Jump to content



πρόβλημα με login στο internet banking-κάνει ανανέωση της σελίδας αυτόματα


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Προσπαθώ να κάνω login στο i-banking της Εθνικής Τράπεζας και μόλις βάλω το UserID μου ανοίγει το παράθυρο για το password και ξαφνικά γίνεται ανανέωση της σελίδας αυτόματα πριν προλάβω να γράψω καν το password και με πηγαίνει πάλι απο την αρχή στην σελίδα του login με αποτέλεσμα να μην μπορώ να μπώ στο internet banking. Δοκίμασα με opera, με Chrome και με firefox αλλα τίποτα, δεν μπορώ να μπώ στο internet banking. Ο υπολογιστής είναι καινούργιος με windows 10. Στο λαπτοπ που και αυτό έχει windows 10 με Chrome μια χαρά δουλεύει. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει και γίνεται αυτή η αυτόματη ανανέωση της σελίδας. Εχω κάνει αποδοχή όλων των cookies της σελίδας της τράπεζας. καμιά ιδέα??  Υπάρχει περίπτωση να είναι κάποιο κουμπί ενεργοποιημένο απο το πληκτρολόγιο που το προκαλεί αυτό?? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο καταλαβα, νομιζω εχει καταργηθει κιολας το παλιο.

Απο την αλλαγη και μεχρι πριν 2-3 μερες εβαζα κωδικους, εκανε reload τους ξαναεβαζα και μετα εμπαινε.

Ο τροπος να το αποφυγω ηταν σβησιμο cache και cookies.

Μηπως εχεις κανενα προσθετο τυπου noscript η adblock;

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
Link to comment
Share on other sites

adblock έχω μόνο στο opera βάλει. έχει το ενσωματωμένο και έχω προσθέσει και την επέκταση adblock. αλλά μου το κάνει και στους αλλους 2 browsers είναι το θέμα.. 

ναι για το για το νέο ibank.nbg.gr  μιλάω, το παλιό είναι μόνο για επιχειρήσεις πλέον.

Έγινε επεξεργασία από tzitzikas2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Δηλαδή γράφεις το userid, πατάς το κίτρινο  κουμπί συνέχεια και δε σου εμφανίζει το πεδίο για να βαλεις το password?1.PNG2.PNG

μερικές φορές αφού γράψω το userID βγάζει το πεδίο και μόλις πάνω να γράψω μου κάνει ανανέωση την σελίδα και με πετάει πάλι σε αυτή που δείχνεις και μερικές άλλες κάνει ανανέωση πριν προλάβω καν να ολοκληρώσω το γράψιμο του userID. ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2020 at 2:45 ΠΜ, το μέλος GriGaS έγραψε:

Δηλαδή γράφεις το userid, πατάς το κίτρινο  κουμπί συνέχεια και δε σου εμφανίζει το πεδίο για να βαλεις το password?

μερικές φορές αφού γράψω το userID βγάζει το πεδίο και μόλις πάνω να γράψω μου κάει ανανέωση την σελίδα και με πετάει πάλι σε αυτή που δείχνεις και μερικές άλλες κάνει ανανέωση πριν προλάβω καν να ολοκληρώσω το ράψιμο του userID. ευχαριστώ!

 

On 1/2/2020 at 6:19 ΠΜ, το μέλος salde έγραψε:

δοκίμασε και σε incognito mode/private

τι ειναι το edge?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.