Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Πανικός με τις sodimm!!!

Έπρεπε να τις βάλω κάνα 2ευρω την κάθε μια να βγάλω και τη βενζίνη του μήνα! :p:wall:

Λοιπόν, βασικά μου τις ζήτησε πρώτος όλες ο steven100 και νόμιζα ότι το κλείσαμε αλλά δεν έχει εμφανιστεί απο χθες (πιστεύω όμως ότι θα εμφανιστεί εντός του Σ/Κ).

Στη συνέχει μου ζήτησε 2 ο Tankard και τέλος άλλες 2 το tsakali .

Με τη σειρά που σας αναφέρω είναι και η προτεραιότητά σας.

Αν λοιπόν δεν κάτσει με το steven100 μοιράζεστε ο Tankard και το tsakali τις 4, και την 5 την παίρνει όποιος τη διεκδικήσει περισσότερο (δλδ. όποιος μου κάνει 1ος 1000 like :p).

Ο steven100 μάλλον εξαφανίστηκε, οπότε προσκαλούνται οι Tankard και tsakali να περάσουν απ' το ταμείο για να παραλάβουν τα προϊόντα τους! ;)

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ζητησω συγνωμη σε οσουΣ δεν εχω απαντησει/ στειλει ακομα πραγματα, αλλα λογοι υγειας με κρατανε σε νοσοκομειο μεχρι

νεοτερας.

Θεου (και γιατρου) θελοντος θα οαρω εξοδοχαρτο αυριο, οποτε και Πεμπτη θα ειμαι γραφειο και θα μπορω να στειλω αντικειμενα...!

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση με προσθαφαιρέσεις!!! (έτσι για να σκάσει ο qbietfox :p)

PRINTER Επαγγελματικό HP Officejet d145 All-in-One με τροφοδοτικό χωρίς κεφαλές-μελάνια Παραλαβή από Θεσσαλονίκη κρατημένο στον zografos

SCANNER HP Scanjet 5200c/C7910a Η λάμπα του έχει χάσει μέρος της φωτεινότητας της με αποτέλεσμα το λευκό να βγαίνει υποκίτρινο. Μπορεί όμως να αντικατασταθεί με καινούργια. Παραλαβή από Θεσσαλονίκη

MONITOR CRT 17" IBM + Philips + Viewsonic (3τμχ. συνολικά) Παραλαβή από Αθήνα (ανατολικά προάστια - Μετρό Δουκ. Πλακεντίας)

MODEM ROUTER Netgear DG834B Annex B (ISDN)

MODEM 56K 4 τμχ. κρατημένα 2τμχ. για τον YDinopoulos

SOUND CARD SoundBlaster PCI 128

MOTHERBOARD για ανταλλακτικά 5 τμχ. ελαττωματικές με αφαιρεμένους πυκνωτές και ψύκτρες

MOTHERBOARD DFI PE11-EC με chipset VIA Apollo P4X266A (VR8753A) - Bootαρει αλλά δεν postαρει

MOTHERBOARD DFI 661FX-MLV με SiS661FX chipset (SiS648FX με SiS Mirage ενσωματωμένη κάρτα γραφικών) - Bootαρει και postαρει αν της ασκηθεί πίεση στο κάτω δεξί μέρος του socket. Μπορείτε να τη δείτε κι εδώ . Τις πήρε όλες ο pontium

RAM SoDimm 256MB DDR PC2700/3200 5τμχ.

Καλημερα,

Αν υπαρχει ακομα ενδιαφερομαι για μια απο

MONITOR CRT 17" IBM + Philips + Viewsonic (3τμχ. συνολικά) Παραλαβή από Αθήνα (ανατολικά προάστια - Μετρό Δουκ. Πλακεντίας)

μενω και κοντα οποτε αν ειναι ενημερωσε με. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Να δωσω και εγω κατι με την σειρα μου.

Thrustmaster τflight x Thrustmaster-T-Flight-Stick-X-0.jpg

με ελαχιστη χρηση.

2) εναν laser printer samsung ml 2010pr (εχει τονερ , αλλα θελει αλλαγη γιατι στην μεση της σελιδας τα βγαζει αχνά)

Link to comment
Share on other sites

Να δωσω και εγω κατι με την σειρα μου.

Thrustmaster τflight

με ελαχιστη χρηση.

