Jump to content



Recommended Posts

πριν 4 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Παίδες , από που είπαμε αγοράζουμε κλειδια για windows ?? 

Θυμάμαι έχει αναφερθεί κάπου ένα δοκιμασμένο σαιτ

Υπάρχει και δοκιμασμένο υπό φόρουμ για αυτή την ερώτηση. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν καθομαι να φτιαξω νεα τοπικς για μονολεκτικες απαντησεις  ?

Εψαξα εψαξα και βρηκα το psngames  , οπου ενθουσιαστηκα απο το support τους .Ειχα ενα θαματακι γιατι δεν μου εμπαινε ο κωδικος και ο τυπος μεσα σε χρονο dt μου ειχε απαντησει για να το λυσουμε  .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλα μιας και ειμαι του συναφιου (Software Enginearrrrrrrrrr να ουμ) με ενθουσιαζε/ει ο κλαδος αυτος και θα μου αρεσε να μπορουσα να συνεισφερω και γω.

Γενικα θα θελα να "πιανει πολυ τοπο" αυτο που κανω, με το να βοηθαω τον συνανθρωπο μεσω της τεχνολογιας

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Βαλε λινκ αλλιως δεν σε πιστευουμε? (σοβαρα βαλε λινκ)

Ερμμμ windows υποφορουμ; Νέο θέμα; Ας είναι και για μονολεκτική απάντηση. Μπορεί να ενδιαφέρει δεκάδες κόσμο. Στο ποθ θα χαθεί απλά σε 1-2 μέρες επειδή ο Πέτρος δεν κάθεται να κάνει θέμα για μονολεκτικές απαντήσεις. Μη ξεχνάμε και την έννοια του φόρουμ. Επίσης, θα κάνω summon τον @astrolabos, προσεχτε :p

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen  , sorry που το πηρες ετσι αλλα οπως ειπα , δεν το βρηκα αρκετα σημαντικο ωστε να κανω ολοκληρο νεο θεμα . Το εγραψα εδω γιατι θεωρω πως ειναι το πρωτο τοπικ που κοιταει καποιος . Απο την αλλη , οπως σωστα ειπες , θα ηταν χρησιμο σε ενα τοπικ απο μονο του , διοτι για να το βρω εκανα αναζητηση "windows" και μετα απο 10 σελιδες μου ηρθε φλασια να κοιταξω και το "windows license" οπου απο θαυμα καπου το πετυχα  ? 

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο θα έπρεπε να κάνεις πρωτού ρωτήσεις εδώ ? 

Μία φορά, ρώτησα αν έχει άλλη ονομασία ο "διακόπτης" στο πληκτρολόγιο του λάπτοπ. Μάντεψε τι πήρα (θα σε βοηθήσω. Δεν ήταν απάντηση :hehe: )

 

Καλό είναι όταν ένα θέμα είναι ενδιαφέροντος, να μην βαριόμαστε να κάνουμε θέμα (ακόμη και αν έχει υπάρξει παρόμοιο και δεν το ανακαλύψαμε στην αναζήτησή μας ) ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. Αναμένονται καταιγίδες, βροχές και χαλάζι. Rejoice, έχουμε καλοκαίρι.

 

Μόλις τώρα, το μέλος Lakisss έγραψε:

Ιούλιος με ΣΥΡΙΖΑ.:p Καλημέρα.

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aYgR5LO_460svvp9.webm

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.