Jump to content



Recommended Posts

Η γυναικεία ψυχοσύνθεση σε όλο της το μεγαλείο?.

Οι άνδρες, κύριοι, όταν λένε καλημέρα κυριολεκτούν.

Spoiler

Μπορεί, δεν είμαι και σίγουρος?..

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Όλα ατμός. Κανείς δεν ξέρει σίγουρα να πει, ναι ή όχι. Μόνο ο φον Πέτερ, ακλόνητος βράχος σιγουριάς απαντά καθαρά και ξάστερα. Κι ας είναι Παρασκευή που ΄χει το μισό του μυαλό στο μούλιασμα.
Καλησπέρα.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

δεν σε ρωτήσαμε για μετά τις 2100, γνωρίζαμε τι θα απαντήσεις. Ας αρχίσουμε τα σοβαρά τώρα:
μέρα θα γίνει μετά τις 9 το βράδυ; Σε έχουν ματιάσει, θα τρελλάνεις και τον Τάκη άμα λες τέτοια. Ορίστε, να μας κοροϊδεύει κι ο χόντας τώρα. Δεύτερον, τι 9 το βράδυ; Έτσι θα συντονίσουμε τα ρολόγια για την επιχείρηση; Να βρεθεί ο ένας εδώ κι ο άλλος αλλού να ψαχνόμαστε; Θα μάθεις να επικοινωνείς με στρατιωτική ακρίβεια, παραείσαι χαλαρός:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_military_time_zones

Άμα δύσει ο ήλιος μόνο σε μπιτςμπαρ θα πηγαίνεις κι εκεί μακρυά από το νερό.

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάστορα, δούλευα όλο το πρωί, αφού προσπάθησε να με πατήσει μηχανάκι σε μια διάβαση. Πώς να είναι ωραία η μέρα;

Ενώ μετά τις 9 το βράδυ που θα βγω βόλτα για φαγητό με καλή παρέα, θα ομορφύνει η μέρα.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

χάρντλυ αλλά βράδυ. Εσύ πρόσεχε με τα αγγλικά γιατί έτσι μου άρχισες τα no offense την Δευτέρα, σ΄άκουσαν οι παίκτες και μεγάλη περιοχή δεν πλησίασαν. Μόνο offense θα λες μέχρι να τελειώσουν τα πλέι άουτς. Και «τσούταλα» (είναι μάλλον το σούταρε στα αλβανικά)

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, p55 said:

Μήπως είδες μάρκα; Πες μου ότι ήταν Χοντα;

 

Δεν είδα.

 

8 hours ago, salde said:

καλά να περάσεις! Νύχτα θα είναι.

 

Άριστα πέρασα! Φάγαμε και παγωτό σπέσιαλ μετά!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

χάρντλυ αλλά βράδυ. Εσύ πρόσεχε με τα αγγλικά γιατί έτσι μου άρχισες τα no offense την Δευτέρα, σ΄άκουσαν οι παίκτες και μεγάλη περιοχή δεν πλησίασαν. Μόνο offense θα λες μέχρι να τελειώσουν τα πλέι άουτς. Και «τσούταλα» (είναι μάλλον το σούταρε στα αλβανικά)

Αν και δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι (αν είναι ποδόσφαιρο, απέχω παρα(σά)γκας :bleh: ), βγήκα από το σπίτι 21:15 και ακόμη δεν είχε νυχτώσει. Άρα, έχει δίκιο ο Πέτρος. 

??

Μία ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Άριστα πέρασα! Φάγαμε και παγωτό σπέσιαλ μετά!

Και εμείς μπυρίτσα στο κέντρο σε μεζεδοπωλείο. Παγωτό ξέχασα να πάρω, και έλεγα τι θέλω τι θέλω :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. 

Η μικρή ήρθε στο δωμάτιό μας και μας ξύπνησε με στρατιωτικό τρόπο. Άναψε το φως απότομα και απαίτησε να πάμε όλοι στο σαλόνι.

Γυναίκες....

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.