Jump to content



Nvidia VS Amd


Recommended Posts

Ποια φορα ειναι αυτη που περιμενουμε να σβησουν intel-nvidia και να σαρωσει τα παντα η κοκκινη επανασταση(εδω κι αν ειναι troll mode on);;;;;;;; Θυμισε μου λιγο, εχω χασει το μετρημα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, PANOSMAMBAX said:

armageddon συγκρινεις τωρα την 8600Gt με την 5870?αχαχαχαχ με αυτο που εγραψες φανταζομαι....

Αφού και εσύ παρόμοια σύγκριση έκανες 3 280χ που αμφιβάλλω αν κάνανε σωστό scaling με 980ti

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε και μην ακουω παλαβά πράγματα  την Nvidia δεν μπορει ουτε στο παρον ουτε στο μελλον να παθει defeat απο την AMD Παντα στο πρότυπο της θα ειναι κορυφαια εξισου και η τιμές στης.Δεν θα προκύψει να κανει defeat της high end καρτες της Nvidia ουτε της mid range απο low ισως να ειναι καλύτερη 

πριν 3 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Αφού και εσύ παρόμοια σύγκριση έκανες 3 280χ που αμφιβάλλω αν κάνανε σωστό scaling με 980ti

εχω βιντεο που κανει μια χαρα scaling φιλε μου 99% 99% 98% παντα 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θέμα χωρίς ουσία. Σαν να συγκρίνουμε ομάδες ποδοσφαίρου Ολυμπιακός Παναθηναϊκός ( οι ομάδες τυχαία επιλογή )

 

Βλέπω να συγκρίνονται λύσεις 1 gpu με 3 άλλες. Χαρακτηρισμοί ( τζαπατζίδες κλπ ) και τουπέ 

Ηρεμήστε καλοκαιριάτικα. 

Και πάνω από όλα βρήκατε και περίοδο χωρίς ΚΑΜΙΑ σχεδόν κυκλοφορία.

Σε λίγο βγαίνει Deus Ex και όσον αφορά τα DX12 παιχνίδια έρχονται πολλά. Μη ξεχνάτε ότι η micro$$$oft$$ θέλει να προωθήσει όσο περισσότερο μπορεί τα Windows 10 της αφού είδε ότι δεν έπιασε καν το ποσοστό που ήλπιζε από πέρυσι. Πολλοί έμειναν στην συγουριά των 7ων ή 8ων από το να γίνουν beta τεστερς

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ξεκολα εκεί είναι και οι δύο εταιρείες και ο καθένας πέρνει ότι θέλει τι θες να πω ότι ή nvidia είναι ή βασίλισσα του dx11 αλλά με το ανάλογο τίμημα €€ όλοι το γνωριζουν !

Ευχαριστήθηκες τώρα αλλά δεν κάνει κάποια πρόοδο να μας δώσει στα 350 επιδώσεις 980 ti οπότε να πάει να γαργαληθει , επίσης ξέχασα μετά θα κλαις ? το ότι ή amd δίνει επιδόσεις 390 970 στα 250-300ευρω είναι πρόοδος  από 400+ ευρω

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

μπορεί να ξέρω κάτι παραπάνω μπορεί να μην ξέρω

Με σκοτωσες τωρα... Τελικα θα σκισει η AMD ή οχι; Και εγω μπορει να ξερω κατι παραπανω και η Nvidia να παραμεινει ενα σκαλι πανω και να μου παιρνει τα λεφτα και να μου πιανει τον kolo. Παιδια μη πιανεστε μονο απο φημες γιατι μετα αλλοι θα κλαινε... Και μη συμμεριζεσαι τον Πανο , ειναι 15 χρονων παιδι. :p 

Πανο αληθεια ρε μαν , γιατι λες "τζαμπατζηδες" καποιους ανθρωπους; Σταματα να προσβαλλεις. Γιατι και εγω με μια 770 θα εμενα, οποτε θα ημουν τζαμπατζης επειδη δεν ειχα λεφτα για νεα καρτα που να με καλυπτει; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος PANOSMAMBAX έγραψε:

θα κλαιω?χααχαχαχαχ τρελος εισαι φιλε μου αναποδα τα λες συγκρινεις την 390 το 10000wat με την 970 που πουλησε ακομα και στα club?

Στα club μαζί με ξυροκάρπι πούλησε ; 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οπως το εβαλες ετσι ακριβως διοτι η 970 εχει πουλησει παντου ακομα και στην αφρικη.ΚΑΙ Η AMD τα εχει στα ραφια :hehe:

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, PANOSMAMBAX said:

θα κλαιω?χααχαχαχαχ τρελος εισαι φιλε μου αναποδα τα λες συγκρινεις την 390 το 10000wat με την 970 που πουλησε ακομα και στα club?

 

5 minutes ago, PANOSMAMBAX said:

Ασε μας ρε Σπυρο δες τι λες το θεμα ειναι nvidia εναντιον amd αυτα λεμε εδω μεσα 

 

4 minutes ago, PANOSMAMBAX said:

ε ναι η 50αριδες γινανε 20αριδες

 

Just now, PANOSMAMBAX said:

Οπως το εβαλες ετσι ακριβως διοτι η 970 εχει πουλησει παντου ακομα και στην αφρικη

 

giphy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φυσηκα και θα τα διαβαζεις ετσι διοτι ο i5 750 δεν μπορει να τα επεξεργαστει  ολα γρηγορα οποτε εγινες ενα με αυτο  :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.