Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

δινω λογαριασμο origin με bf4 και fifa 2014. Στο bf4 ειμαι στο level 21. ΕΤο δινω εντελώς δωρεαν καθως αμα βαλω αγγελια να τον πουλησω διαγραφεται καθως απαγορευεται η πωληση λογαριασμων.

Ο λόγος πώλησης είναι οτι αμα δεν προβω στην πωληση του/δωρεαν διαθεση του πτυχιο δεν παιρνω.

Αμα καποιος θελει να καταθεσει ενα συμβολικο ποσο μεσω paypal, (ότι νομίζει ο καθένας) θα εκιμηθει ιδιαιτερως.

Πιο συγκεκριμενα ειχα δωσει 30 ευρω για το παιχνιδι και 40 για το premium και αλλα 25 για το fifa. Οπως καταλαβαινεται μπαινω για τα βαθια μεσα, αλλά αμα δεν το κανω πτυχιο δεν προκειται να παρω.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ τον @acct για την διευκρίνηση

@ynns they are yours if you still want them...

Για να το λήξω (δεν ειχα σκοπο να γινει φασαρια)

Χαρίζεις κάτι όπου θες και για όποιον λόγο θες. Δικαίωμά σου.

Κι εγώ το ζητάω ή αποχωρώ για όποιον λόγο θέλω δικαίωμά μου. Δεν είχα σκοπό να θίξω κανέναν και σίγουρα όταν αρνήθηκες δεν είχες κάτι μαζί μου αλλά είχες στο μυαλό σου αυτό που ακριβώς είπες. Μήπως καποιος τα χρειάζεται περισσότερο από μένα.

Είπα τη γνώμη μου και αποχώρησα και όταν γύρισα ειδα οτι εχει γινει χαμός. εδώ.

Πραγματικά δεν είχα καμία τέτοια προθεση, τα ζήτησα επειδή τα έδινες χωρίς όρους αρχικά. Τέλος πάντων δεν εχει νοημα να το συζητάμε γιατί ειναι ανούσιο. Πες απλά ότι δεν στα ζήτησα ποτέ και λήγει εκεί. Να σαι καλά.

ΥΓ1.Πραγματικά δεν με πείραξε καθόλου και δεν το λέω εγωιστικά.Καλο βράδυ

ΥΓ2.Και με την ευκαιρία να πω ότι όποιος θέλει να δωρήσει πράγματα τόσο παλιά που εδώ δεν θα τα πάρει κανένας μπορει να τα δώσει στο ελληνικό μουσείο πληροφορικής ( elmp ). 'Εχω δώσει αρκετά και μάλλον θα πάω και έναν silicon graphics που μου χάρισε εδώ ο sotoscorfu ( αν δεν τον αξιοποιήσω κάπως ). Όποιος θέλει να δει το μουσείο είναι ανοιχτό αυτό το Σ/Κ

o τόνος με τον οποίο γράφεις δείχνεις ότι παρεξηγήθηκες, και μάλιστα, αν κάποιος αποσύρει το ενδιαφέρον του χωρίς να τον ενοχλεί δεν λέει τον λόγο που αποσύρετε...τελοσπάντων, άμα ξαναδωρίσω κάτι και ενδιαφέρεσε ελπίζω να τα πούμε και από κοντά και να κάνουμε την δωρεά.. :daisy:

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

δινω λογαριασμο origin με bf4 και fifa 2014. Στο bf4 ειμαι στο level 21. ΕΤο δινω εντελώς δωρεαν καθως αμα βαλω αγγελια να τον πουλησω διαγραφεται καθως απαγορευεται η πωληση λογαριασμων.

Ο λόγος πώλησης είναι οτι αμα δεν προβω στην πωληση του/δωρεαν διαθεση του πτυχιο δεν παιρνω.

Αμα καποιος θελει να καταθεσει ενα συμβολικο ποσο μεσω paypal, (ότι νομίζει ο καθένας) θα εκιμηθει ιδιαιτερως.

Πιο συγκεκριμενα ειχα δωσει 30 ευρω για το παιχνιδι και 40 για το premium και αλλα 25 για το fifa. Οπως καταλαβαινεται μπαινω για τα βαθια μεσα, αλλά αμα δεν το κανω πτυχιο δεν προκειται να παρω.

Θα με ενδιεφερε για εναν φιλο. Εαν δεν υπαρχει αντιρρηση φυσικα. :flower:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω ξανά με τη σειρά μου την DFI 790FX που πήρα από εδώ:

http://www.thelab.gr/1063743378-post3862.html

δεν κατάφερα να την κάνω να ξεκινήσει,ίσως κάποιος άλλος να είναι πιο τυχερός.

Εννοείται πως δίνεται όπως παρελήφθη στο κουτί της με βιβλιαράκια,backpanel κτλ.

Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

Link to comment
Share on other sites

Εαν σε παρακαλουσα να γινει αποστολη Αθηνα ? Πληρωνω μεταφορικα .

Αλλιως , θα ηθελα μια μερα χρονο για να δω μηπως βρω καποιον φιλο/γνωστο κοντα σου.

Έγινε επεξεργασία από Stelaras
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω ξανά με τη σειρά μου την DFI 790FX που πήρα από εδώ:

http://www.thelab.gr/1063743378-post3862.html

δεν κατάφερα να την κάνω να ξεκινήσει,ίσως κάποιος άλλος να είναι πιο τυχερός.

Εννοείται πως δίνεται όπως παρελήφθη στο κουτί της με βιβλιαράκια,backpanel κτλ.

Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

δηλωνω ενδιαφερον για την DFI

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω ξανά με τη σειρά μου την DFI 790FX που πήρα από εδώ:

http://www.thelab.gr/1063743378-post3862.html

δεν κατάφερα να την κάνω να ξεκινήσει,ίσως κάποιος άλλος να είναι πιο τυχερός.

