Jump to content



Ενδιαφέρουσες προσφορές εργαλείων που αξίζουν τη προσοχή μας


Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Σταντ με μερικες απο τις προσφορες 2017,στα περισσοτερα οι τιμες ειναι φτηνοτερες απο τα  FAT MAX  της STANLEY...IMG_2044.thumb.JPG.dc8e53b0eab0a0e2a3a469d436edb1d3.JPGIMG_2045.thumb.JPG.51b2e27a8fb9ed699c2fe28c42cd0d9f.JPG

Συγγνώμη που θα στην πω, αλλά όταν βάζεις φωτογραφίες με προσφορές και μάλιστα στο ανάλογο thread, οφείλεις να μας πεις και που είναι.

Μπορεί κάποιος να θέλει να αγοράσει βρε αδερφέ έστω διαδικτυακά. Το ίδιο κάνεις και σε άλλο thread συστηματικά που παρουσιάζεις κατσαβίδια/πένσες κτλ. , λες ότι τα παίρνεις σε τιμή χώμα, άλλα δεν αναφέρεις ποτέ κατάστημα. Αν είναι έτσι μην τα βάζεις καθόλου, γνώμη μου φυσικά και συγγνώμη για το ύφος.

 

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Συγγνώμη που θα στην πω, αλλά όταν βάζεις φωτογραφίες με προσφορές και μάλιστα στο ανάλογο thread, οφείλεις να μας πεις και που είναι.

Μπορεί κάποιος να θέλει να αγοράσει βρε αδερφέ έστω διαδικτυακά. Το ίδιο κάνεις και σε άλλο thread συστηματικά που παρουσιάζεις κατσαβίδια/πένσες κτλ. , λες ότι τα παίρνεις σε τιμή χώμα, άλλα δεν αναφέρεις ποτέ κατάστημα. Αν είναι έτσι μην τα βάζεις καθόλου, γνώμη μου φυσικά και συγγνώμη για το ύφος.

 

Eδω κ καιρο ξερετε οτι αγοραζω εργαλεια ,λογω πολυ καλων τιμων στο καταστημα του κ Βραττη,[οπως κ η Αγαπη στον κ Παυλατο] στη ΣΠ.ΠΑΤΣΗ 3... 

Συγγνωμη,νομιζα οτι ηταν αυτονοητο:(

Πολλοι απο μας εχουμε πληρωσει αρκετα μεχρι να βρουμε ενα καταστημα με καλες τιμες που ειναι αρκετα ποιο κατω απ τα φθηνοτερα του σκρουτζ,...

Οποιος ενδιαφερεται για κατι περναει απο κει,δε χρειαζεται να εισαι γνωστος ,κ γω σαν αγνωστος μπηκα πρωτη φορα κ μου εκανε απιστευτες τιμες σε οτι πηρα, κ μαθαινει τιμη....κ απο το2105239729 μαθαινεις αλλα ,πιστεψτε με,απο κοντα ειναι αλλοιως....

Επισης αν καποιος αλλος ξερει καποιον σοβαρο επαγγελματια σαν τους 2 παραπανω  ,καλο ειναι να τον συστησει εδω,ωστε κ καλες τιμες να βρισκουμε κ τα λεφτα μας να πηγαινουν σε ανθρωπους που σεβονται αυτο που κανουν κ εμας σαν καταναλωτες πανω απ ολα...:)

Συγγνωμη κ  παλι!!!!!!!!!!!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Για τα κατσαβιδια κ το σετ πενσοκοφτακια,δειτε στον καταλογο  προσφορες facom 2017 κ μετα ρωτηστε απο κοντα κ στο μαγαζι, καθιστοι,οχι ορθιοι!:)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.praktiker.gr/p/kroustiko-drapanokatsavido-black-decker-egbl188kb-qw-me-2-mpataries-64699

https://www.skroutz.gr/s/6829298/Black-Decker-EGBL188KB.html

Με μια ματιά που έριξα κατέβασε και τις τιμές στα fatmax γενικότερα, που κυμαίνονται χαμηλότερα από Skroutz.

