Jump to content



Ποια παιχνίδια FPS με massive TDM (team deathmatch) mode;


gdp77

Recommended Posts

Μετά την ήττα που έφαγα με το CoD warzone με τη διαγραφή του warzone rumble mode (aka TDM), είμαι σε αναζήτηση παιχνιδιού FPS με μεγάλη ενεργή κοινότητα και όσο το δυνατόν πιο massive ΤDM. Υπάρχει κάτι ενδιαφέρον ή θα πάει άκλαφτη η 5600ΧΤ που βιάστηκα να παραγγείλω;

 

Βοηθήστε ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gdp77 said:

Μετά την ήττα που έφαγα με το CoD warzone με τη διαγραφή του warzone rumble mode (aka TDM), είμαι σε αναζήτηση παιχνιδιού FPS με μεγάλη ενεργή κοινότητα και όσο το δυνατόν πιο massive ΤDM. Υπάρχει κάτι ενδιαφέρον ή θα πάει άκλαφτη η 5600ΧΤ που βιάστηκα να παραγγείλω;

 

Βοηθήστε ?

 

 

Οποιοδηποτε τετοιο mode ειναι τιγκα καρκινιαρικο. Απορω που θες να παιξεις κατι τετοιο... Το cod στο full game εχει 32v32 mode σε καποια maps. Οπως και τα battlefield εχουν αλλα δεν συνιστω να παρει κανεις τωρα το bfv καθως μολις πεθανε. Τελειωνει η υποστηριξη του.

Link to comment
Share on other sites

Σε ενδιαφέρει πιο πολύ το ανταγωνιστικό κομμάτι ή θέλεις μια πιο balanced εμπειρία; Αν είναι το δεύτερο, το wildlands έχει καλό 4v4 pvp mode, με αρκετό κόσμο μέσα + ότι ο χάρτης είναι οπτικά χάρμα και η 5600xt θα ανταποκριθεί μια χαρά σε 1080p very high (εικάζω γύρω στα 80fps average). Στα + ότι είναι φτηνό, στα - ότι είναι παλιό.

 

Τυφλός είμαι μάλλον. Τώρα είδα το FPS στον τίτλο. Άκυρο.

Έγινε επεξεργασία από Trexx
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το σκέφτηκα και εγώ αλλά από τη στιγμή που τελείωσε η υποστήριξή του, θα γίνει hackfest, όπως στο CoD MW3 που δεν έφτανε που ήταν τίγκα στους hackers, μια ωραία μέρα την ώρα που έπαιζα κάποιος μου ΜΗΔΕΝΙΣΕ όλα τα stats/XP/weapons κτλ και ξεκίνησα από lvl1. Μόνιμα.. Έστειλα tickets χωρίς ποτέ να λάβω απάντηση. Επομένως σε παιχνίδια χωρίς ενεργή υποστήριξη δεν ξαναμπλέκω.

17 minutes ago, icy20 said:

Οποιοδηποτε τετοιο mode ειναι τιγκα καρκινιαρικο. Απορω που θες να παιξεις κατι τετοιο...

 

Για χαλαρό fun μετά τη δουλειά και σε περίεργες ώρες είναι μια χαρά. Γιατί απορείς; Όταν έχω λίγη ώρα να παίξω δεν πρόκειται να ασχοληθώ με BR modes που μόλις πεθάνεις φτου και από την αρχή σε νέο game με το σχετικό downtime. Δεν παίζει. Επίσης μου αρέσει να κάνω lvl up τα όπλα και να έχω την επιλογή για custom setups. Στο ΒR αυτό δεν γίνεται και, τέλος πάντων, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Απολαμβάνω το TDM και όχι το BR.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος gdp77 έγραψε:

θα γίνει hackfest

ειναι απο τη πρωτη μερα τετοιο οπως και το cod, ειδικα στο δευτερο ειναι πανηγυρι κανονικο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.