Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

λολ ρε σεις!

Δε παίζει να χαλάσει καμία προτεραιότητα μην αγχώνεστε. Ο Σώτος με ξέρει και ξέρει ότι δε το έχω τρομερή ανάγκη. Επίσης είπα ΑΝ δεν προχωρήσει με τους άλλους :)

Προφανως και εκανα χαβαλε εγω!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 μαύρα ενσύρματα χειριστήρια τύπου PS3 για υπολογιστή (με αναλογικούς μοχλούς, δόνηση κλπ) μάρκας TechX απ' ότι γράφουν επάνω, σε αρκετά καλή εμφανισιακή και άριστη λειτουργική κατάσταση, τουλάχιστον την τελευταία φορά που τα χρησιμοποίησα, πριν 1-2 χρόνια! Παραλαβή από το σπίτι μου στα Άνω Πετράλωνα (κοντά στο Θησείο και το Γκάζι) :)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 μαύρα ενσύρματα χειριστήρια τύπου PS3 για υπολογιστή (με αναλογικούς μοχλούς, δόνηση κλπ) μάρκας TechX απ' ότι γράφουν επάνω, σε αρκετά καλή εμφανισιακή και άριστη λειτουργική κατάσταση, τουλάχιστον την τελευταία φορά που τα χρησιμοποίησα, πριν 1-2 χρόνια! Παραλαβή από το σπίτι μου στα Άνω Πετράλωνα (κοντά στο Θησείο και το Γκάζι) :)

Ενδιαφερομαι κι εγω αν περισσευει καποιο..

Sent from my Note II using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από ponaei8anasi
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδιά,

Μιας και μου περισσέψαν τα παρακάτω τα χαρίζω σε όποιον θέλει να περάσει και να τα παραλάβει απο το Γαλάτσι οπου μένω.

Mobo: MSI PM8M-V η οποία φοράει πάνω ένα επεξεργαστή pentium (δεν ειμαι σίγουρος ποιον γτ δεν έβγαλα την ψύκτρα.)

GPU: FX5200 DDR128Mb agp

**Υποσημείωση**: Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος αν είναι πλήρως λειτουργικά. Όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί ας μου στείλει pm. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Σώτο μου ενδιαφέρομαι και εγώ. Αν δε τα βρεις με τους άλλους πέρνα να πιούμε ένα καφέ ή να φάμε και μιλάμε :)

Ενδιαφερον για πακετο καφε+φαγητο αν υπαρχουν ακομα.

Εδιτ:Sorry για το offtopic ,απλως ειμαι σε καλη διαθεση σημερα :)

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον για πακετο καφε+φαγητο αν υπαρχουν ακομα.

Εδιτ:Sorry για το offtopic ,απλως ειμαι σε καλη διαθεση σημερα :)

Καφές τέλος. Φαγητό το έφαγε η μερκελ τέλος και από αυτό.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 μαύρα ενσύρματα χειριστήρια τύπου PS3 για υπολογιστή (με αναλογικούς μοχλούς, δόνηση κλπ) μάρκας TechX απ' ότι γράφουν επάνω, σε αρκετά καλή εμφανισιακή και άριστη λειτουργική κατάσταση, τουλάχιστον την τελευταία φορά που τα χρησιμοποίησα, πριν 1-2 χρόνια! Παραλαβή από το σπίτι μου στα Άνω Πετράλωνα (κοντά στο Θησείο και το Γκάζι) :)

Tα χειριστήρια δόθηκαν στο φίλο minast! Καλόπαιχτα Μηνά :)

Eπίσης χαρίζεται armband για Galaxy S i9000 ή για οποιοδήποτε άλλο κινητό που έχει περίπου τις διαστάσεις του. Παραλαβή από το σπίτι μου στα Άνω Πετράλωνα (κοντά στο Θησείο και το Γκάζι)!

Link to comment
Share on other sites

Tα χειριστήρια δόθηκαν στο φίλο minast! Καλόπαιχτα Μηνά :)

Eπίσης χαρίζεται armband για Galaxy S i9000 ή για οποιοδήποτε άλλο κινητό που έχει περίπου τις διαστάσεις του. Παραλαβή από το σπίτι μου στα Άνω Πετράλωνα (κοντά στο Θησείο και το Γκάζι)!

Ευχαριστώ, είναι καθ' οδόν :)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα παιδια.. Εκανα και γω ανασταση της ντουλαπας και προεκυψαν καποια πραγματακια:

1. Ο γνωστος παλιος δεκτης της νοβα, χωρις τηλεχειριστηριο, την τελευταια φορα αναβε.

2. Dvd silvercrest χωρις τηλεχειριστηριο, αυτο πρεπει να εχει καποιο προβλημα, δεν θυμαμαι ακριβως τι.

Θα ακολουθησουν κι αλλα καθως προχωραει η εκκαθαριση..

Last Call για αυτα τα δυο πριν πανε στην ανακυκλωση συσκευων του κωτσοβολου για να ακολουθησουν τα επομενα..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.