Jump to content



αγορα mousepad για να καλυπτει ολοκληρο το μερος.


Recommended Posts

Γεια σας  θελω να αγορασω ενα   mousepad που να καλυπτει ολοκληρο το μερος του γραφειου  για να καλυπτει και το πληκτρολογιο και το ποντικι  μου για να μην  αφηνει  ουτε  γρατζουνιες αλλα και να  γινετε πιο ανετη η εργασια  μου... Πιο εινε το καλύτερο moysepad για να παρω  για το γραφειο  μου??

Link to comment
Share on other sites

για το  Corsair MM300 Anti-Fray Cloth Extended  πια εινε η  γνωμη σας?

http://www.skroutz.g...h-Extended.html

 

πριν από παρα  πολύ καιρο ειχα  αγορασει ένα  moysepad τις  razer το  οποιο εχω και τωρα αλλα  εχει χαλασει ,,εχει ξεφτισει με τα νερα  αλλα δεν ειτανε τοσο μεγαλο ειτανε  πιο  μικρο αλλά  θελω να πω ότι γενικως της razer δεν εινε  καλα...

Link to comment
Share on other sites

εσυ πιο με συμβουλευεις να παω να  αγορασω? το   το συγκεκριμενο>?>?Corsair MM300 Anti-Fray Cloth Extended??  η το  

GENESIS NPG-0660 M12 MAXI GAMING MOUSEPAD??

 

πια απο τα 2  θεωρειτε καλυτερο σε  θεμα  ποιοτητας,, γρηγοραδας και ολα>?>

Link to comment
Share on other sites

γιατι το λες αυτο?? επειδη εινε μεγαλο??+

 

εγω  ρωτησα  πιο απο αυτα τα 2 εινε το καλυτερο

ο συγκεκριμενο>?>?Corsair MM300 Anti-Fray Cloth Extended??  η το  

GENESIS NPG-0660 M12 MAXI GAMING MOUSEPAD??

 

πια απο τα 2  θεωρειτε καλυτερο σε  θεμα  ποιοτητας,, γρηγοραδας και ολα>?>

Έγινε επεξεργασία από statiplulse
Link to comment
Share on other sites

απλα εχω αυτην  την στιγμη ενα razer αλλα μου ξεφτυσε και  γι αυτο θελω να παρω ενα παρα  πολυ καλο.  και  γι αυτο ειμε αναμεσα σε αυτα τα 2..

 

GENESIS NPG-0660 M12 MAXI GAMING MOUSEPAD

Corsair MM300 Anti-Fray Cloth Extended απλα δεν ξερω πιο απο  τα 2 εινε το καλυτερο...

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από statiplulse
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Θεέ του hardware χάρισε μου υπομονή :amen:

Σε λαθος Θεο προσευχεσαι :hehe: Παμε παλι: 

 

πριν 7 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Θεέ του hardware των περιφερειακών χάρισε μου υπομονή :amen:

Fixed :p 

 

Στο θεμα *γκουχγκουχ*

Ειναι καλα και τα 2 mousepad . Αλλα μην ξαναρωτησεις αν ειναι παρα πολυ καλα. Ειπαμε. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. Παρε το Corsair, εγγυηση. 

ΤΟ ΚΟΡΣΕΡ ΕΙΝΕ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΩ

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σου δώσω μία συμβουλή και πάρε την ΣΟΒΑΡΑ υπόψη σου

 

Δεν θα γράφεις με μεγάλα γράμματα και θα περιμένεις να σου απαντήσει κάποιος μέχρι να ξαναποστάρεις.

Δεν χρειάζεται να τα επαναλαμβάνεις μάτια έχουμε και βλέπουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Θα σου δώσω μία συμβουλή και πάρε την ΣΟΒΑΡΑ υπόψη σου

 

Δεν θα γράφεις με μεγάλα γράμματα και θα περιμένεις να σου απαντήσει κάποιος μέχρι να ξαναποστάρεις.

Δεν χρειάζεται να τα επαναλαμβάνεις μάτια έχουμε και βλέπουμε.

Αλλιώς;

Spoiler

:p (sorry)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Simon said:

Αλλιώς;

  Reveal hidden contents

:p (sorry)

 

Θα κάνω την υπερβαση να απαντήσω μιας και ο λόγος σου είναι αποτρεπτικός...
).Μιας και λοιπόν ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έχει υποχρέωση να ασχοληθεί μαζί σου η με τον οποιονδήποτε καλό θα ήταν να γράφεις καθαρά-σωστά και να κάνεις διάλογο.Αν πάς σε ενα μαγαζί να αγοράσεις κάτι ΟΠΩΣ και να μιλήσεις θα σε εξυπηρετήσουν γιατι θα τους δώσεις λεφτά και είναι η δουλειά τους....... εδώ όμως????

