Jump to content



Recommended Posts

9 minutes ago, p55 said:

Τέτοια ώρα που σου ήλθε να μπεις στο ΠΟΘ εγώ είμαι έτοιμος να φύγω

αυτά παθαίνουν όσοι κοροϊδεύουν ALFA. Τους τιμωρούν οι Θεοί να σέρνονται με το κονσερβοκούτι τους. Σιγά μη φτάσουν εγκαιρως.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

όχι όλοι μαζί παιδιά. Τον έχει αναλάβει ο Ούλτρα σήμερα, μοιράζει πόνο δεξιά κι αριστερά. Βγήκε κι η ιστορία με την άμμο, ούτε ο Θανασάκης δεν τρώει τόσο ξύλο.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

εχθρός της ALFA! Δεν το περίμενα ποτέ αυτό από σένα αρχηγέ. Μόνο μη μου πεις ποτέ ότι αγόρασες το Σουζούκι σου από τον Πάνο Καμμένο. Ακόμα κι έτσι να είναι δεν θέλω να το ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

εχθρός της ALFA! Δεν το περίμενα ποτέ αυτό από σένα αρχηγέ. Μόνο μη μου πεις ποτέ ότι αγόρασες το Σουζούκι σου από τον Πάνο Καμμένο. Ακόμα κι έτσι να είναι δεν θέλω να το ξέρω!

 

Δεν είμαι εχθρός της άλφα. Απλά τρολλάρω τους alfisti ? 

@GoMaR

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrolabos said:

Δεν είμαι εχθρός της άλφα. Απλά τρολλάρω τους alfisti

 με ελιγμούς αίλουρου όλο καταφέρνεις και το σώζεις κάπως την τελευταία στιγμή. Ούτε τους αλφιστι θα κοροϊδεύεις. Τον άλλον γιατί τον έκανες αμενσιότο; Είχε ανεβάσει πριν λίγο καιρό ένα βίντεο με μια δουλει΄α του κι ήταν άλφα το αυτοκίνητο. Αν δεν είναι δικός μας και τόλμησε να κοροϊδέψει να του στείλω τρία εκατομμύρια κατσαρίδες να του φάνε τις αλυσίδες στα ποδήλατα. 

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να γράψω την λέξη που δεν πρέπει να λέμε εδώ με ευχές για όλους, έγραψα ολόκληρη πρόταση και το πληκτρολόγιο ήταν στα Αγγλικά. Την έσβησα και έγραψα αυτή την πεζή βλακεία που διαβάζετε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 50 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ρε παιδια τι ειναι αυτοι οι φιστινγκ που λετε;:bleh:

 

Πρέπει να ρωτήσεις αυτούς που το έχουν κάνει αυτό που ρωτάς αλλά νομίζω ότι πονάει... :hehe:

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.