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, βρήκα αυτό το Site τυχαία από μια διαφήμιση στο fb με τρελές προσφορές για black friday που ισχύουν ακόμα. Ψήνω πολύ να χτυπήσω την συλλογή RIDGID αλλά φοβάμαι μήπως είναι κάνα κινέζικο με κλώνους. Το γνωρίζει κανείς σας?

 

Home & Garden

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το site δε το ξέρω αλλά δε βλέπω με μία πολύ γρήγορη ματιά τρόπο πληρωμής το paypal κάτι που είναι ΚΑΚΟ (εχει το λογότυπο του homedepot βεβαια αλλά ειλικρινα δεν εχω χρόνο να το ψάξω)

Όπως και να έχει όμως δεν ειναι ευρώπη. Αρα έστω ότι είναι ασφαλές, έστω ότι όλα πανε καλά, θα σου έρθει απο Αμερική

Τα ridgid εκει τα πουλάνε άρα...

 

1) Οι φορτιστές θα είναι σε 110V

2) Θα περάσεις τελωνείο 1000%

 

Πάμε παρακάτω λοιπόν :)

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος panava έγραψε:

Οι τιμές του είναι εξωπραγματικές. :hehe:

Την στιγμή που δεν δέχεται Paypal, μακριά... ουτε καν να το σκέφτεσαι!

ναι το είδα αυτό.....Αμερική είναι απ'οτι είδα. Άρα λογικά θα παίξει τελωνείο. Δεν ξέρω με ψήνει να ρισκάρω έστω με prepaid. Το RIDGID το σετ που έχει δραπανοκατσάβιδο + παλμικό λαδιού sta 56 ευρώ, το αντίστοιχο aeg στο skroutz έχει 560.

πριν 3 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Κοιτα το site δε το ξέρω αλλά δε βλέπω με μία πολύ γρήγορη ματιά τρόπο πληρωμής το paypal κάτι που είναι ΚΑΚΟ (εχει το λογότυπο του homedepot βεβαια αλλά ειλικρινα δεν εχω χρόνο να το ψάξω)

Όπως και να έχει όμως δεν ειναι ευρώπη. Αρα έστω ότι είναι ασφαλές, έστω ότι όλα πανε καλά, θα σου έρθει απο Αμερική

Τα ridgid εκει τα πουλάνε άρα...

 

1) Οι φορτιστές θα είναι σε 110V

2) Θα περάσεις τελωνείο 1000%

 

Πάμε παρακάτω λοιπόν :)

 

Ουπς αυτό για τους φορτιστές το ξέχασα...... έλα ρε παιδιά γιατιιιιιιιιιιι? :p B.T.W. αυτές είναι οι αληθινές προσφορές black friday.....όχι αυτά που κάνουν εδώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ε καλα και αυτο διορθώνεται αλλά δε νομιζω να αξιζει να μπεις στη διαδικασία.

Btw Οι Αμερικάνοι στα εργαλεία σε σχέση με εμάς έχουν μόνιμα black Friday :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ε καλα και αυτο διορθώνεται αλλά δε νομιζω να αξιζει να μπεις στη διαδικασία.

Btw Οι Αμερικάνοι στα εργαλεία σε σχέση με εμάς έχουν μόνιμα black Friday :p

Πως ακριβώς διορθώνεται? B.T.W. νόμιζα ότι μόνο η Αγγλία ήταν με 110 Volt.....

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bob the mastor said:

Πως ακριβώς διορθώνεται? B.T.W. νόμιζα ότι μόνο η Αγγλία ήταν με 110 Volt.....

Όλη η Ευρώπη είναι ~230V (220-240).  Απλά οι Βρετανοί έχουν λίγο πιο "περίεργες" πρίζες σε σχέση με τους περισσότερους άλλους Ευρωπαίους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.