Τώρα να σου απαντήσω και για το Mousepad και λίγο ακόμα.
Ψάχνεις να βρείς μια απάντηση..ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ωστε να ξέρεις οτι εχεις το καλύτερο και να το λές ίσως σε κανα φίλο..Το καλύτερο όμως σε Mousepad ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ.Εχει να κάνει με τις ανάγκες σου.Δηλαδή αν χρησιμοποιείς μεγάλο sens στο Mouse τι είδους επιφάνεια σε βολευει αν θέλεις να ειναι πλαστικό-ύφασμα σκληρό-μαλακό να είναι πολύ αργό-αργό-μέτριο-λίγο γρηγορο-γρήγορο-πολύ γρήγορο.
Εγώ αγόρασα ενα QCK XXL και δεν το δουλευω γιατι μου είμαι "μικρό" μιας και εχω μεγάλη απόσταση απο το mouse στο Keyboard και επειδή έχω σχετικά χαμηλό sens δεν μου άφηνε μεγάλο χώρο.Επομένως έχω ακόμα ενα mouse pad πιο "ψηλά" κιόλα γιατι το αλλο μου κάθεται στενό.(Θα ήτνα τέλειο αν διάλεγα τις διαστάσεις εγώ αλαλ είναι έτοιμα).Πήγαινε κάπως πιάστα δες τα απο κοντά και διάλεξε..Για εμένα επειδή σε βλέπω κομματάκι "άπειρο" θα σου έλεγα πάρε όποιο σου αρέσει πιο πολύ γιατι οποιο και να δοκιμάσεις θα σου φανεί το ίδιο.


PS:Πιστευω οτι λές στην αρχή "Τα razer δεν είναι τόσο καλά" μιας και πλέον εγίνε γνωστό σε όλους οτι είναι κακά ποιοτηκά και οι πιο "ψαγμένοι"(του σχολείου) αρχισαν να το υποστηρίζουν...Μετά λες πιο καλό σε θέμα γρηγοράδας..WHAAAAT??Τι εννοείς πιο καλό σε θέαμ γρηγοράδας?Γιατί εγώ τα γρήγορα Mousepad τα αποφευγω όπως ο διάολος το λιβάνι.
Γενικά είσαι αμαθείς-προκλητικό και ΠΟΛΥ βιαστικός.Θέλεις να πάρεις το ΚΑΛΥΤΕΡΟ αλλα δεν υπάρχει.Ετσι όπως το θέλεις.
PS2:Δεν ξέρω πως κάθησα και έγγραψα όλο αυτό το πράγμα αλλα το μόνο σίγουρο είναι οτι θα μπορούσα να γράψω άλλο τόσο γιατι έχω όρεξη:D μιας κα ιτο άρθρο μου θυμίζει ενα άλλο που έκλεισε πρόσφατα και δεν πρόλαβα να γράψω:D:D:D
 

Έγινε επεξεργασία από Staxtis
Link to comment
Share on other sites

αυτα  που λέτε τα καταλαβαινω απολυτα..

 

οταν εννοεις  μεγάλο sens στο Mouse  τι εννοεις?? επειδη δεν το καταλαβαινω.(εννοεις το dpi}:::<<

Έγινε επεξεργασία από statiplulse
Link to comment
Share on other sites

απλα εχω αυτην  την στιγμη ενα razer αλλα μου ξεφτυσε και  γι αυτο θελω να παρω ενα παρα  πολυ καλο.  και  γι αυτο ειμε αναμεσα σε αυτα τα 2..

 

GENESIS NPG-0660 M12 MAXI GAMING MOUSEPAD

Corsair MM300 Anti-Fray Cloth Extended απλα δεν ξερω πιο απο  τα 2 εινε το καλυτερο... αν και γνωρίζω ότι το 2 εινε  παρα  πολύ ακριβο..

και  για τα  2 εχω  ακουσει τα καλυτερα  λογια. παντος... απλα  δεν ξερω  πιο να παρω από αυτά τα  2..

 

πιστευετε οτι και τα 2 εχουν τις ιδιες αποστασεις??και και τα 2 εινε ανετα??

Link to comment
Share on other sites

Πάλι αυτός εδώ; Ρε μεγάλε, δεν βαρέθηκες να trollaρεις συνεχώς; Μάθε, καλό μου παιδί, σωστά ελληνικά, αφού έχεις κοπέλα φιλόλογο και άσε τα πληκτρολόγια (σε ποια γλώσσα θα γράψεις, αφού είσαι ανορθόγραφος έτσι κι αλλιώς;) και τα mousepad. Εν ανάγκη, πάρε όλα τα mousepad, όλων των εταιριών και πες μας ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. Over and out.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.