Jump to content



G.G. 2017 - Maserati GranTurismo MC GT4 @ Tor Poznań 09/10/2016


wolves

Recommended Posts

Maserati GranTurismo MC GT4 @ Tor Poznań

09/10/2016

 

AC_MaseratiGT4_2.jpg

 

Poznan-Logo.jpg

244210_screenshots_20160717122709_1.jpg
 

Spoiler

 

244210_screenshots_2015-04-02_00001.jpg
 

244210_screenshots_2015-12-27_00001.jpg
 

244210_screenshots_20160410170612_1.jpg
 

244210_screenshots_20160430230800_1.jpg
 

244210_screenshots_20160513204030_1.jpg
 

244210_screenshots_20160605150352_1.jpg
 

poznan4.jpg
 

poznan5.jpg

 

 

To link για την πιστα απο εδω:

Tor Poznań - laser scanned track | RaceDepartment

 

 

TIME OF DAY: 11:00

WEATHER: Mid Clear

AIR TEMP: 26c

GRIP: 96% στο practice, θα αυξάνεται αργά και σταθερά

Tyre blankets: 

 

PRACTICE: 20:30 (75 λεπτά)

QUALIFY: 15min

RACE: 22:00 (30 Laps)

 

 

 

  • Πρέπει να έχουμε τουλάχιστον 2 ρόδες μέσα στα όρια της πίστας (λευκές γραμμές).
  • Αν έχουμε επαφή με άλλον οδηγό με δική μας υπαιτιότητα, του παραχωρούμε σε ασφαλές σημείο τη θέση μας.
  • Προσοχή όταν ξαναμπαίνουμε στην πίστα μετά από έξοδο. Κοιτάμε πρώτα πίσω μας και στο χάρτη.
  • Προσοχή όταν βγαίνουμε από τα pits!
  • Κανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς + video

 

  • Για καλύτερο spatial awareness προτείνεται το Helicorsa Application
  • Προτείνεται η χρήση DISCORD με Push to Talk 

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το καλύτερο αυτοκίνητο για αγώνα! Και η πίστα φαίνεται φοβερή! Εύγε Wolves!

Υ.Γ. Νομίζω επιβάλλεται να διεκδικήσω πρωτιά εδώ,παίζω εντός έδρας λόγο καταγωγής!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω, πως αν και λατρεύω το combo , η πίστα είναι η πρώτη laser scanned mod πίστα ( εκπληκτικό ), όμως έχω frame drops στην πίστα αυτή. Καλά ριχνω λίγο γραφικά δεν είναι θέμα. Αλλά ας δουν και οι άλλοι μήπως κάποιος έχει σοβαρό πρόβλημα. Αλλιώς να μείνει. Είσαι πανέμορφη.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσκαλουμε και παρακαλουμε την ομαδα του rF2 να παιξει μαζι μας αυτη την Κυριακη  μιας και ειναι αγωνιστικο και να γεμισουμε οσο τον δυνατον παραπανω θεσεις στο grid.
Αν μπορειτε να δωσετε παραταση στους αγωνες σας θα ηταν οτι καλυτερο.Αντε να τα πουμε ολοι στις πιστες :) 
@mad_dog @panosdimp @gchristod @sosna @spyder @troffeo Και οποιοι αλλοι ειναι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έφτιανα μερικούς γύρους και έχω να πω τα εξής! 

 

Ο ήχος της Maserati είναι απαίσιος :p (Τουλάχιστον εμένα δε μαρέσει! Το βρίσκω πολύ "τσιριχτώ"

Θα τους έπεφτε το !@#$ αν βάζανε πινακίδες με μέτρα πριν τη στροφή ? :p 

Brace yourselves για πρίξιμο @@ων αν μπλοκάρετε πολλές φορές τους τροχούς!! Τα τράνταγμα θα σας προκαλέσεις parkinson :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έφτιανα μερικούς γύρους και έχω να πω τα εξής! 
 
Ο ήχος της Maserati είναι απαίσιος [emoji14] (Τουλάχιστον εμένα δε μαρέσει! Το βρίσκω πολύ "τσιριχτώ"
Θα τους έπεφτε το !@#$ αν βάζανε πινακίδες με μέτρα πριν τη στροφή ? [emoji14] 
Brace yourselves για πρίξιμο @@ων αν μπλοκάρετε πολλές φορές τους τροχούς!! Τα τράνταγμα θα σας προκαλέσεις parkinson :hehe: 


Γιώργο είχες frame drops? ( αν και δεν πρέπει να κρίνουμε από εμένα καθότι έχω μάλλον την πιο ασθενική gpu )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποος να με βοηθήσει ν ανέβω σε grade B? Είναι σχετικά αδύνατον με τους οδηγούς που τυχαίνω στα public rooms... Για κάποιο λόγο δεν το πρόσεξα και μπήκα Monza... σφαγή

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, konnos said:

Μπορεί κάποος να με βοηθήσει ν ανέβω σε grade B? Είναι σχετικά αδύνατον με τους οδηγούς που τυχαίνω στα public rooms... Για κάποιο λόγο δεν το πρόσεξα και μπήκα Monza... σφαγή

δε θα μπει σε κανένα srs.θα το βγάλουμε τον περιορισμό και θα σου αφιερώσει κάποιος απο μας λίγο χρόνο να ανέβεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την προσφορά! Αλλά θα δοκιμάσω λίγο ακόμη το μεσημέρι μετά τη δουλειά και το SRS, αν δεν μπορέσω θα σας πω. Δεν υπάρχει βιασύνη, εξάλλου δεν το έχω το DLC με τη Maserati. Το Ginetta σπέρνει πάντως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος konnos έγραψε:

Μπορεί κάποος να με βοηθήσει ν ανέβω σε grade B? Είναι σχετικά αδύνατον με τους οδηγούς που τυχαίνω στα public rooms... Για κάποιο λόγο δεν το πρόσεξα και μπήκα Monza... σφαγή

Public Monza είναι σαν να κάνεις one night stand χωρίς προφυλακτικό και να αναρωτιέσαι γιατί κόλλησες χλαμύδια...

 

πριν 23 λεπτά, το μέλος konnos έγραψε:

Ευχαριστώ πολύ για την προσφορά! Αλλά θα δοκιμάσω λίγο ακόμη το μεσημέρι μετά τη δουλειά και το SRS, αν δεν μπορέσω θα σας πω. Δεν υπάρχει βιασύνη, εξάλλου δεν το έχω το DLC με τη Maserati. Το Ginetta σπέρνει πάντως.

 

Για 10€ , κωλολέει πάντως. 

 

Το Ginetta όντως πολύ καλό. 

 

Αν ψάχνεσαι για τους χρόνους μας , εδώ http://managerdc8.rackservice.org:50410/lapstat

Link to comment
Share on other sites

Χμ άρα το Ginettaκι είναι όντως κοντά. Έχει πολύ μεγάλη διαφορά σε δύναμη και ροπή και αναρωτιόμουν αν μπορεί να χτυπήσει τη Maserati. Αν το οδηγήσεις κάποιος πιο έμπειρος και με γνώση της πίστας νομίζω οτι θα είναι πολύ καλό, στρίβει σα δαίμονος και έχει φοβερή πρόσφυση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.