Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

2 πάνε στον Aris137

@Superior_Mind

και εγω 1 αν γινεται με μητρικη γιατι υπαρχει cpu 939

1 με μητρική τροφοδοτικό ανεμιστήρες στον alex

Θα ήθελα κι εγώ ένα με μητρική 939. Έχω CPU.
Ποσα watts ειναι τα τροφοδοτικα? Εαν σου περισσεψει κανενα χωρις μητρικη (απλα τροφοδοτικο/case), ψηνομαι να παει για σερβεροκουτι.. (Εχω μητρικη με δυο εξοδους δικτυου και εξτρα καρτουλες να κουμπωσω πανω, λογικα θα μπορεσω να φτιαξω κανενα load balancer σε BSD για τις 2 γραμμουλες)
Περιοχη?

Θα ηθελα ενα χωρις μητρικη για να στησω ενα Pentium 4 το οποιο και θα χαρισω σε οικογενεια διχως PC. :)

2 με μητρική τροφοδοτικό ανεμιστήρες και για τους 3 σας

Κι εγώ θα ήθελα αν γίνεται ένα τροφοδοτικο για ένα πισι... ίσως να το πάρω μαζί με το κουτί αλλα επειδή υπάρχει η πιαθανότητα να βρω κουτι απο αλλου λεω κυρίως για το τροφοδοτικο.

1 τροφοδοτικό + κουτί σκέτο αν θες και για σένα.

Για παραλαβές μου στέλνετε σε πμ τα κινητά σας και σας στέλνω διεύθυνση για να έρθετε :)

Έγινε επεξεργασία από Superior_Mind
Link to comment
Share on other sites

1 με μητρική τροφοδοτικό ανεμιστήρες και ένα έξτρα τροφοδοτικό και για τους 3 σας

Kewl, εαν ειναι δινεις στον [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] και συνενοουμαι εγω μαζι του τοτε, για να μην σε πριζουμε με παραπανισιες πληροφοριες, τηλεφωνα και ενεργειες. Συγκεκριμενα εαν σου περισσεψει και κουτακι μαζι με το τροφοδοτικο (απλα χωρις mobo) θα με ενδιεφερε, τα παλια κουτια που εχω εδω δεν ειναι ευρυχωρα. (καποια στιγμη θα κανω κι εγω ενα ξεκαθαρισματακι για να δωσω stuffs)

Link to comment
Share on other sites

Kewl, εαν ειναι δινεις στον [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] και συνενοουμαι εγω μαζι του τοτε, για να μην σε πριζουμε με παραπανισιες πληροφοριες, τηλεφωνα και ενεργειες. Συγκεκριμενα εαν σου περισσεψει και κουτακι μαζι με το τροφοδοτικο (απλα χωρις mobo) θα με ενδιεφερε, τα παλια κουτια που εχω εδω δεν ειναι ευρυχωρα. (καποια στιγμη θα κανω κι εγω ενα ξεκαθαρισματακι για να δωσω stuffs)

Μίλησα ήδη με PetrosD και όλα καλά. Θα παραλάβεις και συ κουτάκι με τροφοδοτικό. :)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται scanner PRIMAX COLORADO 9600

scanner-primax-colorado-direct-9600_23dee02a_3.jpg

αυτός της φωτό είναι. δεν έχω τον μετασχηματιστή, ούτε το καλώδιο για την παράλληλη θύρα.. Επίσης άγνωστο αν δουλεύει. Τροφοδοσία θέλει 12V

όποιος τον θέλει παραλαβή από Χαλάνδρι.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και ευχαριστώ πολύ τον [MENTION=6455]Arkan[/MENTION].Η μητρική είχε δυστυχώς ένα...κακομοιριασμένο mosfet και δεν άναβε αλλά τα υπόλοιπα ήταν μια χαρά.Τέλωσπαντων,η κίνηση μετράει.

Ωπ, παίχτηκε τέτοιο θέμα; Χμμμ. Και ήμουν σίγουρος πως όταν τα είχα βγάλει όλα λειτουργούσαν κανονικά :(

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα κουτιά: Η παραλαβή θα γίνει εντός της εβδομάδας από όσους ενδιαφέρθηκαν και τις επόμενες ημέρες ότι ελευθερωθεί (όπως παραχώρησε ο GeorgeMan) θα βγει ξανά διαθέσιμο. Μη μου στέλνετε προς το παρόν άλλοι για να μην γίνει μπέρδεμα μιας και ήδη είναι 3 τα κανονισμένα ραντεβού και δε θέλω να συνεννοηθούμε πριν φύγουν τα πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Xαριζω την μητρικη ga-m55plus-s3g

Να να αναφερω οτι εχει καποιους σχεδον φουσκωμενους πυκνωτες.Αλλα τελευταια φορα που την δοκιμασα επαιζε.

Βρισκομαι στο Ρετζικι η στα Πανεπιστημια η Στην Δελφων.

Αποστολη μπορω να κανω αλλα ισως με μια καθυστερηση.

Φιλικα

Παναγιωτης.

post-10323-1416078880,8337_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

^ Είναι λίγο μπερδεγουέι να εξηγήσω τα τί και πώς ακριβώς, αλλά περίπου ίδια είναι και η δική μου φάση (ένας ΑΜ2 που περιμένει κτλ). Υπάρχει όμως η περίπτωση να αλλάξουνε τα πράγματα σε κάποιο διάστημα από τώρα. Κι αν όντως γίνει, θα σε ψάξω να σου πω. Όκεικ μαν;

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα κουτιά: Η παραλαβή θα γίνει εντός της εβδομάδας από όσους ενδιαφέρθηκαν και τις επόμενες ημέρες ότι ελευθερωθεί (όπως παραχώρησε ο GeorgeMan) θα βγει ξανά διαθέσιμο. Μη μου στέλνετε προς το παρόν άλλοι για να μην γίνει μπέρδεμα μιας και ήδη είναι 3 τα κανονισμένα ραντεβού και δε θέλω να συνεννοηθούμε πριν φύγουν τα πρώτα.

Παίδες οι μέρες περνάνε και τα κουτιά θέλω να φύγουν.

[MENTION=3441]Aris137[/MENTION]

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION]

[MENTION=7322]Frostbyte[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.