Jump to content



Ενδιαφέρουσες προσφορές εργαλείων που αξίζουν τη προσοχή μας


Recommended Posts

Βγαινει συχνά πυκνά από ένα γρήγορο ψάξιμο και όχι μόνο στο eshop. Βέβαια νομίζω το 469 πρέπει να ειναι από τις πιο χαμηλές τιμές που το έχουμε δει.

 

sshot-1.jpg

sshot-2.jpg

sshot-3.jpg

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος f117 έγραψε:

Μπορω να αλλαξω γνωμη αν θελεις...εμαθα οτι επεσε μια κλαρα στο καινουργιο αλυσοπριονο του φαδερ.....γκρρρ...εσπασε απο την χειρολαβι...γκρρρ

Είπα να στο πάρω γιατί προβλέπω η πόρτα να καταλήξει καυσόξυλα στο άλλο thread.:bleh::p

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Μια και πιάσαμε τα μικροκατσάβιδα σε διπλανό θέμα, πολύ ωραίο σετάκι είναι στο newsletter του eshop:

http://www.e-shop.gr/set-15-tem-katsabidia-orologopoioy-proxxon-28148-p-TLS.220031?utm_campaign=newsletter180119

Η τιμή του newsletter είναι 27,90€. Κωδικός προσφοράς 1803.

 

Το βάζω εδώ για όποιον μπει στον πειρασμό, εγώ προσπαθώ να αντισταθώ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/crazysundays

Απίστευτη τιμή μαζί με το σετ Speedclic 

dre.thumb.jpg.b2d5bed5d123464b1ccaef6b0e62f12a.jpg
Ναι για την τιμή που δίνει 79€ φαντάζει απίστευτη αλλά απλά είναι μόνο 9€ φτηνότερα από Κέντροβιδας.

Στάλθηκε από το T10(E3C5) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ισχυεί....αλλά 45 είναι καλήηη....το 10αρικο κάνουν ακομα ενα σετ με τετοια δισκακια κοπης

...

edit.... πρέπει να συμαζέψω το δικό μου γιατί βλέπω οτι το εξάρτημα που μπαίνουν τέτοια δισκάκια κάνει και αυτό ένα 10αρικο....!μην τα χάσωω :mellow:

Έγινε επεξεργασία από f117
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος panava έγραψε:

Ναι για την τιμή που δίνει 79€ φαντάζει απίστευτη αλλά απλά είναι μόνο 9€ φτηνότερα από Κέντροβιδας.

Στάλθηκε από το T10(E3C5) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Απίστευτη είναι η τιμή για το πόσο αγοράζεις το Dremel 300 και στην συγκεκριμένη είναι 28€

 

Την αρχική τιμή πότε δεν την υπολογίζω.... συνήθως είναι η προτεινόμενη λιανική ή κάτι κοντά εκεί.

Στην συγκεκριμένη περίπτωση ξέρω ότι τα εξαρτήματα κοστίζουν στο skroutz 17€ 

Oπότε 45-17 = 28 ευρώ παίρνεις το Dremel 300

 

πριν 29 λεπτά, το μέλος f117 έγραψε:

ισχυεί....αλλά 45 είναι καλήηη....το 10αρικο κάνουν ακομα ενα σετ με τετοια δισκακια κοπης

...

edit.... πρέπει να συμαζέψω το δικό μου γιατί βλέπω οτι το εξάρτημα που μπαίνουν τέτοια δισκάκια κάνει και αυτό ένα 10αρικο....!μην τα χάσωω :mellow:

 

Τα εξαρτήματα έχουν 16.89€

 

https://www.skroutz.gr/c/961/spare-parts.html?from=catspan&keyphrase=Σετ+Εξαρτημάτων+EZ+SpeedClic

Έγινε επεξεργασία από Asxetius
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.