Jump to content



Πόσο μπάρμπας είσαι;;;;


GriGaS

Είσαι μπάρμπας;  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Κ δεν εχω τιποτα αλλο, μονο εδω ειμαι ,γιατι εχει αξιολογους ανθρωπους!!!!!!

 

Ισχύει, ο λάμπης είναι διαμαντάκι.

 

Η συζήτηση που πιάσατε είναι μεγάλη... Εγώ όταν έφτασα τα 20 (2009) περίμενα ότι σιγά σιγά θα κατακλυστούν τα φόρα από νεότερους αλλά προς έκπληξή μου διαψεύστηκα. Τώρα πια έχω διαπιστώσει κι εγώ ότι συμβαίνει το αντίστροφο! Στην αρχή έλεγα ότι είναι παράδοξο αλλά τελικά είναι όντως τα social media και η ευκολία τους που "παγιδεύει" τους νεότερους από μικρή ηλικία και συνηθίζουν. Τα μικρότερα αδέρφια μου με κοιτάνε σαν εξωγήινο όταν τους λέω για φόρουμ :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος schumifer έγραψε:

Εγώ από την άλλη κοιτάω εσένα σαν εξωγήινο όταν είσαι του 89 και έχεις και μικρότερα αδέρφια...

 

Να κάτι τέτοια γράφουμε και φοβούνται να συμμετέχουν οι μικρότεροι :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σχετικό-άσχετο: δεν αντέχω την ελαφρότητα των δημοκρατικών δυνάμεων τύπου fb/instaδραμ/reddit κτλ κτλ.

Απορώ πώς τα χρησιμοποιούν οι νέοι.

Μάλλον είμαι μπάρμπας με τα όλα μου?..

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Τα φορα τα εφαγε το fb και η ευκολια του κινητου οπως λεει κ ο μπαρμπας απο πανω. Και το youtube εχει μερίδιο. 

 

Μπαινεις fb να δεις τι εκανε η Λιτσα χθες στο μπαρ, εχεις στο feed και μερικα περι τεχνολογιας, σχολιαζει κ ο καθε πικραμενος, πιανεστε στα posts επι post και τελος. Βεβαια σε σοβαρο προβλημα αναγκαζεσαι ακομα να ψαχτεις σε forums, αντι να παρεις ψυχοφαρμακα.

Αμα δεν παινεψεις το σπιτι σου ? Τετοια ΤιΒι... ??

πριν 11 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Παμε για 52 σε καμμια 10αρια μερες...

Να ταν τα νειατα 2 φορες...

Κ δεν εχω τιποτα αλλο, μονο εδω ειμαι ,γιατι εχει αξιολογους ανθρωπους!!!!!!

Και μετα σου λεει αμα μεγαλωνει ο ανθρωπος γινεται σοφοτερος.. NOT!:hehe:

Οσο για τα φορα λιγοι και καλοι.. δε βαριεσαι να μας βγει φθηνοτερη η κοπη της πιτας! Μη μασατε μοδα ειναι οταν σφιξουν οι κ@λοι θα τα ξανα βρουν τα φορα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.