Jump to content



TangoX2 Race#2 - Spa 14/5/17


Recommended Posts

Θερμη παρακληση προς ολους, αν γινεται θα ηθελα το qualify να ξεκινησει 10 λεπτα αργοτερα λογο μιας εκτακτης υπηρεσιας που μου αλλαξε και θα τελειωσω 20:50-55 ετσι ωστε να το προλαβω...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος bill123 έγραψε:

Θερμη παρακληση προς ολους, αν γινεται θα ηθελα το qualify να ξεκινησει 10 λεπτα αργοτερα λογο μιας εκτακτης υπηρεσιας που μου αλλαξε και θα τελειωσω 20:50-55 ετσι ωστε να το προλαβω...

Να τρέξω εγώ για σένα;

need-it.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Ωραία τα gifs και όλα τα σχετικά, αλλά καλό είναι να βγάζουν και νόημα ε! 

Τι δεν κατάλαβες; Στεναχωρήθηκα που δεν θα τρέξω qualify - ο άνθρωπος δεν προλαβαίνει να τρέξει... Έτσι θα βολευτούμε και οι δύο! (ποιο λιανά δεν μπορώ να το κάνω)

Ακόμα δεν κατάλαβες (το αστείο)?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aris Teidis said:

Να τρέξω εγώ για σένα;

need-it.gif

Με +10 λεπτα θα το τρεξω ολοκληρο. Ευχαριστω Αρη που προθυμοποιηθηκες αλλα με λιγη καλη θεληση δεν χρειαζεται.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Aris Teidis said:

Τι δεν κατάλαβες; Στεναχωρήθηκα που δεν θα τρέξω qualify - ο άνθρωπος δεν προλαβαίνει να τρέξει... Έτσι θα βολευτούμε και οι δύο! (ποιο λιανά δεν μπορώ να το κάνω)

Ακόμα δεν κατάλαβες (το αστείο)?

Αααα ναι σωστά! Ξέχασα ότι ήσουν άτακτο αγόρι! ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bill123 said:

Θερμη παρακληση προς ολους, αν γινεται θα ηθελα το qualify να ξεκινησει 10 λεπτα αργοτερα λογο μιας εκτακτης υπηρεσιας που μου αλλαξε και θα τελειωσω 20:50-55 ετσι ωστε να το προλαβω...

Να σου πω τι γινεται..προσωπικα δεν εχω κανενα μα κανενα θεμα.Μακαρι να μπορουσε να βρεθει μια ωρα που να τους βολευει ολους.
Τωρα(σαν διοργανωτης μιλωντας), οσον αφορα για αυτο που ζητας, επειδη ειναι πρωταθλημα και ολοι προσαρμοζουν το προγραμμα τους, το σωστο ειναι να μη γινει..Οπως επισης αν γινει πχ 10 λεπτα τωρα , μετα μπορει να εχουμε για καποιον αλλον παλι αντιστοιχο αιτημα και θα αρχισουν τα μα μου.

Δεν ειναι θεμα "αυστηροτητας" αλλα φοβαμαι μην γινει μπαχαλο.
Ενα restart πριν τον αγωνα μηπως δεν προλαβεις να στησεις τιμονι, ναι..αλλα μεχρι εκει.
Στα παραπανω συμφωνει και ο @Georgiadis Giorgos

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, GoMaR said:

Να σου πω τι γινεται..προσωπικα δεν εχω κανενα μα κανενα θεμα.Μακαρι να μπορουσε να βρεθει μια ωρα που να τους βολευει ολους.
Τωρα(σαν διοργανωτης μιλωντας), οσον αφορα για αυτο που ζητας, επειδη ειναι πρωταθλημα και ολοι προσαρμοζουν το προγραμμα τους, το σωστο ειναι να μη γινει..Οπως επισης αν γινει πχ 10 λεπτα τωρα , μετα μπορει να εχουμε για καποιον αλλον παλι αντιστοιχο αιτημα και θα αρχισουν τα μα μου.

Δεν ειναι θεμα "αυστηροτητας" αλλα φοβαμαι μην γινει μπαχαλο.
Ενα restart πριν τον αγωνα μηπως δεν προλαβεις να στησεις τιμονι, ναι..αλλα μεχρι εκει.
Στα παραπανω συμφωνει και ο @Georgiadis Giorgos

Καλως οκ, θα επιστρατευσω καποιον να μπει τουλαχιστον και να ειναι ολα ετοιμα ωστε να ερθω και να ξεκινησω ισως προλαβω 5-7 λεπτα qualify...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους! επαιξα λιγο το combo.. Αλλη φορα μη κανετε cuts και μην μας στελνετε reports για να εχουμε χρονο και εμεις να κανουμε practice :hehe:


Καλα πιστευω εδω θα πεσει το cut συννεφο :hehe:


Μια συμβουλη..καλυτερα να χασετε 0,5+ δευτερολεπτο απο το να πατησετε εκτος στην eau rouge και να ακυρωθει το qualify για τον επομενο αγωνα..

To ιδιο και και στον αγωνα.

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι είναι άθλιο στη SPA.

Μηδέν αίσθηση από FFB . Ειδικά μπροστά ρίχνεις ταρώ για να δεις πόσο γκριπ έχεις.

Ειλικρινά αναρωτιέμαι πως άντεξε ο @Lazy Dog και έκανε 147 laps στο practice.

Έκανα στα καπάκια 2-3 αγώνες στο rF2 με το C6.R και ίσιωσα. :rolleyes:(ναι το είπα)

Θα σύρω αργά το βράδυ το κορμί μου και θα δοκιμάσω να ξεπεράσω την αποστροφή που νιώθω και θα κάνω κανά γυράκι ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, liakjim said:

Ειλικρινά αναρωτιέμαι πως άντεξε ο @Lazy Dog και έκανε 147 laps στο practice.

Θελει προπονηση για να εισαι σταθερα κακος οδηγος :hehe::hehe:

 

117 εχω κανει ρα...:bleh:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.