2) εναν laser printer samsung ml 2010pr (εχει τονερ , αλλα θελει αλλαγη γιατι στην μεση της σελιδας τα βγαζει αχνά)

Ενδιαφερομαι εγω για τον laser printer samsung ml 2010pr(ειναι ιδανικος για να κοβω αποδειξεις κλπ και για bulk εκτυπωσεις)

Link to comment
Share on other sites

Εμφάνιση προφίλ: pitogiros

PRINTER Επαγγελματικό HP Officejet d145 All-in-One με τροφοδοτικό χωρίς κεφαλές-μελάνια Παραλαβή από Θεσσαλονίκη κρατημένο στον zografos

Να ευχαριστήσω δημόσια τόσο το χρήστη foivoleon που έκανε τη δημοσίευση όσο και το Μανώλη (χρήστης pitogiros) από τον οποίο τελικά παρέλαβα τον εκτυπωτή. Σας ευχαριστώ πολύ και τους δυο !

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι εγω για τον laser printer samsung ml 2010pr(ειναι ιδανικος για να κοβω αποδειξεις κλπ και για bulk εκτυπωσεις)

[MENTION=4553]bsakel[/MENTION]

Αν περασεις να τον παρεις δικος σου!

Μενω Νεα Σμυρνη, σε πμ τα υπολοιπα.

Έγινε επεξεργασία από Niksoul
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Αν υπαρχει ακομα ενδιαφερομαι για μια απο

MONITOR CRT 17" IBM + Philips + Viewsonic (3τμχ. συνολικά) Παραλαβή από Αθήνα (ανατολικά προάστια - Μετρό Δουκ. Πλακεντίας)

μενω και κοντα οποτε αν ειναι ενημερωσε με. Ευχαριστω.

Υπάρχουν η Philips kai η IBM. Την Viewsonic την πρόλαβε ο F117.

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου PM.

Link to comment
Share on other sites

-----------

- UPDATE -

-----------

1 x Crossfire Bridge ~10cm

1 x Crossfire Bridge ~7.5cm

1 x iPhone Dock ασπρο (Μαλλον για 3-3G-3GS ειναι)

1 x Original DVD War of The Worlds

1 x Original DVD The Bourne Ultimatum

1 x Original DVD Kingdom Of Heaven

ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ: 1) ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ΠΕΙΡΑΙΑ (1000-1600) 2) Αποστολη με δικα σας εξοδα οπου θελετε.(Θα φυγει πορτα-πορτα μιας και ετσι μονο μπορει ο αποδεκτης να πληρωσει απευθειας τα εξοδα)

+++

Εχουν κρατηθει τα παρακατω για τους αντιστοιχους χρηστες :

@haris_led 1 χ Belkin Wireless G Plus MIMO USB Adapter (εχω και την βαση προεκτασης)

@Infotech 1 x GeForce FX5200 fanless AGP

1 x Levelone wireless PCI card (b/g- RTL8151L)

@washcloud 1 χ 2.5--> 5.25 HDD Adaptop της Corsair

1 x Original DVD Sin City

2 x TBS3101 2 Crystal Phoenix Card Reader

1 x Coolermaster Silentfan SI1

@Mpilias 1 x βαση στηριξης για smartphone/GPS αμαξιου Arkon

1 x κεραιες αυτοκινητου για digital TV/Radio

@Neuro22 1 x PCI USB bracket (για συνδεση με τα onboard pins)

1 x iPhone/Bberry type wired handsfree

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Xαριζονται:

PHILIPS 107T 17’’ CRT MONITOR

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

Μεταχειρισμενη σε πληρη λειτουργικη κατασταση.

QUICKSHOT GENX 700K

http://images.techtree.com/ttimages/story/QuickShot-GenX-700k.jpg

QuickShot GenX 700k

Connection Type: Game port/PS2 Number of buttons: 8

POV hat: Yes Throttle: Yes Axis: 3

Driver support: Windows 95/98

The GenX 700k offered a versatile control solution, by combining analog and digital control into one device. Three control mode selectors allowed switching of the HAT and Rudder between standard analog and keyboard digital modes and also to full-digital mode. Like the GenX 500, the joystick handle was 3D, which gave another axis of manipulation to the game. The device used both the game port and the PS2 port to connect. A full size throttle made the joystick a lot more involving.

Mεταχεισμενο δεν εχει USB προσοχη.

Εκτυπωτής και πληκτρολόγιο+ποντίκι έφυγαν....

Έγινε επεξεργασία από gatonini
Link to comment
Share on other sites

Xαριζονται:

PHILIPS 107T 17’’ CRT MONITOR

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

Μεταχειρισμενη σε πληρη λειτουργικη κατασταση.

Αν υπάρχει και δεν έχει ενδιαφερθεί κανείς άλλος πρίν από εμένα τότε εκδηλώνω το ενδιαφέρον μου.

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν η Philips kai η IBM. Την Viewsonic την πρόλαβε ο F117.

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου PM.

αν υπάρχη οποιαδήποτε απο τις 2 (και επειδή δεν της ξέρω και δεν ξέρω πόσο παλιές είναι,θέλω μόνο να έχουν vga,15 pin)εκδηλώνω ενδιαφέρον!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.