Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Guest ΣΜΗΝΙΤΗΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΜΕΘΩΡΙΟ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΕΞΟΔΟΥΣ Κ ΣΚΟΠΙΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΟΝΑΔΕΣ-ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ&ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ,ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ,ΜΟΙΡΑ ΓΕΑ(ΑΛΗΘΕΥΕΙ 1 ΜΕΣΑ 2 ΕΞΩ ΜΕ ΣΚΟΠΙΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ),ΚΜΗ,ΟΛΚΑ,ΥΠΕΠΑ,ΕΛΥΑ/ΑΘ,ΕΛΔΑ/ΑΘ,ΑΑΥΕ,ΚΑΙ,ΤΑΣΑ,ΥΕΕΠΠ/ΠΑ,ΤΑΑ,ΣΤΑ,ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΟΙΝΟΥ&ΣΧΟΛΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΣΜΗΝΙΤΗΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΜΕΘΩΡΙΟ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΕΞΟΔΟΥΣ Κ ΣΚΟΠΙΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΟΝΑΔΕΣ-ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ&ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ,ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ,ΜΟΙΡΑ ΓΕΑ(ΑΛΗΘΕΥΕΙ 1 ΜΕΣΑ 2 ΕΞΩ ΜΕ ΣΚΟΠΙΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ),ΚΜΗ,ΟΛΚΑ,ΥΠΕΠΑ,ΕΛΥΑ/ΑΘ,ΕΛΔΑ/ΑΘ,ΑΑΥΕ,ΚΑΙ,ΤΑΣΑ,ΥΕΕΠΠ/ΠΑ,ΤΑΑ,ΣΤΑ,ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΟΙΝΟΥ&ΣΧΟΛΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

παρε τηλεφωνο το Δημο Βερυκιο , κανει εκπομπη καθε πρωι στο ραδιο. ρωτα τον .

Link to comment
Share on other sites

Καστορια (585.ΤΠ 'ΚΕΒΟΠ) -Χιος (228.ΜΚ.ΤΕ) - Κιλκις (604.ΤΠ 'ΚΕΝ) - Λαρισα (Λεσχη αξιωματικων :p ) . . .

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!

επειτα απο παρατεταμενα αγγουρια ηρθε ο καιρος να αραξει και ο ποντικος (291) . . .λεσχη αξιωματικων Λαρισας (ΛΑΦ) . . .ολα τα λεφτα αγαπητοι συναδελφοι και μη . . .με αποσπαση ειμαι βεβαια ,αλλα θα κανω τα αδυνατα δυνατα να φαει τρελες αναθεωρησεις (η αποσπαση ντε! ). . .ξενοδοχειο 5 αστερων η λεσχη. . .και να φανταστειτε οτι δεν ηθελα να παω :boxed: :boxed: . . .οσο για την Λαρισα?...Λαρσα Λαρσα σε ειδα και λαχταρσα...πολυ ομορφη πολη με απιστευτες γυναικες (quality n' quantity)...Υπαρχει Θεος τελικα!! :worship: ...και ειναι ΑΕΛΑΡΑ :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω περναω επιλογη 17/2. τριτη λυκειου παω. τι να δηλωσω? πολλοι συμμαθητες μου βαλαν αεροπορια.

υ.γ ξερει κανεις με ποια κριτηρια επιλεγουν τους τσολιαδες? (συνταγμα κτλ) καταλαβατε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

παιδια εγω περναω επιλογη 17/2. τριτη λυκειου παω. τι να δηλωσω? πολλοι συμμαθητες μου βαλαν αεροπορια.

Ναυτικό, αεροπορία.

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

υ.γ ξερει κανεις με ποια κριτηρια επιλεγουν τους τσολιαδες? (συνταγμα κτλ) καταλαβατε.

Προεδρική φρουρά λέγεται και θέλουν ανάστημα και σωματική διάπλαση (αν είσαι στούμπος ή με μπάκα ξέχνα το ):hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

οχ... αν με παρουν θα ερχεται να με βλεπει κανενας σας?

Αν έχεις αδερφή, εμφανίσιμη και έρχεται και αυτή να σε βλέπει, τότε ευχαρίστως!

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

:whistle2: :whistle2: εχω μια υποψια... τι αλλο εχει να δηλωσω ξερεις?

Βασικά την προεδρική φρουρά δεν τη δηλώνεις όταν περνάς περιοδεύων, σε επιλέγουν αργότερα. Απ'ότι θυμάμαι οι επιλογές είναι στρατός ξηράς, ναυτικό, αεροπορία και ειδ.δυνάμεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.