Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Ακυρη η καρτα απο τον πρασινοδυναμιτη , οποτε αμα καποιος ενδιαφερεται ας σφυριξει   

(σημειωση οτι ειναι AGP συνδεση και οχι PCI )

O εκτυπωτης απο δευτερα μαλλον θα γινει κομματακια 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Papakitou said:

Καλημέρα. Χαριζονται. 

Πειραιά ειμαι

IMG_20161113_144613.jpg

 

Άμα σου πώ ότι τα έψαχνα σε μαγαζιά γιατί μου είχαν κλέψει τα δικά μου... τελικά πήρα κάποια ιμιτασιόν. Αν είναι τα αυθεντικά φίλε μου τα θέλω. Μέσα στη βδομάδα θα είμαι Πειραιά κοντά στο Τζάννειο για μια δουλειά αλλά μπορείς να τα αφήσεις όποτε σε βολεύει εσένα σε ένα κολλητό μου που έχει μαγαζί στο πασαλιμάνι και αυτός θα μου τα δώσει.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Infotech said:

 

Άμα σου πώ ότι τα έψαχνα σε μαγαζιά γιατί μου είχαν κλέψει τα δικά μου... τελικά πήρα κάποια ιμιτασιόν. Αν είναι τα αυθεντικά φίλε μου τα θέλω. Μέσα στη βδομάδα θα είμαι Πειραιά κοντά στο Τζάννειο για μια δουλειά αλλά μπορείς να τα αφήσεις όποτε σε βολεύει εσένα σε ένα κολλητό μου που έχει μαγαζί στο πασαλιμάνι και αυτός θα μου τα δώσει.

Ναι φιλε στειλε πμ για λεπτομερειες να περασω να τα  αφησω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΧΑΡΙΖΩ 30 οθόνες CRT 17 ιντσών.

Όλες οι οθόνες είναι σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση σαν να αγοράστηκαν σήμερα. Ήταν από σχολή που έκλεισε, είναι πεντακάθαρες και με ζωντανά χρώματα.
Είναι ότι πρέπει για σχέδιο, επεξεργασία video, retro gaming η ακόμη και retroκαμπίνα.
Προσωπικά χρησιμοποιώ στο εργαστήριό μου CRT για videoμοντάζ καθώς έχουν τέλεια κίνηση και απόδοση χρωμάτων.
Η ευκρίνεια είναι άψογη και ξεκούραστη για ανάγνωση κειμένων, όλες οι οθόνες είναι πιστοποιημένες με TCO 03, TCO 99, TCO 95 και μερικές άλλες με TCO 93.
Μπορείτε να δείτε ένα video που παρουσιάζω μια samsung syncmaster 753s εδώ .
Βρίσκομαι Αθήνα
Ευχαριστώ !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sup niggas

Έχω 2 περισσευούμενους κωδικούς για το  Assassin's Creed® III και για το Assassin's Creed® Brotherhood. 

Οι κωδικοί θα δοθούν ύστερα από εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και σε χρήστες που θα επιλέξω εγώ. Χρήστες με λίγα μηνύματα ας μη προσπαθήσουν καν. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jax7480 said:

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Core i7 960 (x2)

2) Core 2 Quad Q6600 (x1)

3) Pentium 4 630 (x1)

4) 4GB Kingston KVR1333 (x8)

5) Geil PC2-5300 1GB (x4) (για τα specs δεν είμαι σίγουρος, πρέπει να τα δω, αλλά είναι σίγουρα 1GB sticks)

6) Corsair Dominator DDR3-1600MHz 8-8-8-24. (2x2GB) Είναι από κιτ των 6GB και το ένα χάλασε οπότε δίνονται τα άλλα δύο.

 

Οι μνήμες Kingston επειδή είναι 8 στο σύνολο, θα πάνε σε 4 άτομα και όχι σε έναν.

Τα 5 και 6 δεν ξέρω αν δουλεύουν 100%. Τα υπόλοιπα όλα δουλεύουν σίγουρα.

