Jump to content



[Greek Gatherings 22-7-16] Aventador SV@Red Bull Ring


Recommended Posts

1 minute ago, uhu said:

Αυτό κάναμε και δεν.

Και απο εκείνου σαν gift και απο μένα με την κάρτα του τπτ. :amen:

Δε μπόρεσε να το αγοράσει από αγγλία και να στο κάνει gift? O.o

 

Δεν έχει κοντά σου κανα sevenspot να πας να πάρεις μία steam wallet card? Λογικά σε όλα τα seven spot πουλάνε!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Δε μπόρεσε να το αγοράσει από αγγλία και να στο κάνει gift? O.o

 

Δεν έχει κοντά σου κανα sevenspot να πας να πάρεις μία steam wallet card? Λογικά σε όλα τα seven spot πουλάνε!!

Εντάξει είπαμε. 

Μου φάγανε και το 2έυρο για την φόρτιση της prepaid της εθνικής...

Σιγά μην κάνω και λογαριασμό σε άλλη τράπεζα.

Προσφέρθηκε και ο Κωσταντίνος (Lylankor) και του είπα όχι.

Μου φάνηκε υπερβολικό να βάλω άλλον να μου δανείσει και να τον βρω να του τα δώσω. 

Ειδικά όταν οι κάρτες μου που ναι γι αυτή την δουλειά έχουν χρήμα με την σέσουλα.:tomato:

:lol:

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μη μπορουσα σημερα...να ημουν αραχτος σε κανα ταβερνακι με τα ποδια στη θαλασσα και μια καραφα ουζο(ή και τσιπουρακι ανευ γλυκανισου) :lol:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Password: bigmoneylambo

Όποιος κάνει άκυρη εκκίνηση θα πρέπει να περάσει για drivethrough penalty αλλιώς τρώει μαύρη σημαία!!! You have been warned!

+ no restarts

+ παρακαλούνται όλα τα αγαπητά παιδιά να είναι στο discord

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολος αγώνας!

Έκανα λίγο trade painting στην 1η στροφή με τον lylankor αλλά ευτυχώς κατάφερες και το μάζεψες. Έτσι και έβγαινες εκτός θα το είχα μεγάλο βάρος!

Grats στον sosna  που μας έλιωσε τα κορμιά στο race! Από κοντά με το lyla για 18 γύρους και απ ό,τι είδα δεν άνοιξε ρουθούνι!

Για πιο πίσω δεν έχω ακριβή εικόνα, αλλά από τα screenshots φαίνεται ότι καλοπεράσατε :D

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αγώνας :D με περιπετειώδη 1ο γύρο για εμένα. 1η στροφή ένα φιλικό bump από πίσω από τον Άκη χωρίς καμία επίπτωση τελικά, + στο θέαμα μόνο :hehe:. Όταν είδα το replay τελικά θυμήθηκα οτι πρέπει να είδα τον Άκη να φρενάρει πριν από εμένα σχεδόν και μπήκα με όρεξη στην εσωτερική, είχα αργήσει τελικά και τα φρένα και σκεφτόμουν ένταξει είμαι clear.

Βγαίνω μετά στις 2 επόμενες ευθείες δίπλα δίπλα με sosna, στα φρένα για τη 3η στροφή την κάνω τη μαϊμουδιά και στο κατέβασμα σε 2α βλέπω στο damage monitor να μου αναβοσβήνει η μηχανή, 2-3 δευτερόλεπτα άγχους να μέχρι να δούμε τι κακό κάναμε τη στιγμή που κάνουμε ψαλίδια με το Νάσο και περνάω στην εσωτερική. Τελικά ανοιχτό κίτρινο έμεινε δεν επηρέασε δραματικά την απόδωση στον υπόλοιπο αγώνα. Δε μου πολύ φάνηκε κατά τη διάρκεια αλλά στο lap comparison μετά είδα -3km/h τελική. (ακούγεται ένα κρακ που δεν πρέπει από την chase cam :hehe:)

Capture.PNG

Από εκεί και πέρα είχαμε μάχη με sosna, πολύ σταθερός σε όλο τον αγώνα. Έμεινε αρκετά κοντά και εκμεταλεύτηκε την 1η πατάτα μου, μετά πλησίαζα σε λάθος σημεία και εγώ που οδηγούσαν σε λάθη. Ανοιγόκλεισε έτσι η διαφορά 2-3 φορές μέχρι που φτάσαμε στο τέλος. Πολύ δυνατός και είχαμε ωραίο αγώνα :D συγχαρητήρια σε όλους, δεν ήταν και άσχημα από συμμετοχές για καλοκαίρι.

 

Θα ανέβαζα παραπάνω videos και θα έκανα και ένα σωστό editing αλλά πονάνε τα μάτια μου με τα 22fps που κάνουν record τα windows. Το κουλό είναι οτι αν κάνω alt tab ενώ κάνω record γίνεται smooth αλλά φαίνεται το mouse στο βίντεο (wtf?). Θα βρώ κάτι καλύτερο. Έχω και φάσεις να ανεβάσω και από τον αγώνα που κάναμε με Άκη και Ιάσονα το ΣΚ.

 

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.