μαζευετε γιατι απαξ και φυγει δε ξανα διπλωνει μετα.

Θελει ΠΟΛΥ προσοχη οταν ειστε κολλημενοι πισω απο μια countach που αντι να δεις πιστα βλεπεις τη κωλ@ρα της :hehe:

Γενικα ενδιαφερον αμαξι, δε συγχωρει λαθος και θελει αρκετους γυρους για να βρεις τα σωστα πατηματα.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgiadis Giorgos said:

Πάλι fixed?!! Αναμφίβολη η συμμετοχή μου και σε αυτό το αγώνα! κυρίως λόγο εξεταστικής!! Ελπίζω να βρω λίγο χρόνο να δοκιμάσω τη Κουν τά !! :D

Που είσαι ρε χαμένο κορμί?:kiss2:

 

Άσε τις δικαιολογίες κ μπές να γουστάρουμε.Αρκετοί χοτλάπερς μαζεύτηκαν. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απο τα λιγα που εχω καταλαβει θελει γερο πατημα φρενου στην αρχη και λιγο πριν ξεκινησει το λοκαρισμα των τροχων, αφημα λιγο και σταδιακο trail braking.

Αν μπορειτε, ειδικα απο 3η σε 2α θελει λιγη γκαζια γιατι θα δωσει σφαλιαρα στον κωλο που θα τον κυνηγατε και δε θελει σε καμμια περιπτωση αποτομες τιμονιες.

Επισης οταν βλεπετε οτι ξεκιναει να φευγει ο κωλος, αρχιστε να το μαζευετε γιατι απαξ και φυγει δε ξανα διπλωνει μετα.

Θελει ΠΟΛΥ προσοχη οταν ειστε κολλημενοι πισω απο μια countach που αντι να δεις πιστα βλεπεις τη κωλ@ρα της :hehe:

Γενικα ενδιαφερον αμαξι, δε συγχωρει λαθος και θελει αρκετους γυρους για να βρεις τα σωστα πατηματα.

 

 

 

Πού να μαζέψει με αυτήν την τεράστια μηχανή στο πίσω μέρος? Έχεις και μικρό steer lock...

Πάντως νομίζω έχει από τους καλύτερους ήχους.

Να δω που θα βρω χρόνο για λίγο πρακτις...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Εγω δεν θα τον δω απλα να σας θυμισω οτι 9 το βραδυ εχει Φ1 Καναδα.

ένας ακόμα λόγος για να μην τρέχουμε Κυριακή... :D

 

Επίσης για να ξέρετε τι οδηγάτε:

landscape-1436898268-roa080115dpt-go06.j

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, akis_z80 said:

Ρε παιδιά έχω λίγο πρόβλημα στο heel and toe λόγω της θέσης των πεντάλ.. υπάρχει καμιά μόντα για να βελτιωθεί η κατάσταση;

Δε θα αμφιβάλεις εσύ την Ιταλική αρχιτεκτονική/σχεδιασμό!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος thazio έγραψε:

Επίσης για να ξέρετε τι οδηγάτε:

Ποιος δε ειχε δει αυτη την ταινια τοτε;  (Στους μεγαλυτερους της παρεας απευθυνομαι)

Δε θυμαμαι ποσες φορες την ειχα δει στο σινεμα και παντα περιμενα με αγωνια να εμφανιστει στην οθονη, οπως και αυτες που το οδηγουσαν :hehe:

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, akis_z80 said:

Ρε παιδιά έχω λίγο πρόβλημα στο heel and toe λόγω της θέσης των πεντάλ.. υπάρχει καμιά μόντα για να βελτιωθεί η κατάσταση;

  Hide contents

1975-Lamborghini-Countach-7.png

 

Ασε το Heel-Toe και φτιάξε το FoV σου, πιο Nubas πεθαίνεις !!! :hehe::hehe::hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GoMaR said:

@sosna Παλι redbull ηπιες ; :hehe:

 

Ήρθε ο Άκης σπίτι να δοκιμάσει τη g27 :hehe:

 

Κ του είπα του πανηλίθιου να μην μπούμε στο σέρβερ με το λογαριασμό μου γιατί θα καρφωθούμε αλλά δεν άντεχε.

 

Η μαούνα μια χαρά πάει,μόνο υποστροφή με ταυτόχρονο lift off oversteer.Μια χαρά supercar. :amen::hehe:

 

Μιας κ το είδα στο άλλο νήμα εγώ θέλω μια λευκιά ή μια ροζουλίνα.

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΣΩΚ ΔΙΕΔΩΣΤΑΙ :  ο sosna παίζει με mouse και xpadder. Μάλιστα έχει και σκριπτάκι που κάνει αυτόματα ανάποδο ανάλογα με το slip angle.

Επίσης κερδίζει και κάποια δεκατάκια λόγω του γνωστού exploit asus μητρικής με overclocked intel.

Περισσότερες πληροφορίες εδώ.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.