Εννοείται πως δίνεται όπως παρελήφθη στο κουτί της με βιβλιαράκια,backpanel κτλ.

Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

Δηλώνω και εγώ ενδιαφέρον για την DFI 790FX.

Link to comment
Share on other sites

@Stelaras λυπάμαι αλλά δεν έχω χρόνο για πακεταρίσματα κτλ.

Αν ήταν κάτι μικρό που μπορούσε να σταλεί με προπληρωμένο θα στο έστελνα.

Θα δοθεί στον @drkaras γιατί του έχω μια μικρή υποχρέωση.

Επίσης,χαρίζω επεξεργαστή Pentium 4 3.0Ghz socket 478,σκέτος αλλά λειτουργικός.

Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

Έγινε επεξεργασία από roybatty
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω ξανά με τη σειρά μου την DFI 790FX που πήρα από εδώ:

http://www.thelab.gr/1063743378-post3862.html

δεν κατάφερα να την κάνω να ξεκινήσει,ίσως κάποιος άλλος να είναι πιο τυχερός.

Εννοείται πως δίνεται όπως παρελήφθη στο κουτί της με βιβλιαράκια,backpanel κτλ.

Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

Να ευχαριστήσω τον [MENTION=19339]roybatty[/MENTION] για την DFI !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μιας και βλέπω έχω αρκετά μνμ για τις αποστολές κτλπ κακώς δεν ενημέρωσα έγκαιρα οτι βρίσκομαι εκτός και θα επιστρέψω απο εβδομάδα.

Το επόμενο μιας και είδα το μνμ για τα toner να πω οτι ΔΕΝ παρέλαβα μιας και δεν ήταν εφικτό λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων του πρώτου και κατόπιν λόγο απουσίας μου.

Ελπίζω να δόθηκαν οι απαντήσεις σε όλα

[MENTION=1401]SirGeorge[/MENTION]

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις αν είναι διαθέσιμα τελικά τα toner? Θα ψάξω να βρω άτομο στη Θεσσαλονίκη να έρθει να τα πάρει από το χώρο σου.

Link to comment
Share on other sites

Σουπήριορ, εγώ στη θέση σου θα τα απέφευγα αυτά τα τόουνερ.

Σαν το "μαύρο διαμάντι" ένα πράγμα...

(...άσε που δεν θέλει το Σύμπαν να έρθουν σε 'σένα...Σε φάση πες πως είναι να πάει να τα παραλάβει κούριερ να σου τα στείλει, και είτε θα ξεσπάσει κα'νας πόλεμος με την Τουρκία ξερωγώ, είτε θα βγούμε από την Ευρωζώνη, είτε θα πέσει κα'νας μετεωρίτης στη Θεσ/νίκη - γενικά κάπως θα στραβώσει.......:to_pick_ones_nose:)

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι να βγούμε από την Ευρωζώνη να πάω να τα πάρω ο ίδιος :hehe:

...σε πρώτη ανάγνωση μαζί σου είμαι -αν θωρήσουμε ότι είμαστε πάνω σ' ένα τρένο που είναι πήχτρα σε απατεώνες, κλέφτες, ληστές, δολοφόνους και βιαστές το οποίο τρέχει σαν παλαβό και χωρίς φρένα- να πηδήξουμε δηλαδή από αυτό και να γλυτώσουμε από όλους αυτούς.

Μόνο που στην περίπτωση αυτή, και καθώς δεν το βλέπω να υπάρχει κάποιος (της προκοπής) να μας πάρει απ' το χέρι για το μετά, κολλάει απίστευτα η παρακάτω βινιέτα του Αρκά :

sshot_2.jpg

* για τα toner

Link to comment
Share on other sites

1. Χαρίζονται τα ηχεία του παρακάτω σετ

AnandTech | Yamaha TSS-1 Dolby Digital / DTS 5.1 Surround Speakers

Ο ενισχυτής/μονάδα είναι σε καποια χωματερή καθώς είχε παραδόσει πνεύμα.

Τα ηχεία λειτουργούσαν κανονικά μέχρι που απλά παροπλίστηκαν. Σε μερικούς δορυφόρους λείπουν τα μπροστινά προστατευτικά λόγο πτώσης κλπ

Ευχαριστώ τον φίλο tavliban για τα ηχεία αλλά πιο πολύ χάρηκα για τη γνωριμία του.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30461]Superior_Mind[/MENTION] Δεν το κοιτάω το thread σε τακτική βάση για αυτό και δεν απάντησα σε αυτό που με ρώτησες. Τελικά κανείς δεν εμφανίσθηκε να πάρει τα toner και τα λοιπά που χαρίζω, για να είμαι ακριβής ενδιαφέρθηκε ένα μέλος με πήρε τηλ. αλλά επειδή δεν βόλεψε η ημερομηνία το αφήσαμε για μετά και δεν με ξαναπήρε.

Επανέρχομαι λοιπόν και επαναλαμβάνω ότι είναι διαθέσιμα για όποιον τα θέλει:

Τηλεόραση CRT Funai 29" πλήρως λειτουργική

Οθόνη CRT 17" πλήρως λειτουργική

4*Toner για πολυμηχάνημα Xerox PE16 Γνήσια/Σφραγισμένα

1*Tower Compaq PIII πλήρως λειτουργικό πλήρες.

Μόνο ΟΛΑ ΜΑΖΙ και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για όποιον έρθει να τα πάρει ο ίδιος από Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Δεν έχω χρόνο να στείλω - πακετάρω κτλ. Απλά να μην μου πιάνουνε χώρο στην αποθήκη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.