Jump to content



TangoX2 Race#2 - Spa 14/5/17


Recommended Posts

Καλα Δημητρη θα σου ερθω με 200χιλιομετρα στο τελευταιο S της Spa θα σου χωθω και θα σου πω επρεπε να αφησεις χωρο [emoji14]
 


Δεν είναι το ίδιο.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, liakjim said:

 


Όχι, το χτύπημα έχει γίνει από άλλο αμάξι ( ανθεμιους ) άρα ούτε η ηθική είναι παράγοντας.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Το χτύπημα έγινε από το ίδιο αυτοκίνητο για το περιστατικό που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Το χτύπημα έγινε από το ίδιο αυτοκίνητο για το περιστατικό που αναφέρεις.


Ναι το είδα, άλλαξε η κάμερα σε άλλο αμάξι και με μπέρδεψε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος aKosmas έγραψε:

... δεν μπορω να βάλω απο screen capture γιατί λογω low specs δεν μου δινει τη δινατότητα το gerforce experience ...μονο αμα το γραφω με την καμερα του κινητου....

Δοκίμασε με το κλασικό fraps ;)

Μελλοντικά βέβαια, μιας και τώρα χρησιμοποίησες το κινητό :)

Link to comment
Share on other sites

Για μένα ήταν ένας άσχημος αγώνας ο 2ος, τον οποίο θέλω να ξεχάσω αλλά δε με αφήνετε... Ευτυχώς είμαι στη δουλειά, δεν έχω WiFi, λίγα data στο κινητό που δεν τα χαλαλιζω να τα ξοδέψω στο youtube και έτσι δε βλέπω τα κατορθώματά μου.. Να ομολογήσω πως φταίω για όλα εγώ να το κλείσουμε εδώ το θέμα; Δεν υπάρχουν άλλα συμβάντα να κάνουμε λαϊκό δικαστήριο;;; [emoji3][emoji7]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνουμε λαϊκό δικαστήριο.
Εδώ και χρόνια είμαστε μια παρέα φίλων που μαζευόμαστε εις βάρος της πραγματικής μας ζωής και περνάμε καλά διαμέσου του hobby μας.
Η ανάλυση των λαθών μόνο καλό μας κάνει και αυτό αποδεικνύεται από το πόση πρόοδο έχουμε κάνει όλοι μας.

Go on please.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Για μένα απο το 1ο βίντεο κακώς τον τζατζάριζε-αν τον ακοσμά οι μπλέ στην αρχή. 

Δεν ηταν σημεία για προσπέραση αυτά...

Ρισκάριζαν σε σημεία που θα μπορούσαν να τον στείλουν για βρούβες.

Απ την άλλη στην ουρούζ καλά κάνει και κλείνει την πόρτα ο μπλέ.

 

@aKosmas τι πατάτα ήταν αυτή ρε τρελέ. Προλάβαινες να φρενάρεις ανετότατα, γιατί πήγες δεξιά στον τοίχο.

 

χικ χικ 

 

Βασικά οι μπλέ...

Κάνετε το χτύπημα χαλάτε τι γραμμή του άλλου και μετά ξαναχώνεστε. unfair...

Αυτό απο μια 1 φορά ο καθένας....

Επειδή είστε και στο ίδιο χρώμα ο Κοσμάς νομίζει πως εχει κάποιον crasher:tomato2: πίσω και προφανώς χάνει την ψυχραιμία του στην ουρούζ.

Και ενω σας εχει αποφύγει τόσο ωραία στο τέλος τρώει την ντομάτα in his face μόνος του...

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που υπάρχουν αγωνοδικες και κρίνουν, η κουβέντα εδώ είναι καθαρά παρεηστικη. Κι ας αφήσουμε αυτήν την καραμέλα ότι τα συζητάμε για να γίνουμε καλύτεροι κλπ. Προσωπικά δε με νοιάζει να γίνω καλύτερος. Πιο γρήγορος ίσως, αλλά από θέμα οδηγικής συμπεριφοράς δε νομίζω πώς δημιουργώ προβλήματα γενικά. Αλλά μπορεί και να κάνω λάθος και να είμαι ο Maldonado της παρέας [emoji3]
Σε κάθε περίπτωση, το λαϊκό δικαστήριο το ανέφερα μεταξύ σοβαρού κι αστείου, μιας και δεν έχω πρόβλημα να γίνει. Απλά προτιμώ να παρακολουθώ άλλες δίκες παρά τη δική μου... [emoji6]


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Εδώ και χρόνια είμαστε μια παρέα φίλων που μαζευόμαστε εις βάρος της πραγματικής μας ζωής με σκοπο να εχει κατι να διαβαζει ο @sstav στο lab

fixed

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που δεν τρέχει ο καθένας μόνος του, εκτός από γρήγορος ο καθένας θα πρέπει να είναι και σωστός στην πίστα με τους αντιπάλους. Διαφωνώ λοιπόν.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


 
Βασικά οι μπλέ...
Κάνετε το χτύπημα χαλάτε τι γραμμή του άλλου και μετά ξαναχώνεστε. unfair...
Αυτό απο μια 1 φορά ο καθένας....
Επειδή είστε και στο ίδιο χρώμα ο Κοσμάς νομίζει πως εχει κάποιον crasher:tomato2: πίσω και προφανώς χάνει την ψυχραιμία του στην ουρούζ.
Και ενω σας εχει αποφύγει τόσο ωραία στο τέλος τρώει την ντομάτα in his face μόνος του...
 


