Jump to content



Nvidia VS Amd


Recommended Posts

4 minutes ago, ARMAGEDDON said:

AMD και τα μυαλά στο blender ( όχι πες μου έχεις δει χύμα ψυγείο πεταμένο και να δουλεύει ούτε βίδες ούτε τίποτα :p , όπως βλέπεις ούτε ο ssd νιώθει :D )

 

furyyyy photo.jpg

χαχα ωραιος!

 

Οντως δεν μπαινει καπου το ψυγειο? η το εχεις ετσι προχειρα για τεστ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LocoDiceGR said:

χαχα ωραιος!

 

Οντως δεν μπαινει καπου το ψυγειο? η το εχεις ετσι προχειρα για τεστ?

Δεν χωράει κάπου αν δεν βγάλω την μητρική :p  (οπότε απορρίπτεται το βγάλσιμο μητρικής :p )

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Μ' αρέσει που τα άλλα θέματα τα έχετε κάνει μάχη χαρακωμάτων, ενώ ετούτο που μυρίζει μπαρούτι από τον τίτλο είναι παιδική χαρά... :D

Μα δεν τον ξερεις τον Ελληνα; Ειναι υποχρεωτικο για να κανει κατι, κατι αλλο να ειναι "λαθος". Ο τοπος, ο χρονος, η νομιμοτητα... Οτιδηποτε. Αν του δωσεις το απολυτως ελευθερο για το ιδιο πραγμα, ε, τον ξενερωνει! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, giorgos2187 said:

Μα δεν τον ξερεις τον Ελληνα; Ειναι υποχρεωτικο για να κανει κατι, κατι αλλο να ειναι "λαθος". Ο τοπος, ο χρονος, η νομιμοτητα... Οτιδηποτε. Αν του δωσεις το απολυτως ελευθερο για το ιδιο πραγμα, ε, τον ξενερωνει! 

Ισχυει αυτο!! :lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ο τίτλος είχε κάποια σάλτσα παραπάνω θα είχε φτάσει το θέμα στην 10η σελίδα :whistling:

 

{980ti(rip) vs 1070/1080} VS rx480/Fury/Vega - Κόκκινες (ferrari) vs Πράσινες (γκαζόν,καρπούζια) κτλ.

βάλτε μέσα κι ένα dx12  games → amd VS nvidia :whip:

*θα "σφάζονται" και στο ίδιο στρατόπεδο 

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Οτι και να κανει η AMD παιδες το παιχνιδι το εχει χασει απο παντου εχει χασει την μπαλα ουτε ενα βημα δεν εκανε καλα λενε αρκετοι η amd ειναι 2 χρονια πισω με σχεση την Nvidia

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα τα πατατάκια και την Coca-Cola άνοιξα...

Anyway στο θέμα να πω ότι σαν τις πράσινες δεν έχει.. Τις AMD για κάποιο λόγο τις νιωθω για τους τσαμπατζηδες...

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Τι μας λες πανοραμιξ άντε πηγενετε να τρεξετε κανένα mobile game με την τεχνολογία που έχετε και μην μας ζαλιζετε

Ιδια η λογικη ακριβως που τα ζαλιζετε οι κοκκινοι σε ολους τους αλλους, ακομη και στους ουδετερους παιδια. Εσεις δε τα ζαλιζετε σε κανεναν, μονο οι πρασινοι σας τα ζαλιζουν. 

 

Mobile τεχνολογια και τριχες. Μαθαμε την καραμελα τωρα.

Πειτε μια καρτα της AMD στα 450€ που φτανει την 1070 , για να συζητησουμε για mobile τεχνολογιες. Οταν βγει το vega (κανα 3μηνο μετα), τοτε θα μου πεις "να , παρε την καρτα που ζητουσες". . . Κατοπιν εορτης βεβαια. Η κοκκινη που θα βγαλει την σουπερντουπερ desktop gaming τεχνολογια, θα παλευει παλι να φτασει τις 1070 και 1080, θα εχουμε 5 games με DX12 και 1.5 με vulkan , και θα μας λετε "δειτε πως μαμαει η AMD σε DX12 και Vulkan" . Αυτο δεν ειναι πρηξιμο... Ειναι facts αυτο. Ε φακτ ειναι και οτι η AMD ακομη πισω ειναι, πως να το κανουμε δλδ ; Για το ΑΝ θα παει μπροστα, δεν ειναι fact, αλλα φημες. ΜΑΚΑΡΙ να τις περασει τις πρασινες μπας και δουμε καμμια σωστη τιμη. Προς το παρον, ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ απο λογια.

ΠΡΑΞΕΙΣ θελουμε

 

Ξαναλεω, πρωτος θα παρω την καλυτερη δυνατη καρτα ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ εννοειται, οταν αποφασισω να αλλαξω. Ανεξαρτητα απο χρωμα καρτας. 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Τι μας λες πανοραμιξ άντε πηγενετε να τρεξετε κανένα mobile game με την τεχνολογία που έχετε και μην μας ζαλιζετε

Troll mode on

 

Αντε φτιαχτε κανα api apu gpu cpu για καμια κονσολα για να το πεταξετε σε καμια futureproof καρτα που θα παιζει σαν κονσολα γιατι μας τα ζαλισατε! Futureproof ξε futureproof τωρα πανηγυρισατε το οτι ξεπερασατε την 970.. Αντε και το 2020 νικη επι της 1070 ευχομαι!!!!!

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα περνάτε προκαταβολής ...

Εγώ λέω ότι μετά το Navi θα σβήσει ή nVidia μπορεί να ξέρω κάτι παραπάνω μπορεί να μην ξέρω θα δείξει ο χρόνος αυτή την στιγμή δεν έχουμε κάτι να μετρήσουμε πραγματικά μιας και ή nvidia έχει δικός της το dx11 , εν αναμονή τις νέες τεχνολογίες μαζί με τα cpu που θα έρθουν και από Intel και amd !

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τους τζαμπατζηδες μονο λογια εχουμε και δεν βλεπω Benchmarks ειμουν κατοχος AMD αρκετο καιρο με 3 καρτες επανω και βρεθηκε μια που να της ξεσκιζει εκτος αυτο δεν ειχε τοσο καλο avg ποτε μα ποτε η amd δεν θα εχει avg fps

@karmen1983 πρωτη φορα εβαλα φωτια στο thelab.gr σαρεσει ε?.Armageddon τοσα πολλα που ξερεις προσεχε χεχε εχεις i7 920 με fury x πολυ τεριαζουν αυτα τα 2 πολυ τελεια.

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.