Jump to content



[Greek Gatherings 22-7-16] Aventador SV@Red Bull Ring


Recommended Posts

Η αληθεια ειναι Ιασονα οτι επεσε παντοφλα απο γυναικα για τα κρασπεδα :p

 

Και ετσι τα απεφευγα οσο μπορουσα.

Αλλα και παλι 1 σεκ (δεν λεω καλα ειναι), θα βρειτε και σεις αλλο ενα και θα ειμαστε στα ιδια παλι :p

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Δε βρισκουμε αλλο αλλο 1 σεκοντ εκτος αν δεν ανεβει το grip..
Απλα προσπαθησε να φρεναρεις νωριτερα,να στριβεις απο νωρις το κτηνος και τερμα γκαζι στην εξοδο.Βρες γραμμες απο το βιντεο και θα κατεβεις ευκολα στο 1.39-40

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος GeoF1 έγραψε:

επεσε παντοφλα απο γυναικα για τα κρασπεδα :p

Γιατί νομίζεις ρε φίλε οτι οδηγάμε κάποιοι με το ελάχιστο FFB από βίτσιο; :D

Μία ώρα πριν, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Θα ανεβω καπο σημερα :p

εκτός και έχεις 3πλη οθόνη +    το καπό είναι το σωστό

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

κανονιζουμε κανα μικρο αγωνα σημερα γιατι και εγω απο αυριο φευγω και θα χασω το combo της εβδομαδας...
Τι λετε για 22:00 ;  Οσοι μπορουν ας κανουν ενα λικε να δουμε ποσοι μαζευομαστε :)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, GoMaR said:

κανονιζουμε κανα μικρο αγωνα σημερα γιατι και εγω απο αυριο φευγω και θα χασω το combo της εβδομαδας...
Τι λετε για 22:00 ;  Οσοι μπορουν ας κανουν ενα λικε να δουμε ποσοι μαζευομαστε :)

 

like :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επανηλθε σε 15λεπτα qualify και 7 Laps.

Ωραια ηταν χθες :D Δυνατα

Για αυτους που θα τρεξουν την Παρασκευη..ΚΑΝΤΕ πρακτις σε συνθηκες race!!! Ειναι πολυ σημαντικο να γνωριζετε την αποσταση φρεναρισματος για να αποφυγετε τις στουκες.Δυστηχως ειναι αμαξι που δε σταματαει ευκολα και πεταει μουτρα με φρεναρισμα πανω σε στροφη.
Οποτε βρειτε εναν φιλο σας, αφηνετε ο ενας τον αλλον για να βελτιωσετε την συμπεριφορα του αμαξιου στις "μαχες" πανω.

 

Εγω μαλλον θα ειμαι παρων στο επομενο combo και μετα απο Σεπτεμβρη.

 

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γομαρέλης. :p

Τι λέει το νησί? Ανεβαίνω στις 30.

 

Για το σημερινό κόμπο δεν κάθησε.

Κάτι έχει γίνει πάλι με τα CC και δεν περνάει ούτε η prepaid και η debit της εθνικής.

Μάλλον θα είναι η χαλάρωση των CC του Στουρνάρα...

 

Η πλάκα είναι πως δοκίμασα χτες για αγορά με λίρες μέσω του αδερφού μου και αγγλικής τράπεζας.

Πάλι φάγαμε άκυρο γιατί ήταν steam απο ελλάδα και αγγλική τράπεζα αν κατάλαβα καλά και δεν μπορούσε να κάνει switch country :unsure: αν δεν πάει αγγλία αν κατάλαβα καλά. 

Κανονικά πειραματόζωα να έχεις να προσπαθείς να τα φας :lol: και να σου λένε δε γίνεται?

Πάλι success story καλοκαιριάτικο μοιρίζομαι...

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uhu said:

Δοκίμασα χτες για αγορά με λίρες μέσω του αδερφού μου αγγλία.

Πάλι φάγαμε άκυρο γιατί ήταν steam απο ελλάδα και αγγλική τράπεζα αν κατάλαβα καλά και δεν μπορούσε να κάνει switch country :unsure: αν δεν πάει αγγλία αν κατάλαβα καλά. 

Αν ο αδερφός σου έχει steam μπορεί να στο κάνει gift!! Αν δεν έχει ας κάνει ένα τζάμπα είναι :p

 

Όλο δικαιολογίες είστε :p

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάναμε και δεν.

Και απο εκείνου σαν gift και απο μένα με την κάρτα του τπτ. :amen:

Δεν πειράζει έρχονται φίλοι απο δω και έχουμε λιώσει την silverstone με Miata Cup και BMW GT2.

 

Hot seat φάση.

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.