Jump to content



Σκρουτζομαγαζο επικοινωνια


Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Ξερει κανεις αν και πως μπορει καποιος να επικοινωνησει με τα μαγαζια που λειτουργουν διαδικτυακα μονο μεσω του skroutz και δεν υπαρχει κανενα στοιχειο επικοινωνιας?

Link to comment
Share on other sites

αν δεν βγάλεις άκρη κι έχεις παραγγείλει ήδη ρώτησε στο σκρουτζ εφόσον υπάρχει πρόβλημα.

Αν ενδιαφέρεσαι για προκαταβολική επικοινωνία και δεν βρίσκεις ούτε email ούτε τηλέφωνο καλύτερα αγνόησε το κατάστημα. Είναι δική τους δουλειά και προς το συμφέρον τους να διευκολύνουν τον ενδιαφερόμενο να επικοινωνήσει μαζί τους. Αν δεν ενδιαφέρονται εκείνοι να πουλήσουν γιατί να ενδιαφερθείς εσύ να αγοράσεις από εκείνους.

Αν υπάρχει πρόβλημα με την παραγγελία, ακύρωσέ την εφόσον δεν έχεις πληρώσει ακόμα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ με το ίδιο το Skroutz για ποιο λόγο προσθέτει τέτοιου είδους καταστήματα. Θεωρώ πως 10-15 βασικά στοιχεία είναι προ-απαιτούμενα για εγγραφή στην πλατφόρμα.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, trib said:

Εγώ απορώ με το ίδιο το Skroutz για ποιο λόγο προσθέτει τέτοιου είδους καταστήματα. Θεωρώ πως 10-15 βασικά στοιχεία είναι προ-απαιτούμενα για εγγραφή στην πλατφόρμα.


Να σε βοηθήσω να βρείς τα βασικά στοιχεία:

 

1) Χρήμα

2) Χρήμα

3) Χρήμα

4) Το χρήμα τους

5) Δώστε μας χρήμα

6) Λεφτά

7) Ευρώπουλα

8 ) Μας δίνουνε ευρώπουλα

9) πάρτε τα λεφτά

10) κότερα, λεφτά και ελικόπτερα

11) περισσότερα λεφτά

12) λεφτά με το... κλικ

13) και άλλα λεφτά

14) 10 κλίκ 1 ευρώ :p

15) δώσε μου μωρό μου, δώσ' μου το ευρώ μου


:D

 

Ααα ξέχασα.. και 16) να τους αρέσει να σβήνει το skroutz οποιαδήποτε κακή κριτική πρός αυτούς.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.