Jump to content



Recommended Posts

Εδω θα τα πω. Εδω στα αδερφια μου που με νιωθουνε.

Παιρνω 2 πιτες χτες. Η στανταρ ωρα για ντελιβερι περναει κατα 10 λεπτα και με ζωνουν τα φιδια

ηρθανε και ηρθαν λαθος ουτε ενα σωστο αλλα πειναγα και τα εφαγα.

Ειμαι ενα ρακος.. ντελιβε-ρακος!

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tommybertsen said:

Αν και δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι (αν είναι ποδόσφαιρο, απέχω παρα(σά)γκας :bleh: ), βγήκα από το σπίτι 21:15 και ακόμη δεν είχε νυχτώσει. Άρα, έχει δίκιο ο Πέτρος. 

??

Και εμείς μπυρίτσα στο κέντρο σε μεζεδοπωλείο. Παγωτό ξέχασα να πάρω, και έλεγα τι θέλω τι θέλω :p 

 

Είδα, είδα! Είχατε και καλή παρέα είδα!! ;)

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, PetrosD said:

Είδα, είδα! Είχατε και καλή παρέα είδα!!

τι έγραψε ο άνθρωπος διάβασες; ΜΠΥΡΙΤΣΑ+μεζεδες. Έτσι φαίνονται οι άνθρωποι που ΄ναι νοικοκύρηδες. Όχι 1,5 λίτρο ούζο με 1 κιλό παστό αναλογία για ένα άτομο, να μην ξέρουμε ποιον θα πρωτομαζεύουμε.
Το σπέσιαλ παγωτό ήταν παρφέ; Καϊμάκι; Κάτι άλλο; Δεν μας δίνεις αρκετή πληροφορία να ζηλέψουμε δικαιολογημένα ή όχι.

Ότι ο p55 κάνει εγκαταστάσεις γουίντοου τα Σάββατα, συγκράτησέ το γιατί θα σου χρειαστεί πολύ σύντομα. 10, ερχόμαστε.

@Λάζαρους αφού δεν σας έβαλε να φοράτε και στολή πάλι καλά να λες.

Καλημέρα σε όλο το δελαμπ, καληνύχτα στον Λάπωνα τον Τόμμυ με τις λευκές νύχτες του που τις βλέπει για μέρες.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Καλημέρα σε όλο το δελαμπ, καληνύχτα στον Λάπωνα τον Τόμμυ με τις λευκές νύχτες του που τις βλέπει για μέρες.

Αύριο είναι η μεγαλύτερη ημέρα, θα πεις την νύχτα μέρα :bleh: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Για την παρέα σου κουβέντα, ε;

Καλή η παρέα, τι θες να μάθεις; Ήταν στα decks ο Βασίλης Ράλλης, το μαγαζάκι λέγεται Ρακούν , τα υπόλοιπα τα βλέπεις :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ξέρετε τι είναι σήμερα? Metallica-DAY!

Εβάλα τους γείτονες και ακούνε διάφορα covers σε τραγούδια του black album(κυρίως). Τώρα παίζει αυτό:

 

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

εεε, περίμενα κάνα πανιμάι πανεμάιου να ακούσω αλλά τίποτα ρε μπλιετ.

 

Εμένα αναγκάστηκαν να ακούνε σε επανάληψη τα 8 τραγούδια που παίζω σήμερα στο Jam Night :hehe: 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 56 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

ξέρετε τι είναι σήμερα? Metallica-DAY!

Εβάλα τους γείτονες και ακούνε διάφορα covers σε τραγούδια του black album(κυρίως). Τώρα παίζει αυτό:

 

 

 

Αυτό πιάνει;

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος eleozz έγραψε:

αυτό δεν ήταν στις 19?

 

μέρες

icon-facebook-happy-fish-2.jpg
WWW.EORTOLOGIO.GR

ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ Ελληνικών ονομάτων (eortologio) - εορτολόγιο - εορτολογιο - γιορτές - Greek name days (namedays)

 

Στις 19 γιόρταζε ο Παΐσιος και οι παντούφλες του.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.