Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

5a610d5d5eda9_ssd-.thumb.jpg.f523fcffffc36262a2d256a8a5ed0d85.jpg

 

Παρέλαβα από τα ΕΛΤΑ αφού ταλαιπώρησα τον junior-21- αλλά τέλος καλό όλα καλά. Σε ευχαριστώ για τον κόπο σου και σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά.

 

Όσο για τον  jax7480 του αξίζουν πολλά μπράβο και οι καλύτερες ευχές για αυτόν και όσους αγαπάει.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2018 at 11:04 ΜΜ, το μέλος Avatar_GR έγραψε:

Χαρίζω μητρική, CPU pentiumE5300 και μια κάρτα γραφικών.

Η καρτα λογικά είναι καμένη. Ο επεξεργαστής είναι μια χαρά και η μητρική είναι σε άγνωστη κατάσταση(λογικά δουλεύει). 

 

 

παρέλαβα και εγώ, δυστυχώς η μητρική δεν παίζει αλλά όπως και να έχει σε ευχαριστώ πάρα πολύ! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TheHacker said:

@icy20 Καλησπέρα και Καλή χρονια με Υγεια σε όλους. Μιας και ξεκιναει η χρονια με μια αλλαγη στο Pc της μικρής αδερφης υπάρχει διαθεσιμο το κουτάκι :p ? θα το εκτιμούσα

Καλημερα, απο μεριας μου το εχω. Ας μας πει ο @alexcrx αν θα το παρει που το ειχε ζητησει πρωτος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2018 at 1:14 PM, MD1032 said:

Αλόχες και καλή χρονιά, χαρίζονται τα παρακάτω:

 

1)Intellmouse explorer 3.0 (άγνωστη λειτουργική κατάσταση, όχι τόσο καλό εμφανισιακά)

2)Logitech MM1000 LASER CORDLESS MOUSE (άγνωστη λειτουργική κατάσταση)

3)Wireless Intellimouse explorer 1.0A (μάλλον λειτουργεί)

4)MSI wifi pci card (τελευταία φορά λειτουργούσε πριν κάποια χρόνια)
5)Winfast tv2000xp pci card στο κουτί της (τελευταία φορά λειτουργούσε)

6)DFI 790FX-M2R στο κουτί της με κάποια από τα παρελκόμενα (μάλλον καμμένη, δεν έχω ιδέα πια γιατί έχω χρόνια να την βγάλω από την κουτί της).

 

Παραλαβή από τον Νέο Κόσμο (απόγευμα) ή Πειραιά (πλησίον ΗΣΑΠ εργάσιμες ημέρες & ώρες), πρώτα γράφετε εδώ και μετά στέλνετε pm.

 

Thanx!

2018-01-04 12.58.21.jpg

2018-01-04 13.01.37.jpg

 

Bump...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, TheHacker said:

 Καλησπέρα και Καλή χρονια με Υγεια σε όλους. Μιας και ξεκιναει η χρονια με μια αλλαγη στο Pc της μικρής αδερφης υπάρχει διαθεσιμο το κουτάκι :p ? θα το εκτιμούσα

Χιλια συγνωμη αλλα θα το χρειαστω τελικα το κουτι..........

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2018 at 11:19 ΠΜ, το μέλος Spyros Mil έγραψε:

Βρήκα κάτι σκονισμένες, παρατημένες και ξεχασμένες 2x Hynix 521MB PC2-5300S-555 12 /  HYMP564S64CP6-Y5 AB 0725C ...

...βρήκα και ένα αρχαίο laptop και τις δοκίμασα για να δώ εάν είναι λειτουργικές. Πέρασαν και το memTest...!!!

και είναι πλήρως λειτουργικές & διαθέσιμες για όποιον φίλο τις χρειάζεται.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ πολύ, παραλαβή μόνο από το σπίτι μου μεταξύ 10.οο-14.οο hrs.

ή εάν τις θέλει κάποιος εκτός Αθηνών, μπορεί ένα δικό του άτομο από Αθήνα να παραλάβει και να αναλάβει να σας τις στείλει...

...το "βραδ(ταχ)υδρομείο" μας είναι της υπομονής..! Ούτε με σοκολάτα :p  δεν πάω εκεί :hehe: 

Ευχαριστώ

Σπύρος

εάν & εφόσον δεν υπάρχει ενδιαφέρον (μετά από 2 εβδομάδες), ενημερώνω τους φίλους ότι οι DDR2 sodimm  πάνε για ανακύκλωση.

Ευχαριστώ

υ.γ. διόρθωση: είναι  Hynix 512MB PC2-5300S και όχι Hynix 521MB PC2-5300S

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το έχω και στο insomnia, 

Χαρίζεται Ψυγείο PItsos με ψύξη που σκοτώνει, χρειάζεται μόνο ένα καλό καθάρισμα και ένα λάστιχο πόρτας

Παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι αυτη την κυριακή

Οι πόρτες ξεβιδ΄΄ωθηκαν για πιο ευκολη μετακίνηση

orca-image-1517135198749.jpg_1517135198922.jpeg

orca-image-1517137009658.jpg_1517137009799.jpeg

orca-image-1517137027334.jpg_1517137027401.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται κουτί midi, σπαρτιάτικο, χωρίς πλαστικά μέρη, μεταλλικός σκελετός μόνο. Είχε περισσέψει για case mod αλλά δεν ασχολήθηκα, αν θέλει κάποιος testbench η τίποτα δικό του είναι καλή περίπτωση.

 

Αθήνα (στέλνω και έξω).

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Pokemon640 έγραψε:

χαρίζεται κουτί midi, σπαρτιάτικο, χωρίς πλαστικά μέρη, μεταλλικός σκελετός μόνο. Είχε περισσέψει για case mod αλλά δεν ασχολήθηκα, αν θέλει κάποιος testbench η τίποτα δικό του είναι καλή περίπτωση.

 

Αθήνα (στέλνω και έξω).

Μπορείς να ανεβάσεις φωτό να το δω; σκεφτομαι μηπως κάνω καμία πατέντα με μια ITX μητρική που έχω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stringofonias said:

Μπορείς να ανεβάσεις φωτό να το δω; σκεφτομαι μηπως κάνω καμία πατέντα με μια ITX μητρική που έχω

Μπορώ αν θες να στο φέρω να το δεις από κοντά, είναι ήδη πακεταρισμένο να το πάω Βόλο (πέρυσι το είχα ανεβάσει) αλλά ματαιώθηκε, έχω και άλλο ένα πλαινό, δεν θυμάμαι αν ήταν από αυτό η όχι.

 

BTW το σκεφτόμουν το ψυγείο, μένω σε νέο χώρο που ενοικίασα πρόσφατα αλλά δεν έχω μεταφορικό. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Pokemon640 έγραψε:

Μπορώ αν θες να στο φέρω να το δεις από κοντά, είναι ήδη πακεταρισμένο να το πάω Βόλο (πέρυσι το είχα ανεβάσει) αλλά ματαιώθηκε, έχω και άλλο ένα πλαινό, δεν θυμάμαι αν ήταν από αυτό η όχι.

 

BTW το σκεφτόμουν το ψυγείο, μένω σε νέο χώρο που ενοικίασα πρόσφατα αλλά δεν έχω μεταφορικό. :rolleyes:

Οσο μουλαρι και να ειναι το Varadero δεν νομίζω να χωράει το ψυγείο πάνω του να στο φέρω :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.