Jump to content



Greek Gathering 2017 - Κανόνες


GoMaR

Recommended Posts

Πραγματικά, είμαι τόσο σύμφωνος, που θα μπορούσα να το είχα γράψει ο ίδιος.

Ευχαριστώ για το χρόνο σου Ιάσονα.

Ήθελα πολύ καιρό να αναφέρω την αφαίρεση του thelab.

Νομίζω όμως ότι θα πρέπει να παραμείνει και μάλιστα να γίνει thelab.gr ώστε να καθοδηγήσει πιθανό νέο μέλος στο forum.

Αν όχι, μπορεί να μπει στο μήνυμά του σέρβερ.

Επίσης πουθενά δεν λέει για MR rating.

Προτείνω με όλο μου το είναι να παραμείνει όπως είναι τώρα, δλδ σε A/B και μάλιστα να είναι και στον τίτλο.

Πιστέψτε με αποτελεί πόλο έλξης στα πολύ καλά άτομα του χώρου.

Περί discord : προτείνω το password να δίνεται μόνο μέσω του chat του discord ώστε να αναγκάζει τους πάντες έστω στη σύνδεσή του σε καθεστώς live ομιλίας έστω και με κλειστό μικρόφωνο.

Εδώ να πω πως επειδή κάποιοι επιθυμούν και θέλουν αυτοσυγκέντρωση, θέλει λίγο προσοχή στη λογοδιαρροια.

Επίσης προσοχή στο μικρόφωνο. Προσωπικά θα κάνω mute σε όποιον δεν το έχει σε push button.

Θα σταθώ στα εξής που ίσως δεν γίνει άμεσα αντιληπτό:

Ο κανόνας fixed setup αντικρούει τα ελεύθερα λάστιχα.

Πάγια μου θέση είναι το fixed setup να έχει τα πάντα κλειδωμένα εκτός του fuel, δλδ σαν να είσαι δημοσιογράφος , να σου δίνουν τα κλειδιά και να σου λένε πάρτο όπως είναι. Δλδ με τα λάστιχα που φοράει.

Να συμφωνήσουμε σε αυτό. Να επαναλάβω ότι τα λάστιχα δρόμου, είναι πολύ πιο εύκολα στο όριο και φιλικά ειδικά στον αρχάριο.

Αυτά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να θέλει combo με ελεύθερο σεταπ αλλα με μόνο street tyres.Ε υπάρχει αυτή η δυνατότητα.Όπως και το αν κάποιος θέλει κλειδωμένο setup.

Γενικά να υπάρχει ελευθερία στην επιλογή.Μέχρι εκεί όμως.

 

Όσο για το MR.Παράλειψη μου.Η ώρα ηταν δύσκολη.Έπρεπε να συντάξω και τα δύο threads.Εννοείται πως θα υπάρχει MR AB.

Όσο για το όνομα του σέρβερ επειδή δεν μας χορηγεί το Thelab.gr δε θα έχει και τέτοιο όνομα.Έτσι μας δίνεται η δυνατότητα να μπούμε και σε άλλες κοινότητες αν με το καλό μεγαλώσει η παρέα..
Αναφορά σε welcome note για το site ναι.Αλλα όχι τίτλος του σερβερ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ιασονα επειδη δεν ειδα πουθενα να αναφερεται..υπαρχει θεμα αν καποιος δεν μπορει να συμμετασχει στο combo που εβαλε ο ιδιος?? 

Η δεν θα βαζει καθολου αν ξερει οτι θα απουσιαζει? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Billys said:

Ιασονα επειδη δεν ειδα πουθενα να αναφερεται..υπαρχει θεμα αν καποιος δεν μπορει να συμμετασχει στο combo που εβαλε ο ιδιος?? 

Η δεν θα βαζει καθολου αν ξερει οτι θα απουσιαζει? 

Το είχα γράψει αλλα σβήστηκε καταλάθος

Το έκανα edit

 

Σημ: Το οτι διαλέγει κάποιος combo, δε σημαίνει πως είναι και υποχρεωμένος να δηλώσει και παρών στον αγώνα.Ανθρωποι είμαστε, υποχρεώσεις έχουμε και μας συμβαίνουν πολλά απρόοπτα..Αυτό σημαίνει η επιλογή του combo είναι υποχρεωτική αλλά όχι η συμμετοχή.

Οσο παραπάνω άτομα βάζουν combo,τόσο παραπάνω επιλογές θα έχουμε :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι δε καταλαβες ομορφουλη;

Αν θελεις να βαλεις combo με FORCED TC OFF δε μπορεις.Απλο :p

 

Καλύτερα, μπας και τερματίσει επιτέλους ο lazy....[emoji6]

Πώς το σαμποτάρουμε : βάζουμε combo με αμάξια που δεν έχουν.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Lazy θα τελειωνε την πλειοψηφια των περσινων αγωνων αν δεν του σπαγανε τα νευρα καποια "παιδακια"

 

Anyway αν και θα λαβω μερος οπως ειπα για την ενοικιαση του server δεν νομιζω να ξανατρεξω...

 

Ο κυριος λογος ειναι για να συνεχισω να εχω την ψυχικη μου υγεια

 

Εξαλλου με την ελευση του BF1 θα με χανατε ετσι κ αλλιως

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Ο Lazy θα τελειωνε την πλειοψηφια των περσινων αγωνων αν δεν του σπαγανε τα νευρα καποια "παιδακια"

 

Anyway αν και θα λαβω μερος οπως ειπα για την ενοικιαση του server δεν νομιζω να ξανατρεξω...

 

Ο κυριος λογος ειναι για να συνεχισω να εχω την ψυχικη μου υγεια

 

Εξαλλου με την ελευση του BF1 θα με χανατε ετσι κ αλλιως

 

Δεν ξέρω ποιους υπονοείς, αλλά πρώτον έχουμε νέο κόσμο και δεύτερον κάνουμε μια νέα αρχή.

Μια Κυριακή είναι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υποσχεθηκα στον Ιασονα πριν απο λιγο οτι δεν θα γραψω κατι αλλο

 

Τις υποσχεσεις μου τις κραταω παντα

 

Σας ευχομαι μια καλη season με πολυ κεφι και υγιή ανταγωνισμο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ξεκαθαρίσω πως πρέπει πρώτα να ολοκληρωθεί η διαδικασία με την συνολική λιστα συμμετεχόντων, να αγοραστεί ο σέρβερ και με το που αγοραστεί ξεκινάμε τα νέα μας combos.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Ο κυριος λογος ειναι για να συνεχισω να εχω την ψυχικη μου υγεια

 

Εξαλλου με την ελευση του BF1 θα με χανατε ετσι κ αλλιως

QqvblIo.gif

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ακομη κ ενα κακο BF ειναι πιο ζεν απο ενα κυριακατικο gathering

 

Εξαλλου εχω ακομα αντοχες κ αντανακλαστικα λογω νιοτης για να ριχνω κ κανα μαχαιρακι....εσυ κανε βρουμ βρουμ ελευθερα :p:hehe:

 

(ακομη παντως κ να ειχα μαζοχιστικες τασεις, την G27 την χαρισα εχθες σε φιλο που θα την χαρει περισσοτερο)

 

Που ξερεις ομως μπορει να καβατζωσω καμια g29 μεσα στη χρονια κ να ερθω να σας χαλασω την ολη κατασταση :rofl:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.