Jump to content



Αγορα κινητού Max 350


karmen1983

Recommended Posts

Καλησπέρα σας και πάλι!

 

Δε λένε να τελειώσουν οι στραβές τελευταία οπότε

 

Ψάχνω τηλ ΑΜΕΣΑ διαθέσιμο σε κατάστημα στην Αθήνα. Φεύγω Δευτέρα για ταξίδι και πρέπει να πάω σήμερα άντε αύριο το πρωί να το πάρω.

Τι έχουμε να προτείνουμε και επειδή δεν ειναι το φόρτε μου τα κινητά πείτε μου και ένα δύο λόγια για τη πρότασή σας!

Τα 350 δεν ειναι απραίτητο να τα ξοδέψουμε όλα :p 

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

εχεις ένα Point θεώρησα δεδομένο το προηγούμενο θέμα αλλά δε το διβάζουν όλοι

Ειχα το Xiaomi Note 3 Pro

 

Οπότε σε ίντσες πάμε 5+

Χρωμα δε με νοιαζει Lol

Η χρήση θα είναι emails, skype, και αρκετά Tabs σε browser. Games δεν παίζω καν ούτε βλέπω ταινίες στο κινητό και άλλα παρόμοια

Η κάμερα επίσης δε με καίει. Να βγάζει ανεκτές φωτογραφίες με νοιάζει και δε με  νοιάζει καθόλου αν θα παίρνει φωτογραφίες στο σκοτάδι 

 

Αυτα σε γενικές γραμμές

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/6592480/LG-G4-32GB.html

 

- Αρκετά καλή κάμερα μπρος και πίσω.

- Ωραία μεγάλη οθόνη με μικρά bezels.

- Σχεδιασμός με καλό grip αλλά και ιδιαίτερη τοποθέτηση κουμπιών που αν συνηθίσεις θα σου φανεί ότι έτσι έπρεπε να είναι όλα.

- Value for money θεωρώ.

- Αποσπώμενη μπαταρία

- SD Card slot για έξτρα χώρο

- IR για χειρισμό συσκευών

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ρε συ απο κάτω διαβάζω πολλα για bootloops. Τι παίζει;

Θεωρώ ότι ήταν θέμα hardware σε παλιότερες παρτίδες. Πλέον δε νομίζω ότι βγαίνουν κομμάτια με αυτό το πρόβλημα αλλά ομολογώ ότι δεν είμαι 100% σίγουρος. Αυτή την απάντηση είχε δώσει κατάστημα σε φίλο που του το πρότεινα επίσης.

Link to comment
Share on other sites

mi5, remi pro, mi max, mi 4s και τα 4 κάτω από τα 350€

ό,τι βρεις παίρνεις.. φίλος παρήγγειλε χθες το απλο mi5 στα 260€, μα εσύ το θες άμεσα... :unsure:

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Το G4 θεωρητικά δεν έχει πια θέμα με bootloops αλλά το ρισκάρεις;Υπάρχει και το  πάντα τίμιο Nexus 5x και με καλή υποστήριξη από roms  https://www.skroutz.gr/s/7811257/LG-Nexus-5X-32GB.html?from=autocomplete&keyphrase=lg+nexus+5x+32gb

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα μου δανείσει ένας γνωστός κινητό οπότε οκ θα πάω ήρεμα στην αγορά όταν γυρίσω με το καλό.

Επίσης μπορώ να το κρατήσω για δύο μήνες μαξ άρα μπορώ να αλλάξω την οθόνη στο xiaomi και να δω πως θα προχωρησω. Είχα ψηθεί για το s6 πάντως αλλά με πρόλαβε :) 

 

Σας ευχαριστώ για τις προτασεις

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.