 

Προϋποθέσεις:

 

1) Είστε πολύ ενεργό μέλος στο φόρουμ

2) Η αποστολή θα γίνει ΜΟΝΟ με ΕΛΤΑ κούριερ με χρέωση παραλήπτη. Ακόμα και Θεσσαλονίκη να είστε δεν υπάρχει χρόνος για να σας συναντήσω.

3) Προτεραιότητα έχουν τα παλιότερα μέλη και φυσικά όσοι εκδηλώσουν ενδιαφέρον νωρίτερα.

4) Σε πμ δεν θα απαντήσω. Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι το δηλώνει ΕΔΩ.

5) Επειδή η "αγγελία" έχει μπει και αλλού προτεραιότητα θα δωθεί με την ώρα του ποστ ενδιαφέροντος.

6) Θα παρακαλούσα, ότι κι αν πάρετε να μην το πουλήσετε. Το έχω ξαναπεί και το λέω και τώρα. Αν ήθελα να τα πουλήσω τα πράγματα θα το έκανα.

Στόχος μου είναι να πάνε σε αυτούς που δεν έχουν ή τους λείπει κάτι αντίστοιχο ή θέλουν να αναβαθμίσουν.

Ζαχο ενδιαφερομαι για τις DDR2 και αν παιζει και κανενα κομματι kingston DDR3. Κριμα που δεν εχεις τιποτα σε 1155 γιατι ηθελα να κανω δωρο σε ενα ξαδερφακι που εχει εναν i3 2100 και εχει παρει ο καημενος την r9 380 και τρωει μπουκαλι με το κιλο...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να αναφερω, για ποιο λογο τα θελω. Ειναι για τον ιδιο ξαδερφο που ανεφερα παραπανω που ειναι πιτσιρικας και δεν εχει λεφτα οι ddr3 και οι ddr2 για ενα ανηψουδι της γυναικας μου που θελει να παιξει call of duty και θελει λεει 6 gb και εχει 2χ2 (ελπιζω να παιξουν)

Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Core i7 960 (x2)

2) Core 2 Quad Q6600 (x1)

3) Pentium 4 630 (x1)

4) 4GB Kingston KVR1333 (x8)

5) Geil PC2-5300 1GB (x4) (για τα specs δεν είμαι σίγουρος, πρέπει να τα δω, αλλά είναι σίγουρα 1GB sticks)

6) Corsair Dominator DDR3-1600MHz 8-8-8-24. (2x2GB) Είναι από κιτ των 6GB και το ένα χάλασε οπότε δίνονται τα άλλα δύο.

 

Οι μνήμες Kingston επειδή είναι 8 στο σύνολο, θα πάνε σε 4 άτομα και όχι σε έναν.

Τα 5 και 6 δεν ξέρω αν δουλεύουν 100%. Τα υπόλοιπα όλα δουλεύουν σίγουρα.

 

Προϋποθέσεις:

 

1) Είστε πολύ ενεργό μέλος στο φόρουμ

2) Η αποστολή θα γίνει ΜΟΝΟ με ΕΛΤΑ κούριερ με χρέωση παραλήπτη. Ακόμα και Θεσσαλονίκη να είστε δεν υπάρχει χρόνος για να σας συναντήσω.

3) Προτεραιότητα έχουν τα παλιότερα μέλη και φυσικά όσοι εκδηλώσουν ενδιαφέρον νωρίτερα.

4) Σε πμ δεν θα απαντήσω. Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι το δηλώνει ΕΔΩ.

5) Επειδή η "αγγελία" έχει μπει και αλλού προτεραιότητα θα δωθεί με την ώρα του ποστ ενδιαφέροντος.

6) Θα παρακαλούσα, ότι κι αν πάρετε να μην το πουλήσετε. Το έχω ξαναπεί και το λέω και τώρα. Αν ήθελα να τα πουλήσω τα πράγματα θα το έκανα.

Στόχος μου είναι να πάνε σε αυτούς που δεν έχουν ή τους λείπει κάτι αντίστοιχο ή θέλουν να αναβαθμίσουν.

Καλησπέρα, με ενδιαφέρει ένας i7 και 2χ4GB Kingston, αν πρόλαβα φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.