Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Καλησπερα θα ηθελα την καρτα γραφικων!!! Αυριο κιολας θα παω να κανω καταθεση για το ορφανοτροφειο σε ευχαριστουμε πολυ για την κινηση σου. Ειμαι με μια Fanless Radeon.

Έγινε επεξεργασία από Worldwide
Link to comment
Share on other sites

Να σε ευχαριστήσω άλλη μια φορά, θα ήθελα είτε την 11) VGA Gigabyte GTX 970 4GB G1 Gaming. Χωρίς παρελκόμενα, πλήρως λειτουργική  είτε κάποιον 512 SSD κατά προτίμηση τον 6) Toshiba XG5 M.2 NVMe SSD 512GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

 

 

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω ενδιαφέρον για τα παρακάτω:

  • Laptop - Καθώς ποτέ δεν είχα κάποιο, όσο παράξενο και αν ακούγεται για έναν tech guy
  • Κάποιον από τους 512GB SSD ώστε να περάσει κάποιος από τους δύο δικούς μου 256GB στον αδερφού μου μήπως και αναστηθεί το παλιό μου PC, aka PC του

Για τον Ζάχο δεν έχω να πω κάτι. Τα έχω πει πολλάκις.

Νομίζω αρκεί να πω ότι οι πράξεις του είναι μοναδικές και πέρα την χαρά που χαρίζουν σε εκείνον, κάνουν και ένα μοναδικό δώρο σε κάποιους που, είτε δεν είχαν τη δυνατότητα να αγοράσουν κάποιο από αυτά που μοιράζει οι ίδιοι, είτε πραγματικά τους ελάφρυνε από μια αγορά που σκεφτόντουσαν πως και πως.

 

Και σίγουρα είναι από τα άτομα που θα ήθελα να γνωρίσω κάποια στιγμή!
PS: Έχω ξαναπάρει έναν 2.5 500 HDD.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα τον cpu αν γίνεται και έναν m2 ssd ανεξαρτήτου χωρητικότητας. 

(πρώτα ενδιαφέρομαι για τον cpu και αν μείνει έναν ssd ή έναν ssd σκέτο (δεν θέλω να πάρω δύο πράγματα) 

καιρός να αναβαθμίσω έναν g1840 που έχω 

Έγινε επεξεργασία από p_under
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ! εναν ssd θα ηθελα !

και αν γινεται και την 970 γιατι η δικη μου καρτα τα δειχνει τα χρονακια της και λεφτα για upgrade 0

Έγινε επεξεργασία από Prodromos
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να προλαβαινω. Για το 5 η 6 ενδιαφερομαι :)

 

Ο αγιος Βασιλης αργησε 3 μηνες :p Θεος ο Ζαχος για μια ακομα φορα.

 

Εννοειται αν καποιος το εχει αναγκη ας το παρει. Δεν ειμαι προτεραιοτητα...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.