Jump to content



G.G. Alfa Romeo 4C / Vallelunga - 8/10/2017


wargasm

Recommended Posts

Εντωμεταξύ πως γίνεται να παίρνει μόνο 40 λίτρα;

 

Σήμερα δοκίμασα το combo,δεν θυμόμουν καθόλου το αμαξάκι,ωραίο,πολύ σταθερό.

10 άτομα μαζευτήκαμε σήμερα,και εγώ ειχα ενα απολαυστικό αγώνα κυρίως με τον @Oxide Burnedbrain :D:D:T:.

Σε κάποια φάση έφυγε το τιμόνι απο το κοκπιτ,και μπήκα αρων άρων στα πιτ να το φτιάξω,πάλι καλά που χρειαζόμασταν πιτ στοπ.:hehe:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά,παίζω αρκετά χρόνια με sims,έχω ένα σωρό αγώνες και εμπειρίες να θυμάμαι αλλά αυτό το σημερινό σε ξαναγινε. Μία ενοχλητική μύγα κολλημένη πίσω μου για μία ολόκληρη ωρα?!!! Με εσκασε ο Σταυρος, με ιδρωσε και με εσκασε ως που με πέρασε παναξια,δίκαια,αγρατσουνιστα,υποδειγματικά! Μπράβο,μπράβο, μπράβο! Δε ξέρω τι άλλο να πω, μιλάμε για μία ώρα να έχεις κολλημένο πίσω σου,κολλημένο όμως έναν άλλο οδηγό ο οποίος είναι τόσο εκνευριστικα σταθερός και αλανθαστος που τελικά σου σπάει τη μαγκια. Μπράβο ρε Σταυρο,με διελυσες!

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Σταύρο το κοκπιτ του Άρη σου έχει δώσει φτερά!

 

Καλά 40 λεπτά αγώνας και δεν έφτασε το ρεζερβουάρ; Δεν μου φαίνεται λογικό. Μήπως υπάρχει bug ;

4.1χμλ επί 21 γύρους = 86χλμ

Περίεργο.

Πόσα χωράει;

 

Κανονίστε να έρθετε και την Κυριακή να γίνει μακελειό!

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Καλά,παίζω αρκετά χρόνια με sims,έχω ένα σωρό αγώνες και εμπειρίες να θυμάμαι αλλά αυτό το σημερινό σε ξαναγινε. Μία ενοχλητική μύγα κολλημένη πίσω μου για μία ολόκληρη ωρα?!!! Με εσκασε ο Σταυρος, με ιδρωσε και με εσκασε ως που με πέρασε παναξια,δίκαια,αγρατσουνιστα,υποδειγματικά! Μπράβο,μπράβο, μπράβο! Δε ξέρω τι άλλο να πω, μιλάμε για μία ώρα να έχεις κολλημένο πίσω σου,κολλημένο όμως έναν άλλο οδηγό ο οποίος είναι τόσο εκνευριστικα σταθερός και αλανθαστος που τελικά σου σπάει τη μαγκια. Μπράβο ρε Σταυρο,με διελυσες!

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το έχω ξαναπεί,το κοκπιτ σε συνδυασμό με το vive μου έχουν δώσει μια σταθερότητα και μια εμπειρία που δεν είχα ποτε πριν,και μαζι όρεξη να παίζω περισσοτερο. Επίσης με τοσους αγώνες εδω μέσα,με τα άτομα και το επίπεδο που έχουμε,είναι λογικό να υπάρχει βελτιώση.

Επίσης,βρήκα το σημείο που μου έφυγε η τιμονιέρα: :p

πριν 8 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Σταύρο το κοκπιτ του Άρη σου έχει δώσει φτερά!

Καλά 40 λεπτά αγώνας και δεν έφτασε το ρεζερβουάρ; Δεν μου φαίνεται λογικό. Μήπως υπάρχει bug ;

Κανονίστε να έρθετε και την Κυριακή να γίνει μακελειό!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Fuel-Tank Capacity, gallons (liters). 10.5 (40)

Κάναμε 22 γύρους νομίζω,και ειχε κατανάλωση 50-55L/100 Km.

Σαν να είναι λίγο υπερβολική η κατανάλωση.  :S 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πωωω ωραιο σωσιμο έκανες! Εκεί όταν σε είδα στον καθρέφτη να έρχεσαι πάνω μου σφυχτικα και ψιλοεκλεισα τα μάτια λες κ θα με τρακερνες στ'αληθεια [emoji14]

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Πωωω ωραιο σωσιμο έκανες! Εκεί όταν σε είδα στον καθρέφτη να έρχεσαι πάνω μου σφυχτικα και ψιλοεκλεισα τα μάτια λες κ θα με τρακερνες στ'αληθεια emoji14.png

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σκέψου εγώ πως χέστηκα,που ξήλωσα την τιμονιέρα. :hehe::hehe:

 

Πρέπει να αρχίσω να με βγάζω βίντεο στους αγώνες.

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλά ήταν σήμερα.Αν κ έμπλεξα με το πίτ στοπ φάση είχε.

 

Μόνο μια θερμή παράκληση,όταν χτυπάμε κάποιον με αποτέλεσμα να τον βγάλουμε έξω καλό είναι να τον περιμένουμε για να του παραχωρήσουμε πίσω τη θέση. -αν δε πούμε κ μια τυπική συγγνώμη θαμαστε αετόπουλα-

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Xalara5618 έγραψε:

Τις προηγουμενες Κυριακες ηταν 2200 παντως τοσο νωρις δεν μπορω καμια ημερα....Καλο αγωνα παιδια...

https://beta.doodle.com/poll/pe5fcnsup92qy4xg

 

Οτι ψηφίστηκε.

 

@uhu Βάλε

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.