Jump to content



Cd-key stores, παιχνίδια άξια προσοχής


tommybertsen

Recommended Posts

On 1/10/2018 at 8:32 ΜΜ, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Για σένα φροντίζω, ρα. Σε αναγκάζω να βρίσκεις τις χαμηλότερες τιμές, ώστε φασούλι το φασούλι να σου έρθει η 1080ti.

Έχω δεύτερες σκέψεις για την απόκτησή της...

 

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ότι είπε ο rip noob :) 

Κάνα δυο από αυτά τα έχω δει φτηνότερα παλιότερα σίγουρα, και το amnesia, έχει δοθεί και δωρεάν για πολύ περιορισμένο διάστημα :) 

Επίσης ένα ωραίο παιχνιδάκι για να περάσει η ώρα είναι αυτό

https://www.instant-gaming.com/en/532-buy-key-steam-flockers/

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Έχω δεύτερες σκέψεις για την απόκτησή της...

 

Ότι είπε ο rip noob :) 

Κάνα δυο από αυτά τα έχω δει φτηνότερα παλιότερα σίγουρα, και το amnesia, έχει δοθεί και δωρεάν για πολύ περιορισμένο διάστημα :) 

Επίσης ένα ωραίο παιχνιδάκι για να περάσει η ώρα είναι αυτό

https://www.instant-gaming.com/en/532-buy-key-steam-flockers/

Ε, παραιτούμαι. Δεν το έχω. Βέβαια, για το amnesia το ήξερα ότι το έδιναν δωρεάν παλαιότερα, αλλά έβαλα τωρινή προσφορά.

Ευτυχώς που δεν είμαι χρηματιστής....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 minutes ago, GFFermari said:

To RE7 το αγόρασα....μη κάνει κανείς το λάθος να το πάρει. Τραγικό. Γενικά.

 

Αν και αρχικά τα reviews ήταν αποθεοτικά, διαβάζω από αρκετούς οτι δεν αξίζει.

Έχω δει μια δυο ώρες σε stream και δεν με ενθουσιάζουν τέτοια παιχνίδια horror, με jumpscares κτλ

 

Εσένα ποια είναι η ένσταση σου;

Link to comment
Share on other sites

Ενω ξεκινάει σαν ταινία και είναι ωραίο, η αηδία με τα αίματα και τα εντόσθια παντού χωρίς λόγο το κάνουν να φαίνεται (και είναι) γελοίο.

Συν οτι η κοπελιά στην αρχή μου έκοψε το πόδι (τελείως) και ο χαρακτήρας μου το ένωσε σαν lego, μου έκοψε χερια και ο δικός μου απλά το τύλιξε.....

 

Οκ δέχομαι την υπερβολή, δέχομαι τα ζόμπι, τα παραφυσικά φαινόμενα αλλά όχι αυτό. Αυτό απλά δεν έχει καμία λογική υπόσταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα παίδες!

 

Τα "κλειδάδικα" που έχουν αναφερθεί (έστω το instant-gaming.com που έχει συζητηθεί αρκετά τελευταία) είναι "ασφαλή"? Εννοώ, βάζουμε στοιχεία κάρτας κανονικά? Έχουν Paypal? Δεν θα έχουμε κάποιο πρόβλημα με το Steam μετά, ε?

 

Ευχαριστώώ!

Link to comment
Share on other sites

Θέλει και λίγο ένστικτο, αλλά τα περισσότερα είναι οκ.
Χρόνια αγοράζω από τέτοια μαγαζιά και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.
Μια φορά που είχα θέμα, πρόσφατα μάλιστα, μου γύρισαν τα λεφτά πίσω κανονικά.
Να προτιμάς PayPal , και όλα καλά .

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος hot_sauce έγραψε:

Καλημέρα παίδες!

 

Τα "κλειδάδικα" που έχουν αναφερθεί (έστω το instant-gaming.com που έχει συζητηθεί αρκετά τελευταία) είναι "ασφαλή"? Εννοώ, βάζουμε στοιχεία κάρτας κανονικά? Έχουν Paypal? Δεν θα έχουμε κάποιο πρόβλημα με το Steam μετά, ε?

 

Ευχαριστώώ!

Έχουν τα πάντα. Προτιμότερα είναι τα instant-gaming, cdkeys και κάνα 2 ακόμη. Από g2a & kinguin δεν αγοράζω ποτέ. 

Το instant-gaming έχει το αρνητικό ότι στο paypal έχει έξτρα χρέωση. Έχω πληρώσει πολλές φορές με κάρτα, επιτυχώς. :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εγώ το τσίμπησα (μαζί με το evil within 2, άσχετο)

Πρέπει να είναι το πιο broken παιχνίδι που έχει βγει τα τελευταία χρόνια για pc με βάση τα σχόλια που διαβάζω.

Από το store της microsoft που αρκετοί είχαν πρόβλημα με το download στα τεχνικά προβλήματα που όταν είχε βγει δεν πρέπει να ξεκινούσε καν. Πριν κανα εξάμηνο η nvidia σε κάθε καινούρια έκδοση των drivers όλο και κάτι έφτιαχνε αλλά πρέπει να το παράτησαν αποτι κατάλαβα.

 

Θα προσπαθήσω να το κατεβάσω κάποια στιγμή με την ταπεινή γραμμή μου μπας και παίξει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι διάβασα ότι από άποψη ταχύτητας είναι εξαιρετικά optimized, μπορεί να έχει άλλα bugs αλλά για 6-7€ το τσίμπησα να δω αν θυμίζει σε τίποτα τα πρώτα GOW που είχα παίξει! Μισή τιμή από instant gaming το είχε, οπότε δεν το πολυσκέφτηκα 

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Παίδες, βρίσκω το divinity: original sin, enhanced edition, στα 9.99 (στο gog). Αξίζει; Υπάρχει κάποια άλλη έκδοση, με περισσότερο υλικό; Με μια πρόχειρη αναζήτηση, το παιχνίδι έχει εξαιρετικές κριτικές και δεν βρίσκω άλλη έκδοση.

Το gog δεν εμπίπτει στα cdkey stores, συνεπώς είναι λίγο άκυρο να ποστάρεται εδώ κάποια προσφορά του. Το έχουμε πει 500 φορές mr deadlazarus :bleh: 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.