Αυτό θα πει να είσαι Ομάδα! Να ζαλίζεις, Να μπερδεύεις τον αντίπαλο και να τα βλέπει διπλά! το λέμε Synergies και collaboration στο χωριό μου! [emoji16]


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anthemius said:

 


Αυτό θα πει να είσαι Ομάδα! Να ζαλίζεις, Να μπερδεύεις τον αντίπαλο και να τα βλέπει διπλά! το λέμε Synergies και collaboration στο χωριό μου! emoji16.png


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

 

Χαχα!!! Άμα σου πω ότι πέρασε από το μυαλό μου όσο τρέχαμε μαζί; Το πρόβλημα είναι ότι δεν είμαι αρκετά γρήγορος για να είμαστε κοντά σε όλους τους αγώνες 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Anthemius said:

 


Αυτό θα πει να είσαι Ομάδα! Να ζαλίζεις, Να μπερδεύεις τον αντίπαλο και να τα βλέπει διπλά! το λέμε Synergies και collaboration στο χωριό μου! emoji16.png


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Αυτο θα πει να εισαι ομαδα!
Ομαδικα χτυπηματα και ομαδικα cuts! :hehe:

 

18493967_10213160348225915_736169653_o.jpg


 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα πει να εισαι ομαδα!
Ομαδικα χτυπηματα και ομαδικα cuts! :hehe:
 
18493967_10213160348225915_736169653_o.thumb.jpg.656a750e9c5d2e35486f7d64fdb3d527.jpg

 


Αυτό πάει να πει βελτιστοποίηση του slip streaming [emoji12]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Anthemius γίναμε infamous. Από τον επόμενο αγώνα θα κάνουν όλοι στην άκρη γιατί θα μας φοβούνται και μας βλέπω να κάνουμε 1-2 [emoji14] 


Μη μας κάνουν τα 3-2 και τελικά κάνουμε το 31-32!
[emoji23]?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος 4WNikos έγραψε:

@Anthemius γίναμε infamous. Από τον επόμενο αγώνα θα κάνουν όλοι στην άκρη γιατί θα μας φοβούνται και μας βλέπω να κάνουμε 1-2 :p 

H Καλύτερη δουλειά. Απο τότε που έβγαλε  βρώμα ο liakjim ότι είμαι δρεπανοφόρος χωρίς το helicorsa όλοι άρχισαν να κάνουν πέρα. Ακόμα και γρηγορότεροι. :p

Εδω μου έδωσε χώρο ακόμα και ο rapid,  ο οποίος επιπλέον σταμάτησε να μου βουτάει στα apex σαν τον :neo:

Μην μιλήσω για τον γεωργιάδη ο οποίος πλακώθηκε στα φρένα στην ουρούζ για να αφήσει την αρχοντιά μου να χτυπήσω και το 1ο αριστερό kerb. Αυτό που υπο φυσιολογικές προυποθέσεις θα το θεωρούσε δεδομένα δικό του.

Μιλάμε για άνεση μέσα στην πίστα.:hehe::hehe:

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

H Καλύτερη δουλειά. Απο τότε που έβγαλε  βρώμα ο liakjim ότι είμαι δρεπανοφόρος χωρίς το helicorsa όλοι άρχισαν να κάνουν πέρα. Ακόμα και γρηγορότεροι. [emoji14]
Εδω μου έδωσε χώρο ακόμα και ο rapid,  ο οποίος επιπλέον σταμάτησε να μου βουτάει στα apex σαν τον :neo:
Μην μιλήσω για τον γεωργιάδη ο οποίος πλακώθηκε στα φρένα στην ουρούζ για να αφήσει την αρχοντιά μου να χτυπήσω και το 1ο αριστερό kerb. Αυτό που υπο φυσιολογικές προυποθέσεις θα το θεωρούσε δεδομένα δικό του.
Μιλάμε για άνεση μέσα στην πίστα.:hehe::hehe:
 


Αυτός φίλε μου είναι ο ορισμός του ενστίκτου της αυτοσυντήρησης.

Η αλήθεια είναι ότι προσωπικά έχω διαπιστώσει πόσο ατσουμπαλα οδηγείς οπότε σε αφήνω να χαλάσεις μόνος σου τις γραμμές σου και μετά σε περνάω κύριος στην ευθεία. [emoji8]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος liakjim έγραψε:

 


Αυτός φίλε μου είναι ο ορισμός του ενστίκτου της αυτοσυντήρησης.

Η αλήθεια είναι ότι προσωπικά έχω διαπιστώσει πόσο ατσουμπαλα οδηγείς οπότε σε αφήνω να χαλάσεις μόνος σου τις γραμμές σου και μετά σε περνάω κύριος στην ευθεία. emoji8.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Μη με περνάς τόσο πολύ.:p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.