Jump to content



Recommended Posts

Η παράλειψη σημείου στίξης δικαιολογεί την σύγχυση περί της πρόθεσης του συντάκτη. Ατυχώς εχθές ήταν Κυριακή, σήμερα Δευτέρα, καλή τύχη να πετύχουμε τον καθ' ύλην αρμόδιο Πέτα τέτοιες μέρες, επωμιζόμαστε μέρος των καθηκόντων του:

Kαλημέρα σε ζωντανούς , νεκρούς και παντρεμένους.

Καλή βδομάδα σε εργαζόμενες μέλισσες και διακοπάκηδες του Αυγούστου.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

Η παράλειψη σημείου στίξης δικαιολογεί την σύγχυση περί της πρόθεσης του συντάκτη. Ατυχώς εχθές ήταν Κυριακή, σήμερα Δευτέρα, καλή τύχη να πετύχουμε τον καθ' ύλην αρμόδιο Πέτα τέτοιες μέρες, επωμιζόμαστε μέρος των καθηκόντων του:

Kαλημέρα σε ζωντανούς , νεκρούς και παντρεμένους.

Καλή βδομάδα σε εργαζόμενες μέλισσες και διακοπάκηδες του Αυγούστου.

 

Ακόμα και έτσι να είναι, εξακολουθεί να υπάρχει ΠΛΕΟΝΑΣΜΟΣ. (Κάνε collapse...)

 

 

Τι δεν καταλαβαίνεις δηλαδή; ?

Έγινε επεξεργασία από Snips
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά. Απλά ότι αντίθετο κυκλοφορεί έξω διαδίδεται από οπαδούς του σουρεαλισμού, από αυτούς που πουλάνε μπομπονιέρες, από τους φωτογράφους και τους κατόχους αιθουσών εκδηλώσεων.

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Snips έγραψε:

Ναι καλά. Απλά ότι αντίθετο κυκλοφορεί έξω διαδίδεται από οπαδούς του σουρεαλισμού, από αυτούς που πουλάνε μπομπονιέρες, από τους φωτογράφους και τους κατόχους αιθουσών εκδηλώσεων.

Kαι τις πεθερές. :hehe:

 

hhh.jpg.92f06016dfda3588a0068ff28817fd53.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, salde said:

Υπερβολή! Δεν είναι δυνατόν να 'ναι τόσο μαύρη η κατάσταση!

 

Η κατάσταση είναι τόσο μαύρη που σκέφτομαι σοβαρά από Σεπτέμβρη να την κάνω για εκεί που ήμουν το 2016.

  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, PetrosD said:

Η κατάσταση είναι τόσο μαύρη που σκέφτομαι σοβαρά από Σεπτέμβρη να την κάνω για εκεί που ήμουν το 2016.

μη μου τα σοβαρέψεις απότομα! Για τις Άλισον, τις Πάνιες (ανωμαλία! ) και τις Ικαρίες αυτού του κόσμου λέμε τώρα. Την γενική κατάσταση μαυρίλας/ασπρίλας άστην εκτός (για πρακτικούς λόγους).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Rusty_Cookie Καλημεροσύντροφε, εγώ κατάλαβα ποιους καλημέρισες. Το συγκρότημα ''Ζωντανοί Νεκροί''.

Πέσατε να τον φάτε τον άνθρωπο...

Spoiler

Οι παντρεμένοι δεν πιάνονται. Σαν ζωντανοί νεκροί είναι έτσι κι αλλιώς:bleh:...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ζαμπονοτυρόπιτα Νες καφέ.

 

married2.jpg?itok=Fkii5nGk
WWW.IEFIMERIDA.GR

Τις ευεργετικές ιδιότητες του γάμου εκθειάζουν οι Αμερικανοί επιστήμονες σε πρόσφατη έρευνα, αφού όπως υποστηρίζουν, η ύπαρξη συζύγου ή μόνιμου συντρόφου στη μέση ηλικία μειώνει στο μισό τις...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.