Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Pentium 4 - 3.20Ghz/1M/800 SL7K0 COSTA RICA ΕΚΛΕΙΣΕ για τον φιλο [MENTION=30706]BasiliCeLew[/MENTION]

Pentium 4 - 3.00Ghz/1M/800 SL7E4 PHILIPPINES [MENTION=3624]GeorgeMan[/MENTION] ΕΚΛΕΙΣΕ

Παραλαβα! Δεν προλαβα να δοκιμασω, αλλα οπως και να χει, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! :D:dance3:

Link to comment
Share on other sites

5. Επεξεργαστής AMD Athlon 64 3500+ Socket 939 - ADA3500DAA4BW

Μέχρι το Σάββατο, μετά πάνε ανακύκλωση.

Ειλικρινά δεν τον χρειάζομαι τον επεξεργαστή, αλλά είναι κρίμα να πάει ανακύκλωση!! Δεν είσαι και Αθήνα, να περάσω να τον πάρω...

Link to comment
Share on other sites

5. Επεξεργαστής AMD Athlon 64 3500+ Socket 939 - ADA3500DAA4BW

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] ,

Σαφώς και είναι μεγάλο το κρίμα να πάει στην ανακύκλωση μιας και είναι λειτουργικότατος. Και ναι, βρίσκομαι Αθήνα αν ενδιαφέρεσαι να έρθεις να τον πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Δόθηκε και ο επεξεργαστής [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] ο οποίος και τον "έσωσε" την τελευταία στιγμή απο τον κάδο της ανακύκλωσης.

Σκέφτηκα να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στα εναπομείναντα αντικείμενα και να προσθέσω και ορισμένα επιπλέον προς δωρεά. Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να γράφουν πρώτα εδώ τι τους ενδιαφέρει και κατόπιν pm. Η παραλαβή των αντικειμένων γίνεται μόνο απο το Αιγάλεω. Θα είναι διαθέσιμα όλα μέχρι το επόμενο Σάββατο, μετά θα αναζητήσουν μια καλύτερη τύχη στην ανακύκλωση!

1. Κάρτα video capture Pinnacle MP20 - Διαθέτει δύο θύρες RCA composite, μια S-video και μια είσοδο 3.5mm jack για τον ήχο. Λειτουργεί μέχρι και τα Windows XP, οχι μεταγενέστερα. Αδυνατώ να τη δοκιμάσω γιατί δεν έχω σύστημα με Windows XP μα όταν παροπλίστηκε πριν 5 χρόνια λειτουργούσε άψογα, δεν βρίσκω το λόγο να μη δουλεύει και τώρα.

f0os45.jpg

2. FM Transmitter - Πομπός απο 3.5" audio jack προς συχνότητα της επιλογής μας στα FM

Wireless_FM_Transmitter.jpg

3. Επεξεργαστής laptop Intel Core Solo T1350 για PPGA478 socket

ARK | Intel

L_Intel-LF80538%20T1350%201.86-2M-553%20(top).jpg

4. Φορητό discman/mp3 player NAPA MCD380 με το χειριστήριό του και μαζί ενα κενό δισκάκι. Παίζει δισκάκια 8cm και ήταν το πιο πρωτότυπο player της NAPA.

79359478.jpg

5. 3 modules μνημών 256ΜΒ (σύνολο 768ΜΒ) DDR 266MHz CAS Latency 2.5

8325-8325-0.jpg

Έγινε επεξεργασία από Ardov
Προσθήκη αντικειμένων
Link to comment
Share on other sites

Δόθηκε και ο επεξεργαστής [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] ο οποίος και τον "έσωσε" την τελευταία στιγμή απο τον κάδο της ανακύκλωσης.

Σκέφτηκα να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στα εναπομείναντα αντικείμενα και να προσθέσω και ορισμένα επιπλέον προς δωρεά. Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να γράφουν πρώτα εδώ τι τους ενδιαφέρει και κατόπιν pm. Η παραλαβή των αντικειμένων γίνεται μόνο απο το Αιγάλεω. Θα είναι διαθέσιμα όλα μέχρι το επόμενο Σάββατο, μετά θα αναζητήσουν μια καλύτερη τύχη στην ανακύκλωση!

1. Κάρτα video capture Pinnacle MP20 - Διαθέτει δύο θύρες RCA composite, μια S-video και μια είσοδο 3.5mm jack για τον ήχο. Λειτουργεί μέχρι και τα Windows XP, οχι μεταγενέστερα. Αδυνατώ να τη δοκιμάσω γιατί δεν έχω σύστημα με Windows XP μα όταν παροπλίστηκε πριν 5 χρόνια λειτουργούσε άψογα, δεν βρίσκω το λόγο να μη δουλεύει και τώρα.

f0os45.jpg

2. FM Transmitter - Πομπός απο 3.5" audio jack προς συχνότητα της επιλογής μας στα FM

Wireless_FM_Transmitter.jpg

3. Επεξεργαστής laptop Intel Core Solo T1350 για PPGA478 socket

ARK | Intel

L_Intel-LF80538%20T1350%201.86-2M-553%20(top).jpg

4. Φορητό discman/mp3 player NAPA MCD380 με το χειριστήριό του και μαζί ενα κενό δισκάκι. Παίζει δισκάκια 8cm και ήταν το πιο πρωτότυπο player της NAPA.

79359478.jpg

5. 3 modules μνημών 256ΜΒ (σύνολο 768ΜΒ) DDR 266MHz CAS Latency 2.5

8325-8325-0.jpg

Θα ήθελα το 4 και το 5, το 4 γιατί έχω το ίδιο και μου χάλασε το χειριστήριο πριν αρκετά χρόνια :D και το 5 για ένα παλιό Pc που φτιάχνω για να το κάνω δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι με ένα HP PSC 1510 All in one.

Αν θυμάμαι καλά, πρέπει να τα έπαιξε μετά από καταιγίδα, αλλά λείπει το τροφοδοτικό πλέον και βαριέμαι να μπω στον κόπο να το ψάξω το θέμα :p

  • Επαναλαμβάνω πως δεν λειτουργούσε όταν το είχα τσεκάρει
  • Επίσης επαναλαμβάνω πως δεν έχω το τροφοδοτικό του πλέον
  • Μόνο Θεσσαλονίκη (Αμπελόκηποι, Σταθμός, κέντρο), μην μου πείτε να το πακετάρω να το στείλω
  • Έχει τα δυο μελάνια του ακόμη (νομίζω, θα το τσεκάρω αργότερα), δεν θυμάμαι αν έχουν τίποτα μέσα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.