Jump to content



TangoX2 Race#2 - Spa 14/5/17


Recommended Posts

Σιγά μη γίνει σκοτωμός για την τελευταία ή προτελευταία θέση... άμα θέλει ο Συμπατριώτης μου (Νομίζω από Δράμα είδα ότι είσαι; Δραμινός κι εγώ, και φανατικός δοξαίος από τα παλιά) να μου κάνει report, ας κάνει. Δε θα παρεξηγηθώ. Είπαμε, από τα λάθη μας μαθαίνουμε.
Τώρα που είδα το βίντεο του Νίκου, νομίζω πως τελικά εσύ ήσουν Κοσμά αυτός που έλεγα πιο πάνω. :-)
Νομίζω πως στο 1.55 του βίντεο, με κλείνεις αντικανονικά, αλλά αν κάνω λάθος, και πάλι τίθεται το ερώτημα που εσύ έθεσες: ό,τι είναι νόμιμο, είναι και ηθικό; :-)


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε ρε dramaholics :hehe: το επομενο track να αρχισουμε practice

 

(ετσι κ αλλιως παλι κουβα θα παμε στον αγωνα...ας τρεξουμε στο practice τουλαχιστον):bleh:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω νέο συμπαίκτη!! Αυτός που έχω είναι πολύ χαζός!! [emoji14] 


Ακόμα δεν μπορεί να το αποδεχτεί και ψάχνει τρόπο να περάσει μπροστά [emoji23]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η τελικη (tango-x ranking sheet) βαθμολογια επηρεαζεται αμεσα απο το συνολο των cuts και τις ποινες...Οποτε μεχρι να εξεταστουν τα cuts + ποινες ενδεχεται να αλλαξουν :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Σα να βαλατε μυαλο μου φαινεται :hehe:

(τελος το Race1 απο cuts)

Ο αριθμός των cuts είναι ανάλογος με την κατάσταση της εμπρός αεροτομής και του αυτοκινήτου γενικότερα.....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Anthemius γεια σου Πατριώτη....Δράμα μένεις?

Προσωπικά ουτε οι θέσεις με ενδιαφέρουν ουτε οι βαθμοί...με ενδιαφέρει απλα να μαχομαι σεβομενος το αντιπαλο και να βελτιώνομαι. Μπορει να έχεις και δίκιο , και στο δεύτερη επαφή να φέρω και εγω ευθύνη..... αλλά όταν ο άλλος σε χτυπαει απο  πίσω ...χάνω κώλο και φόρα και προσπαθώ να το κρατήσω ίσια δεν νομίζω ότι πρεπει να ανοιξω και την πόρτα να τον διευκολινω κιολας....εκει περιμενω αυτο που ειπα...fair play....ασε να φυγω μπροστα και ξαναδοκιμασε μετα....όπως σωστα νομιζω εκανε ο @4WNikos στην πρωτη επαφη που είχαμε.

@liakjim το "divebomp" φυσικά και ειναι ξεκάθαρο, ουτε κάν υπόνεια....απλα το αναφέρω σε αντιπαραβολή αυτων που προηγήθηκαν και αυτού που επακολούθησε στην eau rouge... τo γεγονός οτι επανελημενα χτυπηθηκα και παρολα αυτα εκει προτιμησα να τον αφήσω να περάσει ελευθερα για να μην έχουμε χειρότερα....και αντιθετα στην eau rouge o αντιπαλος @4WNikos οχι μονο δεν με διευκόλυνε ενω εβλεπε ότι ερχομουν απο πίσω με πολύ μεγαλύτερη ταχύτητα , έκανε και μια μικρη κινηση δεξιά ( αυτό φαίνεται απο το incar όπου το τιμόνι κάνει ενα κλικ δεξια μερικά κλασματα πριν τον χτυπησω)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.