Jump to content



Πόσο μπάρμπας είσαι;;;;


GriGaS

Είσαι μπάρμπας;  

149 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Γιατί είσαι κακιασμένη μωρή;

 

Μία ώρα πριν, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Στο τιτλό απαντάω μωρή τσούχτρα.

 

tumblr_m4v03dH64T1qm96jxo1_500.jpg

© @astrolabos

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

25, αλλά ο Αντώνης με λέει γέρο χαχα δε ξέρω το γιατί. Ίσως επειδή έχω απόψεις όπως " αν ξαπλώσει κανείς ποιος σηκώνεται μετά ", " καλύτερα περνάω όσο τρώω κ βλέπω καμιά σαχλαμάρα (ή ταινία) παρά να παίξω κάνα videogame ", " πω μλκα έκατσα λίγο ετσι στο κρεβάτι από τις (Χ ώρα εντός ημέρας) κ αποκοιμήθηκα Χ πολλές ώρες, με καλεί ο Αντώνης " πάλι τρως ρε παππούδι; ", απ: " τυρόπιτα ρε", " τι λες ρε είναι ωραίο το τσάι, ναι σκέτο το πίνω γιατί ; ", " δε τρώω γλυκά με πειράζουν ", " όχι δεν προτιμώ κλαμπ μπαρ για έξοδο, κάπου να φάω θέλω να πάω " και άλλα πολλά χαχαχα @UltraB

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Πίστευα ότι το 45-50 μου θα ήταν σπάνιο αλλά βλέπω υπάρχουν αρκετοί εδώ μέσα! Βέβαια αν καλοσκεφτείς το ποστ του Αστρολάβου, άτομα από το 2003 που ξεκίνησε το site μπορούν εύκολα να είναι over40!

 

Όπως και να έχει, μπαρμπάδες ή μη, μεγάλα παιδιά ή όχι, πάντα να είμαστε καλά για να παίζουμε!!!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gregorypeg1000 said:

Κρίμα πάντως που δεν υπάρχουν πλέον νέοι κάτω των 18 στα φόρουμ. Το 8-9-10 σίγουρα ήμασταν αρκετοί.

ΦΒ + κινητά = κακός συνδυασμός για τα φόρα. Πραγματικά κρίμα, το usenet ίσως ήταν το χρησιμότερο στοιχείο του ίντερνετ μετά το ιμέιλ.

δεν φταίει το reddit

Έγινε επεξεργασία από salde
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Τα φορα τα εφαγε το fb και η ευκολια του κινητου οπως λεει κ ο μπαρμπας απο πανω. Και το youtube εχει μερίδιο. 

 

Μπαινεις fb να δεις τι εκανε η Λιτσα χθες στο μπαρ, εχεις στο feed και μερικα περι τεχνολογιας, σχολιαζει κ ο καθε πικραμενος, πιανεστε στα posts επι post και τελος. Βεβαια σε σοβαρο προβλημα αναγκαζεσαι ακομα να ψαχτεις σε forums, αντι να παρεις ψυχοφαρμακα.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.