Jump to content



μπορειτε να μου προτεινετε  5,1  συστηματα για τον  υπολογιστη?


Recommended Posts

Γεια σας ενδιαφερομε  αυτον τον χρονο να  αγορασω ενα 5.1 συστημα για τον  υπολογιστη  μου.. το 5.1 συστημα το θελω  για  να  ακουω  μουσικη,,,  να  βλεπω ταινιες και να παιζω  παιχνιδια στον  υπολογιστη  μου,,

 

μπορειτε να μου προτεινετε  5,1  συστηματα για τον  υπολογιστη??

σκεφτομουνα να  αγοραζα τα  

EDIFIER S760D 5.1 SPEAKER SYSTEM   αλλα δεν  γνωριζω αν εινε  καλα..  βασικα  τι να  αγορασω ενα  5,1 συστημα ετοιμο??  η να εινε  κομματι κομματι?>??   το θελω  για τον   υπολογιστη  μου..

 

εσεις  θα  μου προτεινετε σαν  αγορα να επαιρνα  τα  EDIFIER S760D 5.1 SPEAKER SYSTEM???

 

υπαρχουν και καλυτερα  5.1 συστηματα απο τα  EDIFIER S760D 5.1 SPEAKER SYSTEM???

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος statiplulse έγραψε:

 5,1  συστηματα για τον  υπολογιστη??

σκεφτομουνα να  αγοραζα τα  

EDIFIER S760D 5.1 SPEAKER SYSTEM   αλλα δεν  γνωριζω αν εινε  καλα..  

 

υπαρχουν και  EDIFIER S760D 5.1 SPEAKER SYSTEM???

από τα καλύτερα  5.1 συστήματα είναι, δεν χρειάζεται να το ψάξεις παραπάνω.

όταν τα παραλάβεις κάνε και μια μικρή παρουσίαση και με το τροφοδοτικό που έχεις πάρει

CoolerMaster MasterWatt Maker 1500 

καλημέρα

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, statiplulse said:

το  τροφοδοτικο το  αγορασα   παντος   δεν εχω  κανενα  προβλημα

καπιος  μου  ειπε να παρω  τον YAMAHA RX-V377 (B) Pαδιοενισχυτής  http://technosound.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=2146

 

και  για  ηχεια  μου ειπε να παρω  τα  Jamo S 426 HCS

http://www.ihoekfrasi.gr/productsDetails.asp?catID=9&prID=5359

 

και  μου  ειπε να  μην παρω τα  EDIFIER S760D 5.1 SPEAKER SYSTEM   

 

τωρα  αυτα  που μου προτεινε εινε καλυτερα απο τα   EDIFIER S760D 5.1 SPEAKER SYSTEM  ??

 

 

μπορειτε να μου προτεινετε  5,1  συστηματα για τον  υπολογιστη? που να εινε  κομματι  κομματι>>?? σαν αυτα  που μου προτεινε ενα παληκαρι..

 

μπορω να διαθεσω μεχρι και 900 ευρω  για να κανω ενα   5,1  συστημα για τον  υπολογιστη

Έγινε επεξεργασία από statiplulse
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, giorgos2187 said:

Ετσι ξερα μην περιμενεις ξεκαθαρη απαντηση. Τι θες να κανεις; Ποσα θες να διαθεσεις; Πως θες να τα στησεις; Καρτα ηχου υπαρχει; Αν ναι ποια;

Πέφτεις στην παγίδα και δεν πρέπει.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

μπορω να διαθεσω μεχρι και 1500 ευρω..

 

αλλα  θελω ενα παρα   πολυ καλο subwoofer,,,,, ηχεια  και εναν παρα  πολυ καλο ενισχητη,,

τα  θελω  για  τον  υπολογιστη  μου  για να παιζω παιχνιδια  μουσικη και ταινιες ,,,

καρτα  ηχου  εχω  την asus stx  αλλα  την  παλια stx   

 

τι εννοεις  πως να τα στησω??

Έγινε επεξεργασία από statiplulse
Link to comment
Share on other sites

Ε λογικό γιατί δίνει 1500 ευρώ και εσυ.

 

Χρειάζεται πάνω από 5000 ευρώ για να πάρει κάτι που να αξίζει αλλιώς είναι πεταμένα λεφτά. Για 5.1 μιλάμε..........

  • Like 2
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.