Jump to content



Recommended Posts

Και με τα πολλά, μιας και το προηγούμενο μεγάλωσε πολύ, φτάσαμε και στην έκτη έκδοση του πολυαγαπημένου ΠΟΘ, ή αλλιώς καλημεροθρεντ thread εμπνευσμένο και πρωτοδημιουργημένο από τον @jax7480 για να πούμε τον πόνο μας, αυτό που μας τυραννάει, την χαζομάρα μας βρε αδερφέ. 

 

Η προηγούμενη έκδοση για όποιον την θέλει ,βρίσκεται εδώ:

Καλή συνέχεια. Και για να μην ξεχάσω

Spoiler

 

  • Like 2
  • Agree 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Γ@μ......%$#^%!#&&^$@&^

 

Έχω 3 παλιές μητρικές s775, μια με P4 3.0, μια με P4 640 και μια με E7400 ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΜΙΑ... είναι κρίμα ρε γαμώτο, ο Ε7400 θα ήταν λουκουμάκι για ταινίες HD.

Από το πρωί παιδεύομαι με δοκιμές και τροφοδοτικά και σπάσανε τα νεύρα μου.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εσύ έφαγες μπουνιά στα μούτρα και μιλάς έτσι;

Καταρχας δεν μιλαω γραφω (ψευδιζοντας, 1-0). Επισης εσυ πως θα εγραφες αν εβλεπες ξαφνικα κλειδωμενο το σπιτι σου και συ απ'εξω; Πες μου ΠΟΘ;

Τελος, ευχαριστω για την φιλοτιμη προσπαθεια να βρεις κατι για να μου την πεις απο τοτε με το πρωτο σου μπανιο ??

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καταρχας δεν μιλαω γραφω (ψευδιζοντας, 1-0). Επισης εσυ πως θα εγραφες αν εβλεπες ξαφνικα κλειδωμενο το σπιτι σου και συ απ'εξω; Πες μου ΠΟΘ;

Τελος, ευχαριστω για την φιλοτιμη προσπαθεια να βρεις κατι για να μου την πεις απο τοτε με το πρωτο σου μπανιο ??

Μόλις τώρα, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ναι, νομίζει κάθομαι και θυμάμαι κάθε βλακεία που μου λένε.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sRkE_Gv6ALM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.