Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

@DJman θα τηρήσω σειρά προτεραιοτητας περιμένω απάντηση απο τον @Aris137 μιας και δήλωσε ενδιαφέρον και αυτος αρχικα . Αν δεν εχω νεα του εως αυριο η δεν το πάρει, εισαι ο επόμενος στην σειρά .

Βεβαιως.Περιμενω νεα σου!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30245]DJman[/MENTION] θα τηρήσω σειρά προτεραιοτητας περιμένω απάντηση απο τον [MENTION=3441]Aris137[/MENTION] μιας και δήλωσε ενδιαφέρον και αυτος αρχικα . Αν δεν εχω νεα του εως αυριο η δεν το πάρει, εισαι ο επόμενος στην σειρά .

Δίνω την σειρά μου στον DjMan, δεν παίρνει την μητρική που ήθελα να χρησιμοποιήσω.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα τα πράγματα τα δικά μου αλλά και για 2 ακόμα, από τον Superior_Mind.

Να ευχαριστησω τον [MENTION=30461]Superior_Mind[/MENTION] για την δωρεα και τον [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] για την εξυπηρετηση, παρελαβα κι εγω με την σειρα μου ενα απο τα κουτια και ενα τροφοδοτικο. :T:

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησω τον @Superior_Mind για την δωρεα και τον @PetrosD για την εξυπηρετηση, παρελαβα κι εγω με την σειρα μου ενα απο τα κουτια και ενα τροφοδοτικο. :T:

Και μετά την παραλαβή, δεν έχω τίποτε για άλλον. Ελπίζω να εχω καταλάβει εγώ λάθος ότι έπρεπε να μου μείνει το τροφοδοτικό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαρίζεται Invite για το One - 64 GB Sandstone Black οπότε όποιος το θέλει ας βιαστεί λίγο να μου πει γιατί λήγει αύριο...:crazy_pilot:

Πω, με σκοτωνεις, θα θελα να το παρω και με βαζεις σε διλλημα.. μου δινεις μια ωριτσα να αποφασισω? :p

Θελει paypal ε? Αυριο ομως ειναι κλειστες οι τραπεζες, αρα δεν μπορω να φορτωσω την χρεωστικη καρτα και να θελα..

Έγινε επεξεργασία από Frostbyte
Link to comment
Share on other sites

Πω, με σκοτωνεις, θα θελα να το παρω και με βαζεις σε διλλημα.. μου δινεις μια ωριτσα να αποφασισω? :p

Θελει paypal ε? Αυριο ομως ειναι κλειστες οι τραπεζες, αρα δεν μπορω να φορτωσω την χρεωστικη καρτα και να θελα..

Έχεις 24 ώρες να αποφασίσεις :spell:

Εε και εσύ κάνε Πειραιώς να ξεμπερδέψεις με αυτά, και την Κυριακή του Πάσχα μπορείς να βάλεις λεφτά στην χρεωστική απο Πειραιώς...

Δόθηκε από φίλο δεν ξέρω τι παίζει και πως γίνεται η αγορά :)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις 24 ώρες να αποφασίσεις :spell:

Εε και εσύ κάνε Πειραιώς να ξεμπερδέψεις με αυτά, και την Κυριακή του Πάσχα μπορείς να βάλεις λεφτά στην χρεωστική απο Πειραιώς...

Δόθηκε από φίλο δεν ξέρω τι παίζει και πως γίνεται η αγορά :)

Ελευθερο απο μενα, να παει στον επομενο, ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κι εμένα η σειρά μου να χαρίσω ορισμένα πράγματα που δεν θα μου χρειαστούν άλλο.

Θα τα κρατήσω μια εβδομάδα μέχρι το ερχόμενο Σάββατο, μετά θα πάνε για ανακύκλωση.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και ανταλλαγή στοιχείων μέσω pm. Παραλαβή απο Αιγάλεω παρακαλώ λόγω έλλειψης χρόνου.

1. Κάρτα video capture Pinnacle MP20 - Διαθέτει δύο θύρες RCA composite, μια S-video και μια είσοδο 3.5mm jack για τον ήχο. Λειτουργεί μέχρι και τα Windows XP, οχι μεταγενέστερα. Αδυνατώ να τη δοκιμάσω γιατί δεν έχω σύστημα με Windows XP μα όταν παροπλίστηκε πριν 5 χρόνια λειτουργούσε άψογα, δεν βρίσκω το λόγο να μη δουλεύει και τώρα.

f0os45.jpg

20a3wjs.jpg

AudioVideo(MP20)

2. Κασέτες DAT σφραγισμένες της HP

Αναλυτικά: 2Χ40GB DDS-4 και 1Χ72GB DAT72

1470_c5718a.jpg

c02463492.png

3. FM Transmitter - Πομπός απο 3.5" audio jack προς συχνότητα της επιλογής μας στα FM

Wireless_FM_Transmitter.jpg

4. Μελάνια συμβατά EPSON - Σφραγισμένα στο σακκουλάκι τους

Αναλυτικά: 1 Χ T0713 Magenta + 1 X T0714 Yellow

cpt-mag-ink.jpg

ae03c2ec-51c6-4046-98b2-40e7c4a91201.jpg

5. Επεξεργαστής AMD Athlon 64 3500+ Socket 939 - ADA3500DAA4BW

AMD Athlon 64 3500+ - ADA3500DAA4BW (ADA3500BWBOX)

ADA3500DAA4BW-N-unit.jpg

Έγινε επεξεργασία από Ardov
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής λοιπόν έχουμε εκδήλωση ενδιαφέροντος ως εξής:

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]

5. Επεξεργαστής AMD Athlon 64 3500+ Socket 939 - ADA3500DAA4BW

[MENTION=1014]Tsunami[/MENTION] (1ος) -----> [MENTION=12636]konstantinos77g[/MENTION] (2ος)

4. Μελάνια συμβατά EPSON

[MENTION=17307]drizztgr[/MENTION]

2. Κασέτες DAT σφραγισμένες της HP

EDIT: Σας έστειλα σε όλους σχετικό pm με το τηλέφωνό μου για να κανονίσουμε την παραλαβή των αντικειμένων. Σε περίπτωση που δεν μπορώ να απαντήσω λόγω εργασίας, παρακαλώ να επιμείνετε.

[MENTION=12636]konstantinos77g[/MENTION],

Θα σου στείλω σχετικό pm κι εσένα σε περίπτωση που αλλάξει γνώμη ο Tsunami.

Έγινε επεξεργασία από Ardov
Link to comment
Share on other sites

Με την σειρα μου και εγω χαριζω ενα κουτάκι απο το Shuttle K45 χωρις το τροφοδοτικο του. (Νομίζω τα εφερνε το κίτρινο μαγαζι μια εποχή )Επειδή μου πιάνει χωρo και επειδή δεν εχω σκοπο να ασχοληθώ αλλο και για να μην σκονίζεται, το δινω σε οποίον εχει την ορεξη να ασχοληθεί . Να σημειώσω εδω οτι ειμαι απο την Κρήτη , και ετσι αν υπάρξουν τυχόν μεταφορικά τα επιβαρύνετε ο παραλήπτης . παραθέτω εικόνες : https://www.dropbox.com/s/uifzu6y64t9iso8/2014-10-16%2010.14.31.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/hsz3lauyggfsbv9/2014-10-16%2010.14.38.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/2d3gnj7jcvzv425/2014-10-16%2010.15.00.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/htbewmo2zomppnn/2014-10-16%2010.15.13.jpg?dl=0

Yπαρχει ακομα αυτο το κουτακι?Αν ναι θα με ενδιεφερε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.