Jump to content



Προτασεις για ενα καλο mousepad για games?


fanisk

Recommended Posts

Καλημερα, θελω προτασεις για ενα ΚΑΛΟ mousepad για games, απο που να το παρω κ αν ξερετε την τιμη ακομα καλυτερα:)

Θελω το mouse να κυλαει γιατι το παρων pad ειναι ΓΤΠ(ενα ednet με μια porsche...μουφα αλλα δεν επαιζα games...) και το mouse μετα βιας κυλαει...:(

Ευχαριστω:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Γιατι λεει ρε παιδιά οτι δε κάνει για wireless ποντίκια ?

Κ εγω αυτο θα ρωτουσα τωρα....

Ar@besqu.e, spc, FrOsT εγκρινετε την αγορα του Mouse Pad Steelpad 3S Aluminum?????

Ομορφο ειναι, μου αρεσει...εσεις τι λετε?Να κοιταξω για καποιο αλλο ή αυτο κ τελος!!??

Link to comment
Share on other sites

Steelpad si t3h 1337 pwnage.Αν κανει τωρα για ασυρματα δεν ξερω,το θεμα ειναι ομως οτι για παιχνιδια πρωτου προσωπου κτλ τα ασυρματα εχουν μια μικρη καθυστερηση,που ο καλος ο gamer την παιρνει πρεφα.

Link to comment
Share on other sites

Απο εδω

The Steepad 3S worked superbly with all mice we tested, including both optical and traditional trackball models. However, the treated aluminum surface will not work properly with older Logitech models outside of the newer MX series.

Δεν γραφει τιποτα για ασυρματα. Εξαλου η σειρα ΜΧ ειναι ασυρματη ;)

Οποτε το ΜΤW δεν παιρνω....:D

Link to comment
Share on other sites

Χμ να ενα αλλο Steelpad...μου αρεσει, εσεις τι λετε??

Στο τελος λεει *Does not work with Logitech Optical mice other than the MX Series*, θα εχω προβλημα με το MS Wireless IntelliMouse Explorer?????

Στο Compatibility Chart εχω 2/3 σταυρους...οποτε μαλλον ειμαι οκ αλλα τους εστειλα κ ενα mail στην Steelpad...

Steelpad_4S.jpg

Length 290 mm - Width 257 mm - Thickness 3.5 mm (feet included) The unique surface is derived from a very carefull and protracted process including three sub suppliers each using special made tools in order to fulfil the high standards we demand. Logo is laser burned into the surface and will not wear out in time. All Steelpads are individually checked before enveloped in retail boxes. - Amazing accuracy with the mouse - A long lasting product. - Numerous of good reviews alias a good product. - Gamers know the product. *Does not work with Logitech Optical mice other than the MX Series*

Link

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δοκίμασα το Steelpad S&S και το Steelpad 4D με MS IntelliMouse (με καλώδιο)... και με έβαλαν σε σκέψεις μήπως θα έπρεπε να πάρω Mouse Pad καθώς αυτή την εποχή δεν έχω!!!

Δυστυχώς δεν έχω δοκιμάσει τα MTW για να κάνω σύγκριση...

Το S&S πάντως αφήνει ελάχιστα καλύτερη αίσθηση από το 4D... εγώ μάλλον S&S θα πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Φανη, χωρις να εχω κανενα προβλημα μαζι σου ετσι, αλλωστε γνωριζομαστε και πριν απο το Lab, αλλα ρε Φανη, thread για το τι mousepad να παρεις?

Ελεος οπως θα ελεγες και ο ΙΔΙΟΣ. Ειναι τοσο σημαντικη αποφαση στην ζωη σου το mouse pad? ή ειναι τοσο ακριβο? Πανε παρε ενα mousepad απο το Πλαισιο με 2 και τελος. Δηλαδη το κανουμε και θεμα? Αν παλι δεν θελεις το φτηνιαρικο του Πλαισιου πανε παρε ενα απο τα 2 "καλα" mouse pad. Δηλαδη ΤΟΣΟ τρομακτικες διαφορες θα εχουν? Mousepad ειναι τον Φελεκη μου μεσα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.