Jump to content



Recommended Posts

Ειναι ανοιχτα απο τις 7, πηγα 2 φορες σημερα μια πρωι πρωι και πηρα καφε και κατι ψιλα ( στον δευτερο καφε ειμαι Πετρο)

και μια κατα τις 10 ειχε μεν κινηση αλλα οταν βγηκα κατα τις 12 γινοταν της ποπης πλεον. Η πολυ πρωι η μεσημερακι προς

απογευμα κατα 4-5 ειναι οι καλυτερες ωρες να εχει φυγει ο κοσμος που εχει σχολασει και εχει παει για τα απαραιτητα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χαμός γίνεται σήμερα, και στα σουπερμάρκετ αλλά και στις λαϊκές. Λες και δε συμβαίνει τίποτα. Ο ένας πάνω στον άλλο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φαν φακτ (κατά κάποιο τρόπο).

Κατά τις 11 το πρωί, η πίεση του νερού (πήγα να πλύνω πιάτα), ήταν λες και είχε όλη η Αθήνα ανοιχτές τις βρύσες. 

14:30, πήγε η Όλγα στο super market. Ουρά 100 μέτρα ξέρω γω. Η πίεση του νερού στα κανονικά της. 

:p 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, tommybertsen said:

πήγα να πλύνω πιάτα

σταμάτα ποια να με προκαλείς τόσο πολύ. Σου χω τάξει γάμο, τι άλλο να κάνω ΠΙΑ... ορίστε με συγχίζεις και κάνω ορθογραφικά λάθη βαριά και συνηθισμένα, το πρώτο «ποια» είναι ΠΙΑ.

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Είναι επειδή είπα το πρωί ότι είχε καιρό να κάνει κανέναν θερινό σεισμούλη... Καλός ήταν. ?

 

853296.regional.thumb.jpg
WWW.EMSC-CSEM.ORG

Magnitude: ML 6.0, Region: CRETE, GREECE, Date time: 2020-05-02 12:51:07.3 UTC, Location: 34.14 N ; 25.69 E, Depth: 10 km.

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος acct έγραψε:

Είναι επειδή είπα το πρωί ότι είχε καιρό να κάνει κανέναν θερινό σεισμούλη... Καλός ήταν. ?

Θέλω να δώσεις ευχές σε κάποιον γνωστό μου. Γίνεται;

Κάνε το καλό και θα έχεις την ευχή μου. :)

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

 

Δεχόμεθα που-μου. Τιμαί λογικαί. ?

Υπόψιν, ή συναλλαγή να γίνει με τράπεζα εξωτερικού (μη μπλέξουμε με την ντόπια πλεμπαρία).

Αναμένω ΙΒΑΝ με άρωμα εξωτικών νησιών ή με εσάνς των Άλπεων.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

 

tenor.gif?itemid=14050384

Να μην τα ξαναλεμε χοντα, η ωρα δεν εχει δυναμη σε σαλονικιο και στις 9 το βραδυ μπορει να ακουσεις Καλημερα.

qSMcaMT.png ΚΑΛΗΜΕΡΑ και απο εμενα.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.