Jump to content


Apex legends


kpetros

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Γενικα επειδη εχουν πεσει ολοι οι nolifers μεσα αν δεν ειναι τερμα skilled η ομαδα που θα παιζεις δυσκολα εχεις ελπιδες... Εγω που ειναι ενας average player 3/5 φορες πεθαινω μεσα σε μισο λεπτο απο την προσεδαφιση...Σχεδον παντα με βρισκουν ατομα με οπλο ενω εγω δεν εχω η εχω απλα ενα πιστολακι...

Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι , τουλαχιστον σολο ξερεις πως φταις εσυ που εχασες , ενω εδω καταριεσαι αλλους 2  ? 

Παντος το 50% ψωφαει στα 5 πρωτα λεπτα , επειδη πεφτουν σε "καλο" σημειο με την ελπιδα 

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι το κατέβασα για να δω κυρίως γιατί έχει κάνει τόσο ντόρο αλλά έπειτα είδα ότι με παρέα θα έχει ενδιαφέρον.

Αρχικά έως τώρα παίζω solo και αν εξαιρέσουμε τα 3-4 πρώτα ματσάκια τα επόμενα πήγαν σχετικά καλά.

 

Αν έχετε σκοπό να πέφτετε σε καλά σημεία πάντως πρέπει να είστε αρκετά γρήγοροι ώστε να προλάβετε τα όπλα. Επίσης ελπίζω να μην έχετε υποτιμήσει τις μπουνιές καθώς, ειδικά αν πάτε όλοι μαζί, ακόμα και πρώτοι να μην είστε, κάνουν αρκετό damage ώστε να ρίξετε κάποιον και να του πάρετε το όπλο/α. Διαφορετικά κάπου απόμερα ώστε να μαζέψετε όσο loot μπορείτε και σιγά - σιγά να πλησιάζεται τον κύκλο.

 

Αν και είμαι λίγα lvl <10 τα παραπάνω με βοήθησαν αρκετά. Έχω πάρει win, δεύτεροι μια φορά, έχω κουβαλήσει και ομάδα (για τα καλά), οπότε δε μπορώ να πω πως έχω τόσο άσχημες εμπειρίες. Προφανώς όμως έχουμε φάει και τα μούτρα μας για τα καλά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Δειτε αν σας αρεσει η ποιοτητα του vid...

Το skill ξερω ειναι κακο αλλα προσπαθουμε...

Το skill είναι κακό...αλλά έφαγες 7 άτομα. Δάνεισέ μου λίγο απ' αυτό το skill:p.

Καλό το video, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι βρίσκετε σ' αυτό το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.