Jump to content



Nvidia VS Amd


Recommended Posts

πριν 31 λεπτά, το μέλος PANOSMAMBAX έγραψε:

Αφηστε τους τζαμπατζηδες μονο λογια εχουμε και δεν βλεπω Benchmarks ειμουν κατοχος AMD αρκετο καιρο με 3 καρτες επανω και βρεθηκε μια που να της ξεσκιζει εκτος αυτο δεν ειχε τοσο καλο avg ποτε μα ποτε η amd δεν θα εχει avg fps

@karmen1983 πρωτη φορα εβαλα φωτια στο thelab.gr σαρεσει ε?.Armageddon τοσα πολλα που ξερεις προσεχε χεχε εχεις i7 920 με fury x πολυ τεριαζουν αυτα τα 2 πολυ τελεια.

Ασε τους τζαμπατζηδες με τις AMD , εσυ που εισαι large χαρηζεις τα λεφτα σου στις αγγελειες των nvidia XD

Link to comment
Share on other sites

@SpirosK φιλε μου για τον i5 750 μίλησα που ΠΛΕΟΝ οποια καρτα βαλεις επανω το μπουκαλακι θα ερθει απο ολες της μεριές και δεν μηλησα για το ποιο ακριβο Fixed  

Link to comment
Share on other sites

Πάνο οι απόψεις σου σε μερικά πράγματα είναι χωρίς επιχειρήματα πραγματικά. Που ξέρεις τι παιχνίδια παίζει το παιδί όποιον επεξεργαστή και να έχει. Μπορεί να τον καλύπτει. Οτι θέλει θα κάνει. Από amd vs nvidia τι σχέση εχει ο επεξεργαστής του

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Σπυρος και εσυ οπως ξερεις σου ειχε πει ενας στον ήλιο μύρα δεν έχεις.:PΜε το επιχειρημα εγω ΤΑ ΕΧΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΕΔΩ και τα κανω ο ιδιος τεστ και οχι σαν εσας που τα βλέπετε μεσω review Και γινεστε έξυπνοι 

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος PANOSMAMBAX έγραψε:

Σπυρος και εσυ οπως ξερεις σου ειχε πει ενας στον ήλιο μύρα δεν έχεις.:P 

Τόνους. Μπύρα  μοίρα και καλομοίρα

Τι με ενδιαφέρει τι λέει ο καθένας. Απλά δε με απασχολεί. Ο καθένας να κοιτάει την καμπούρα του. Πάντα αυτής της άποψης είμαι. Οι χαζοί άνθρωποι κι αυτοί που δεν έχουν τι να κάνουν, οι αργόσχολοι ασχολούνται με τις ζωές των άλλων.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος PANOSMAMBAX έγραψε:

Εγω ειμαι με την αληθεια φιλε μου ουτε large ειμαι ουτε τιποτα εσεις απλος οτι παίρνεται το θεωρείτε top   

Οπως σου ειπα και σε αλλο θεμα , η αναγκη για αιμα στα μπαρτσα σου , εχει αφησει αλλα σημεια σε ελληψη 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα οτι δεν ειναι καλο cpu που εχει βγαλει intel και ο core 2 duo ειναι τα ιδια αλλα ρε φιλε?ΕΙΝΑΙ 10ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ.Τι παει να πει αξιολογος?

Δεν ειμαι όλη την ωρα Κυριε Πετρο μπροστα σε μια οθονη οπως εσεις εχω και αλλα πραγματα να κανω δεν ειμαι 40αρις που μπενοβγαινει απο τα μπαλκονια φτιαχνει φραπε και αραζει με της βρομοποδαρες του

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μας ενημέρωσαν ότι δεν αδειάζει ο χώρος του club μετά την λήξη της βραδιάς λόγω ότι οι 970 owners αντιμετωπίζουν μια μικρή δυσκολία στα τελευταία megabyte

 

I0FoKMw.gif

 

Πάω να δω σειρά. Τελευταία επεισόδια Game of Thrones

 

Καλή συνέχεια

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

και τι σημασια εχει αυτο παλι που λες δεν καταλαβαινεις οτι εισαι πισω χρονια?τον ειχα και ειχα και τον D0 κορυφαιος αλλα παλιος πλεον και δεν συκωνει.

Pci express 2.0 memory controller 1066

 

Σπυρο εδω με ενημερώνουν οτι το flash για της RX 480 το ανοιγεις για πλακα απο τα 4 στα 8 επεισης βλεπω να καικαν αρκετες Μητρικες εδώ γύρω μαζεψε λεφτα να παρεις την 970 και 2 gb να εχει θα καταλαβεις

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PANOSMAMBAX said:

και τι σημασια εχει αυτο παλι που λες δεν καταλαβαινεις οτι εισαι πισω χρονια?τον ειχα και ειχα και τον D0 κορυφαιος αλλα παλιος πλεον και δεν συκωνει.

Pci express 2.0 memory controller 1066

 

Σπυρο εδω με ενημερώνουν οτι το flash για της RX 480 το ανοιγεις για πλακα απο τα 4 στα 8 επεισης βλεπω να καικαν αρκετες Μητρικες εδώ γύρω μαζεψε λεφτα να παρεις την 970 και 2 gb να εχει θα καταλαβεις

giphy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΑΧΑΧΑΧ οταν βγαλουν κατι αναλογο?εχουν βγαλει ηδη και πριν 3χρονια χαμπάρι δεν πηρες >?Επεισης αλλαξε οσο ειναι νωρις διοτι με την fury x θα πεζεις στα 20fps

@karmen1983 επειδη το θεμα μου εξελίχτηκε σε μπ.....λο μπορεις να διαγραψεις τα Post γιατι δεν ειχα αυτο σαν θεμα ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.